Zor Zamanlarda Rahatlık Aradığınızda Dinlemeniz Gereken 10 K-Pop Şarkısı

3 dk okuma süresi

Şu anda zor bir dönemden geçiyorsanız, EXO D.O., SEVENTEEN, X1 ve daha fazlasının bu K-pop şarkıları kesinlikle size güç verecek. Gelecek günlerle yüzleşebilmeniz için moralinizi yükseltecektir.

K-pop, iyimser, bağımlılık yapan şarkıları ve güçlü danslarıyla tanınırken, umut ve cesaret mesajı taşıyan ilham verici sözlere sahip parçalar da var.

Zor Zamanlarda Rahatlık Aradığınızda Dinlemeniz Gereken 10 K-pop Şarkısı

Bu yazıda, sizi rahatlatabilecek ve zor zamanlarda devam etmenize yardımcı olabilecek K-pop şarkılarını derledik.

İşte Zor Bir Şey Yaşarken Dinlemeniz Gereken 10 K-pop Şarkısı:

EXO D.O. – “That’s Okay”

EXO D.O. 1 Temmuz 2019’da askere alınmasıyla aynı gün “That’s Okay”i yayınladı. Erkek idolün sıcak sesini akustik gitar sesiyle birleştiren bir R&B şarkısı.
EXO üyesi D.O. tarafından ortaklaşa yazılan “That’s Okay”, dinleyicilere incindiklerinde duygularını ifade etmelerini ve zaman geçtikçe acının sonunda kaybolacağını söylüyor.

SEVENTEEN – “Hug”

“Hug”, SEVENTEEN erkek grubunun vokal ekibi tarafından söylenir. Bu rahatlatıcı şarkı, sizin için orada olacak, ağlayacağınız omzunuz olacak ve size her zaman sımsıkı kucaklayacak insanlar olduğuna dair bir mesaj taşır.

SEVENTEEN’in “Hug” şarkısı vokal takım lideri Woozi tarafından yazıldı.

X1 – “I’m here for you”

Proje erkek grubu X1 dağılmış olsa da hayranlarına moralleri bozukken dinleyebilecekleri güzel bir şarkı bıraktılar.
X1, hayranların onlara yalnız olmadıklarını söylemeleri için “I’m here for you” şarkısını yarattı. Bu parça, umut, rahatlık ve arkadaşlık sözleri verirken incindiğinizi kabul ediyor.

NCT 127 – “Dreams Come True”

“Dreams Come True”, NCT 127’nin ne kadar ilerlediğinizi fark etmekle ilgilidir. Sonunda hayallerinize ulaşana kadar geleceğe doğru ilerlemeye devam etmek için motivasyonunuz olarak bunu kullanmayı söyler.

SHINee Key – “Imagine”

SHINee Key’in “Imagine”, hayatımızda muhteşem bir şey yaratabilen aşkın “sihrini” tanıyan tamamen İngilizce bir şarkıdır.

Key’den “Imagine” dinleyicilere günlük hayatımızda zorluklarla karşılaştığımızda iyi tarafından bakmamız ve varlığımızı takdir etmemiz gerektiğini söylüyor.

EXO – “Lights Out”

“Lights Out”, şarkıyı diğer EXO üyeleri Suho, Baekhyun ve D.O. ile birlikte söyleyen Chen tarafından yazıldı.

EXO’nun “Lights Out” şarkısı, sorunlu bir zihni sakinleştirmek veya endişeli bir kalbi iyileştirmek için idealdir. Bu şarkıda erkek grubu, dinleyicilere üzgün olsalar bile kendilerine karşı nazik olmalarını tavsiye ediyor çünkü her yeni gün sorunlarının sonuna bir adım daha yaklaşıyor.

VOISPER – “Keep Going”

Bir vokal grubu olan VOISPER, “Keep Going” de dahil olmak üzere yatıştırıcı baladlarıyla tanınır. Bu şarkı, sevdiklerinizin yardımıyla ne tür engellerle karşılaşırsanız karşılaşın ilerlemeye devam edebileceğiniz fikrine odaklanıyor.

SHINee Jonghyun – “End of a Day”

“End of a Day”, SHINee üyesi Jonghyun tarafından bestelenen birçok şiirsel şarkıdan biridir. Bu şarkı, zorluklarla karşılaşan veya mücadelelerle dolu uzun ve yorucu bir gün geçirenlere rahatlık vermek içindir.

BTS J-Hope – “P.O.P (Piece of Peace)”

“P.O.P”, BTS üyesi J-Hope ve Pdogg tarafından yazıldı ve üretildi. Şarkı, J-Hope’un müziği aracılığıyla birinin kişisel “huzurunun bir parçası” olma arzusunu ifade ediyor. Eve ihtiyacı olanlara yaymanın yolu budur.

EDEN – “3 Things” (feat. Maddox)

Solist ve prodüktör EDEN’in yazdığı “3 Things”, zor zamanlarda genellikle kendimize fazla yüklendiğimize dikkat çekiyor ve olumlu düşünmenin bazı yollarını detaylandırıyor.

En çok hangi şarkıyı dinliyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Diğer K-Pop haberleri hakkında daha fazla haber güncellemesi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri