Misafir Yazarlık

Misafir Yazarlık, içeriklerinizi farklı bir sitede yayınlayarak, sizin ve blogunuzun tanınmasını sağlayan bir sistemdir. Ben de sitemde misafir yazılarınızı yayınlamaktan onur ve mutluluk duyarım. Her ne kadar yazarlar kendi bloglarında veya başka bloglarda misafir yazı yayınlamaya soğuk baksalar da ben misafir yazarlığa karşı değilim ve dizisel.com ‘da misafir yazılar paylaşıyorum. Ayrıca bazı bloglarda yayınlamak üzere misafir yazılar da hazırladım. Önümüzdeki zaman zarfında ilgili sitelerde yayınlayacağım.

Hayatımızda zaman zaman sadece kendimiz için yaşadığımızı düşünürüz. “Çok fazla bilgi birikimim var ama kimse beni keşfetmiyor” diyebiliriz. Önceki hatalarımızdan ders alıp yeni başlangıçlar, güzel anılar, yararlı tecrübeler edinmek isteriz. Bunları gerçekleştirmek için çabalarız, bize değer katacak bir şeyler ararız. Bazen biz onlara ulaşırız bazen de onlar bize… Bu yazıyı okumaya başladığına göre demek ki hayatında bir değişiklik, güzel bir tecrübe birikimi edinmek istiyorsun. Hoş geldin! Umuyorum ki, bu yazının sonunda dizisel.com’ da misafir yazarlık için bizimle iletişime geçeceksin.

Misafir Yazarlık için İletişim ve Kurallar

İçeriklerinizi mail yoluyla gönderebilirsiniz: admin[at]dizisel.com

1- Yazılar en az 500 kelime olmalıdır.

2- 1 adet görsel içermelidir.

3- Legal olarak dizi, film tanıtımları, incelemeleri, eleştiriler yani sinema ile ilgili birçok konuda yazabilirsiniz. Uygun kategorilerden birini seçebilirsiniz.

4- Konu altında kaynak olarak tek link içermelidir.

5- Kendinizi tanıtan kısa bir kısım ekleyebilirsiniz.

Misafir Yazarlıktan Kazancınız

  • Her şeyden önce kendinizi tanıtmış olursunuz.
  • Blogunuzu başka blogların okuyucu kitlesine tanıtmış olursunuz.
  • Farklı blogların okuyucu kitlesini kendinize çekersiniz.
  • Kendinize kaliteli backlink sağlarsınız.
  • Blogunuza başka sitelerin okuyucuları da eklenerek ziyaretçi trafiğiniz artar.
  • Başka bloglarda yazdığınız misafir yazı, kendi sitenizdeki yazılar için referans sağlar.

Dizisel.com’da misafir yazı yayınlamak size ne kazandırır?

Blog Tanıtımı

Misafir yazarların kullanmış olduğu çok önemli ve gözardı edilmemesi gereken bir konudur. Uzun süredir yazmakta ve geliştirmekte olduğum sinema sitemde kendinizi ve sitenizi tanıtma fırsatı yakalamış olursunuz. Buradaki yazılar size ve sitenize referans sağlar. Kendinizi tanıtmak ve anlatmak için sitemizde yazabilirsin. Her bir yayınınızdan sonra, kendinizi geliştirmeniz, bir amaç için çabalamanız, bunların size olumlu geri dönüşleri sonucu bu işten keyif alır hale geleceksiniz.

Ziyaretçi ve Takipçi Kazanımı

Aylık ziyaret sayısı güzel sayılara ulaşan sadık bir ziyaretçi ve takipçi sayısına sahibiz. Misafir yazılarınızla benim takipçilerimi de kendinize çekersiniz. Göndereceğiniz özgün kaliteli ve doyurucu bir yazı neticesinde ziyaretçilerimizin sizin sitenizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Sonuç olarak hem yeni ziyaretçi hem de takipçi sayınızı arttıracaksınız.

Dostluk ve Destek

Misafir yazarlığın maddi olduğu kadar manevi bir getirisi var. Burası çabucak adapte olacağın, yabancılık çekmeyeceğin ortak bir payda etrafında toplanmış insanlar topluluğudur. Misafir yazı yayınlayan arkadaşlarımla sıkı bir diyalog kurmaya başladık ve birbirimizi geliştirme konusunda destek oluyoruz. Sizinle de samimi ilişkilerde bulunacağımıza eminim. Ayrıca konuk ettiğim yazarlar ile birbirimize destek verdiğimiz için blog hayatımızda bizi birazda olsa rahatlatıyor. Ayrıca reklam optimizasyonu konusunda da birbirimizi geliştiriyoruz.

Backlink Kazanımı

Sitem gerçekten çok hızlı index alıyor ve yayınladığım yazılar genelde 1. ve 2. sayfada yer buluyor. Sitenizin değerleri kaliteli olduğu için misafir yazınızın linki de kaliteli olacaktır.

.

Ve son olarak;

Normal hayatta bizi biz kılan, bizi diğerlerinden farklı kılacak en fazla katkı sağlayan tecrübeler gönüllü çalışmalardır. Bir iş görüşmesine gittiğinizde, sizi diğer adaylardan farklı kılan, bir adım öne geçiren faaliyetler gönüllülük deneyimleridir. Böyle bir tecrübe arıyorsanız tam olarak yeriniz burası… Binlerce kişinin takip ettiği bir sayfada kendi isminizle yazmaya başlamak, on binlerce kişiye ulaşmak, onların hayatına bir şeyler katabilmek demektir. Ayrıca sizi takip edenlerin arasında üst düzey yöneticiler ve patronlarda olacak. Bu etkiyi yaratabilmeniz için Asian Drama Rehberi olarak sana harika bir fırsat sunuyoruz. Bizimle yazın!

x