‘You Raise Me Up’ Aktörü Yoon Shi Yoon Kariyeri Hakkında Konuştu

2 dk okuma süresi

Ekranlara You Raise Me Up ile dönüş yapan Yoon Shi Yoon, E Daily Korea ile röportaj yapmak için masaya oturdu. Röportajda, kariyer yolculuğuna dair detayları paylaştı.

'You Raise Me Up' Aktörü Yoon Shi Yoon Kariyeri Hakkında Konuştu

Yoon Shi Yoon Oyuncu Olarak Mütevazi Başlangıçlar

Train aktörü Yoon Shi Yoon, röportajda bir aktör olarak geçmiş deneyimlerine baktı. Başarılı sitcom High Kick’in bir parçası olmanın kendisine sonsuz fırsatlar sunduğunu söyledi.

High Kick’te göründükten sonra Yoon Shi Yoon, 2010’da Kore dizi Baker King Kim Tak Goo’da ilk başrolünü kaptı ve dizi de yüzde 49.3 reyting alarak son derece başarılı oldu.

Yoon Si Yoon

(Fotoğraf: Moa Entertainment)
Yoon Shi Yoon

Yoon Shi Yoon, halk tarafından iyi bir oyuncu olarak hatırlandığı için şanslı olduğunu söyledi. Hit the Top yıldızı, projeleri almaya devam ettiğinden, kendisine gönderdikleri sürekli destek için birçok insan tarafından sevildiğini hissettiğini de sözlerine ekledi.

Ayrıca yeterince iyi olmadığı için başkalarını hayal kırıklığına uğratabileceğini düşündü. Bu yüzden Yoon Shi Yoon, daha iyi bir aktör olmak için bazen kendine baskı yapıyor.

Oyuncu, “Vücuduma iyi bakmak ve özel hayatımda iyi şeyler yapmak için çaba sarf etmek istiyorum ki dedikodu olmasın, bana güvenenleri incitme ve nahoş yazılar çıkmasın. ”

Yoon Shi Yoon Kendini Nasıl Motive Ediyor?

2021, Yoon Shi Yoon’un ilk çıkışından bu yana sektördeki 13. yılını işaret ediyor. Ayrıca çalışanlarla ve sanatçılarla her çalıştığında mutlu ve müteşekkirdir, çünkü onlarla bağlantı kurma ve ekip olarak çalışma şansına sahiptir.

Yoon Si Yoon

(Fotoğraf: Moa Entertainment)
Yoon Shi Yoon

Yıldız oyuncu, gençlerle her çalıştığında kendini sorumlu hissettiğini çünkü liderliği üstlenmesi ve onlara rehberlik edecek daha büyük kişi olması gerektiğini söyledi.

Yoon Shi Yoon, yaşlandıkça daha çok çalıştığını söyledi. Ayrıca, küçük zaferleri kutlamak ve bu küçük zaferlerin değerlendirilmesine izin vererek çabalamak ve daha fazlasını öğrenmek için zaman bulur.

Yoon Shi Yoon

(Fotoğraf: Moa Entertainment)
Yoon Shi Yoon

Sürekli üzerinde çalışarak becerilerini geliştirir. “Oyunculukta gerçekten iyi olmak istiyorum. Utangaç olmak istemiyorum. Ne kadar çok deneyimim varsa o kadar çaresizim.”

Oyunculuk konusunda ne kadar tutkulu olduğunu dile getirmeye devam ettikçe, yeteneklerine zaten hakim olduğunu ve kapısını çalacak her fırsatta çalışmaya hazır olduğunu daha fazla kanıtlıyor.

Yoon Shi Yoon

(Fotoğraf: Moa Entertainment)
Yoon Shi Yoon

Seol In Ah ve Yoon Shi Yoon Yeni Romantik Komedi Filmde Başrolde

Bu arada, Seol In Ah ve Yoon Shi Yoon’un ilk kez romantik-komedi filmi Nikang Nakang’da bir araya gelecekleri doğrulandı.

Son zamanlarda, Mr. Queen aktris, Instagram’da onun ve Yoon Shi Yoon’un yeni filmlerinin setinin kamera arkası videosunu yayınladı.

KAÇIRDIĞINIZ DURUMDA: Seol In Ah ve ‘You Raise Me Up’ Aktör Yoon Si Yoon Yeni Romantik Filmde Başrolde

Oyuncunun rolü için saçını değiştirmesi nedeniyle hayranlar şimdi yaklaşan filmi merak ediyor.

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haberleri ve güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu