Yaklaşan Kore Dizisi Seashore Village Cha Cha Cha Hakkında Her Şey

3 dk okuma süresi

Kim Seon Ho nihayet ekranlarımıza çok güzel bir romantik komedi Kore dizisi ile geri dönüyor! Geçtiğimiz Aralık ayında internette yaşanan spekülasyonların ardından tvN, Seashore Village Cha Cha Cha adlı yeni dizisi için Shin Min Ah ile birlikte Start-Up oyuncusunun oynayacağını doğruladı.

En sevdiğimiz “iyi çocuk” un Run On dizisindeki konuk oyunculuğundan beri TV’ye tekrar döneceğini görmek için can attığınızı biliyoruz. Bu yüzden daha fazla uzatmadan Seon Ho’nun yeni Kore dizisi hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şeyi burada bulabilirsiniz:

Yaklaşan Kore Dizisi Seashore Village Cha Cha Cha Hakkında Her Şey

Kim Seon Ho, yetenekli bir başrol oyuncusu Shin Min Ah ile birlikte rol alıyor.

Yukarıda bahsedildiği gibi, Seon Ho ile birlikte oynamaya hazırlanan oyuncu, başarılı yıldız Shin Min Ah’dan başkası değil. Seon Ho, onunla beraber başrol olduğu için inkar edilemeyecek kadar şanslı. Çünkü Min Ah, My Girlfriend Is a Gumiho ve Oh My Venus dizilerindeki rolleriyle tanınan başarılı bir ödüllü oyuncu ve model. Ayrıca Tomorrow with You, Chief of Staff, The Devil ve A Love to Kill gibi diğer Kore dizilerini de mutlaka görmüşsünüzdür.

Shin Min Ah Seashore Village Cha Cha Cha dizisi

Seashore Village Cha Cha Cha’nın yapım ekibine göre, yaklaşan bu Kore dizisinde çiftin, karşı konulamaz bir kimya sergilemesi bekleniyor. “Shin Min Ah ve Kim Seon Ho, karakterleriyle şaşırtıcı derecede yüksek uyum gösterecek, aynı zamanda sevimli ama romantik hikaye de rahatlık sağlayacak” dedi. “Lütfen kalpleri titretecek olan bu romantik komedi dizisini dört gözle bekleyin” şeklinde belirtmiştir.

Konu, romantik komedi hayranları için mükemmel!

Seon Ho, Start-Up‘ta Han Ji-pyeong olarak kalbinizi çarptırdıysa, Seashore Village Cha Cha Cha’da onun için kesinlikle heyecanlanacaksınız. Sonuçta ana başrol karşımıza çıkıyor, bu da açıkça daha fazla ekran süresi anlamına geliyor.

Kim Seon Ho Seashore Village Cha Cha Cha dizisi

Şimdi dizinin konusundan bahsedelim. 2004 Güney Kore romantik komedi filmi Mr. Handy, Mr Hong’dan uyarlanan bu yaklaşan dizi, saygın bir diş hekimi olarak çalışan, mükemmel bir kadın olan Yoon Hye Jin’i (Shin Min Ah) konu alıyor. Görünüşe göre ideal hayatı, işini kaybettiğinde alt üst olur ve Gongjin sahil köyüne taşınmasına neden olur. Kariyerine yeniden başlama girişiminin ortasında, bölgede halk arasında Bay Hong olarak bilinen Hong Doo Shik (Kim Seon Ho) ile yolları kesişir ve sonunda ona karşı bir sevgi besler. Bay Hong, işsiz olmasına rağmen, her türlü işin ustasıdır ve Gongjin yerlilerine yardım etmek amacıyla, herhangi bir tuhaf işi üstlenebilir.

Orijinal filmde ise, sırasıyla Hye Jin ve Bay Hong olarak Uhm Jung Hwa ve Kim Joo Hyuk’un başrolleri paylaşmıştı.

Dizi etkileyici bir ekip tarafından yönetilecek.

Dizinin yönetmenliğini Yoo Je Won üstleniyor. The King: Eternal Monarch ve Hi Bye, Mama gibi ünlü Kore dizilerindeki çalışmalarına büyük olasılıkla aşinasınız. Ayrıca Min Ah ile daha önce 2017 romantik dizisi Tomorrow with You’da çalıştı. Bu arada, senaryoyu yazan Shin Ha Eun’un, bugüne kadarki en iyi büyük başarılarından biri, tarihi romantik dizi The Crowed Clown’un senaryosunu birlikte yazmaktır.

Seashore Village Cha Cha Cha 2021’in ikinci yarısında gösterime girecek.

Prodüksiyon planlandığı gibi giderse, bu yılın ikinci yarısında başlaması planlandığı bildirildiğinden bu Kore dizisi için uzun süre beklemenize gerek kalmayacak. Şimdiden çok heyecanlıyız! Siz ne düşünüyorsunuz. Başrol oyuncuları ve dizinin konusunu beğendiniz mi? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Kim Seon Ho hayranı mısınız? Öyleyse başarılı aktör Kim Seon Ho hakkında bilmeniz gereken 9 şeyi sizler için hazırladık.

Okumak isterseniz: https://www.dizisel.com/aktor-kim-seon-ho-hakkinda-bilmeniz-gereken-9-sey/

FAQ

Seashore Village Cha Cha Cha adlı Kore dizisi 28 Ağustos 2021 tarihinde çekimlere başlayıp 17 Ekim 2021 tarihinde bitecektir. Çekimler bittikten sonra yayınlanması beklenmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Size İlham Verecek Başarı Hikayeleri Hakkında 10 Kore Dizi
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi