‘Yumi’s Cells’ 2. Sezon: Kim Yumi’nin Aşk Yolculuğunda Ne Beklemeliyiz?

3 dk okuma süresi

Ahn Bo Hyun ve Kim Go Eun‘un başrollerini paylaştığı “Yumi’s Cells” ilk sezonu şaşırtıcı bir sonla tamamladığına göre, izleyicilerin 2. sezonu dört gözle beklemeleri için birçok neden var.

tvN Cuma ve Cumartesi dizisi, hücreleri sayesinde ilginç bir hayat yaşayan Kim Yumi (Kim Go Eun) adlı sıradan bir ofis kızının hikayesini takip ediyor.

Yumi's Cells

Başarısız bir ilişki yüzünden yıllarca bekar kalan Yumi, oyun geliştiricisi Goo Woong (Ahn Bo Hyun) ile tanıştıktan sonra kalbini açmayı seçti.

Woong’un açık sözlü olması ve Yumi’nin duygularını ifade etmekte zorlanmasıyla, ikisi karşılıklı olarak ayrılıp hayatlarına devam etme kararı aldılar.

‘Yumi’s Cells’ 2. Sezon Olacak mı?

Yumi’s Cells” final bölümünden sonra, “Goblin” yıldızı, hayranları için bir mesaj ile birlikte Instagram’da kesitler paylaştı.

Kim Go Eun‘un Instagram yazısında “Yumi’s Cells’i sevdiğiniz için teşekkürler. 2. sezonda tekrar buluşalım” yazıyor.

Kim Go Eun Yumi's Cells' 2. Sezon Açıklaması

Aktrisin ikinci sezonla ilgili onayı dışında, yönetmen Lee Sang Yeob Nisan ayında webtoon tabanlı dramanın birden fazla sezonda olacağını ifade etti. Bu nedenle “Yumi’s Cells 2” nin gerçekleşmesinin muhtemel olduğunu duyurdu.

Oyuncular ve yönetmen ikinci sezonu onaylasa da, 1. sezonda toplam 500 bölümü olan webtoon’un yalnızca 1/3’ünü kapsadığı göz önüne alındığında, hayranlar kaç tane devam sezonu çekeceklerini merak ediyorlar.

‘Yumi’s Cells’ Sezon 2’de Neler Bekleniyor?

Yayın tarihi

Yumi's Cells

30 Ekim’de ilk sezonu başarıyla tamamladıktan sonra, ekibin “Yumi’s Cells” 2. sezonun üretimi için hazırlandığını söylemek doğru olacaktır.

İkinci sezon, ekibin devam sezonu çekmeye başladığı bildirildikten sonra 2022’de yayınlanabilir.

tvN yayın ağının çok yakında “Yumi’s Cells 2″nin çıkış tarihini kısa süre içinde duyuracağı anlamına geliyor.

Canlı Aksiyon ve 3D Animasyon Bir Arada

Yumi's Cells 3d

“Yumi’s Cells”, romantik komedi dizisi canlı aksiyon ve animasyon romantizmini hayata geçirdiği için Kore dizi fandomuna kesinlikle bir dönüş yaptı.

Ayrıca, bu kadar umut verici bir gösteri yaratmak için iki unsuru birleştiren ilk Kore serisidir.

İzleyiciler 2. sezonda, Sepho Köyü’ndeki Yumi’nin birincil hücresi olan Aşk ile birlikte Duygu, Akıl, Moda, Şehvet ve herkesin favorisi Aç Hücre tarafından yönetilen sevimli hücrelerden başka bir eğlenceli sahne bekleyebilirler.

Öte yandan, “Yumi’s Cells 2” GOT7 Jinyoung‘un karakteri Yoo Bobby’nin hücrelerini tanıtıp tanıtmayacağı merakını uyandırıyor.

Yoo Bobby mi yoksa Goo Woong mu olacak?

Yoo Bobby ve Goo Woong

Yumi ve Goo Woong ilişkilerini dostane bir şekilde sonlandırmayı kabul etseler de, onun dönüşü için hala umutlu olduğu inkar edilemez.

Yumi’nin Woong’a baktığı, “Yumi’s Cells”in 14. bölümünün son sahnesinde, Woong’un dönüp ona bakacağını umarak bölgeyi terk ettiğini hatırlayın. Ne yazık ki, bir zamanlar mutlu olan çift için durum böyle değil.

Buna rağmen izleyiciler Kim Go Eun ve Ahn Bo Hyun arasındaki kimyayı dört gözle bekliyor ve karakterlerinin bir araya gelmesini umuyor.

Bu arada, diğerleri Yoo Bobby ve Yumi’nin ilişkisini anlatıyor. Artık ikisi de bekar olduğu için bazıları onun Woong’dan vazgeçip başka biriyle devam etmesi gerektiğini düşündü.

Siz ne düşünüyorsunuz? 2. sezon çıkarsa izleyecek misiniz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Daha fazla Kore dizi, Kore film ve ünlü haber güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri