You Are My Glory

3 dk okuma süresi

You Are My Glory, 2021’de Tencent Video kanalında yayınlanan bir Çin televizyon drama dizisidir. Başrollerde Yang Yang ve Dilraba Dilmurat yer alıyor. Dizi konusu, oyuncular ve fragman gibi tüm detaylar yer almaktadır.

You Are My Glory

Başlık: You Are My Glory

Yönetmen:  Wang Zhi

Senarist: Gu Man

Yayın Tarihi: 26 Temmuz 2021

Tür: Romantik, Komedi, Yaşam

You Are My Glory Konusu

Yu Tu okulda en iyi öğrenciydi ve mühendislik ve finans alanında çift anadal yaparak en iyi üniversitelerden birinden mezun oldu. Hayali her zaman uzay araştırmalarıydı ve şimdi bir uzay mühendisi. Ancak Yu Tu, ebeveynleri için daha rahat bir yaşam sağlamak için finans sektörüne katılması gerektiğini düşündüğü için bir kariyer kriziyle karşı karşıyadır.

Öte yandan, Jing Jing, bir aktris olarak kariyerinde sorunsuz bir şekilde akıyor. Çok popüler bir yıldız ve çevrimiçi bir oyunun marka elçisidir. Jing Jing ve Yu Tu eski sınıf arkadaşlarıydı ama 10 yıl öncesinden beri iletişimlerini kaybettiler. Eskiden ona aşıktı ama Yu Tu onu reddetti.

You Are My Glory (2021)

Jing Jing’in zayıf oyun becerileriyle ilgili olumsuz tanıtım nedeniyle, onayladığı oyun için puanını iyileştirmesi gerekiyor. Oyuna giriş yapmış durumdayken Yu Tu ile karşılaşması, Jing Jing’e onunla yeniden bağlantı kurma fırsatı verir. Yu Tu oyunda iyi olduğu için, Jing Jing ona bir süre kendine öğretmenlik yapmasını ister. Ona karşı duygularını yeniden geliştirir ve doğru kariyer kararını verme mücadelesini hissedebilir. Yu Tu da Jing Jing’e aşık olmaya başlar.

You Are My Glory Fragman

Dizi Hakkında Eğlenceli Notlar

Açılış töreni 29 Eylül 2020’de yapıldı. Çekimler 110 gün sonra 12 Ocak 2021’de tamamlandı.

Love O2O’da Xiao Nai’yi oynadıktan sonra, Yang Yang, Gu Man romanından uyarlanan bir dramada ikinci kez rol alıyor.

Yang Yang, Love O2O ve The King’s Avatar gibi dizilerde defalarca bir oyuncuyu canlandırdı. You Are My Glory’de bir uzay mühendisini oynasa da, hala hevesli bir oyuncu olan bir karakteri oynuyor.

Dilraba Dilmurat, Diamond Lover’dan sonra ikinci kez bir ünlüyü canlandırıyor.

Oyuncu isimlerinin yaşa göre sıralandığı, 1991 doğumlu Yang Yang’ın 1992 doğumlu Dilireba’dan önce listelendiği belirtildi.

Gina Jin Chen ve Janice Wu Qian konuk oyuncu olarak rol alıyorlar.

You Are My Glory Oyuncuları

Başrol oyuncular: Yang Yang ve Dilraba Dilmurat

Yardımcı rollerde ise; Yang Jin Heng, Xu Fan, Han Bo, Giles Ge, Sun Le, Pan Yue Ming, Hu Ke, Sun Ya Li ve Zheng He Hui Zi gibi oyuncular yer almaktadır.

Yang Yang (Yu Tu)

Yang Yang (Yu Tu)

Yu Tu, Ulusal Havacılık ve Uzay Enstitüsü ile çalışan bir uzay mühendisi ve araştırmacıdır. Gösterişli yakışıklılığı ve işkolikliği ile çok zeki bir adamdır. Ayrıca yeteneklerine ve görünüşüne çok güveniyor. Ama Yu Tu da aklında çok şey varken çekingen olma eğilimindedir.

Dilraba Dilmurat (Qiao Jing Jing)

Dilraba Dilmurat (Qiao Jing Jing)

Jing Jing bir aktris ve çok popüler bir ünlüdür. O güzel ve yetenekli ve çok aranan bir marka destekçisi. Ayrıca başarısına rağmen çok cana yakın. Jing Jing pratik zekalı ve yaramaz olabilir.

Hu Ke (Ling)

Hu Ke (Ling)

Ling, Jing Jing’in menajeridir. Her zaman kalbinde Jing Jing’in ilgisi vardır ve yakın bir ilişki paylaşırlar.

Sun Ya Li (Xiao Zhu)

Sun Ya Li (Xiao Zhu)

Xiao Zhu, Jing Jing’in kişisel asistanıdır. Jing Jing’e sadıktır ve mahremiyetine saygılıdır.

Pan Yue Ming (Guan Zai)

Pan Yue Ming (Guan Zai)

Guan Zai, Ulusal Havacılık Enstitüsü’nde baş mühendistir ve aynı zamanda bir araştırma projesinden sorumludur. O Yu Tu’nun amiridir ve bir işkoliktir. Guan Zai’nin de küçük bir oğlu var.

Zheng He Hui Zi (Pei Pei)

Zheng He Hui Zi (Pei Pei)

Pei Pei, Jing Jing’in liseden en iyi arkadaşıdır. Jing Jing’e eski sınıf arkadaşlarının haberlerini ve dedikodularını verir.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu