Yaklaşan Fantastik Kore Dizisi My Roommate is a Gumiho Hakkında Her Şey

2 dk okuma süresi

Bu yıl heyecanla beklenen birkaç Kore dizisi var ve My Roommate is a Gumiho kesinlikle bu listede yer alıyor! Fantastik romantik dizi, iQiyi’nin ilk orijinal draması ve Girl’s Day’den Hyeri ile Jang Ki Yong dizide birlikte rol alacak. İkili, beklenmedik bir olay onları bir araya getirdikten sonra yolları kesişen kişileri oynayacaklar.

Yaklaşan Fantastik Kore Dizisi My Roommate is a Gumiho Hakkında Her Şey

Bu Kore dizisi hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek için can atıyorsanız, bilmeniz gereken her şeyi sizler için hazırladık.

Bir webtoon’a dayalıdır.

Yaklaşan dizi aslında aynı adlı popüler bir webtoon’a dayanıyor. Televizyon şovunun duyurulmasından önce, orijinal çizgi romanın hayranları onun ekrana uyarlanması için zaten baskı yapıyorlardı. Neyse ki, duaları sonunda tvN tarafından duyuldu. Yapım ekibinin yaptığı açıklamada, “Birçok istek alan My Roommate Is a Gumiho’yu hayata geçirmekten çok mutluyuz” dedi. “Jang Ki Yong ve Hyeri başrol için seçildiler. Beklentiler yüksek çünkü oynayacakları karakterlerle çok uyumlular. Lütfen My Roommate is a Gumiho dizisini dört gözle bekleyin.”

Hyeri

İlginç bir konusu var!

My Roommate is a Gumiho, bir Gumiho veya mitolojik dokuz kuyruklu tilki konusuna odaklanan fantastik bir dizidir. 999 yaşında bir gumiho (Jang Ki Yong) olan Shin Woo-yeo, sihirli bir ruh kristali kullanarak kendisini bir insana dönüştürmeye kararlıdır. Üniversite öğrencisi Lee Dam (Hyeri) yanlışlıkla çok önemli bir eşyayı yutana ve bunun sonucunda hayatını riske atıp planlarını durdurana kadar bunu yapmayı neredeyse tamamlıyordu. Woo-yeo, boncuğa göz kulak olmak için Lee Dam ile birlikte yaşamaya başlamasını önerir. Zorla birlikte yaşamaları daha fazla bir şeye dönüşecek mi? Sanırım öğrenmek için beklememiz gerekecek.

Genç ve gelecek vaat eden bir oyuncu kadrosuna sahip.

Kore dizi hayranları, Hyeri ve Ki Yong’un yanı sıra, dizinin aynı zamanda hikayede sevgilileri oynamaya hazırlanan Start-Up oyuncuları Kang Han Na ve Kim Do Wan’ı yeniden bir araya getireceğini bilmekten mutluluk duyacaklar! Diğer oyuncular arasında ise Bae In Hyuk, Park Kyu Hye, Choi Woo Seong ve Kim Do Yeon yer alıyor.

Kang Han Na ve Kim Do Wan

Oldukça yetenekli yazarları ve prodüksiyona öncülük eden bir yönetmeni var.

Bu dizi, yine bir webtoon’a dayanan, son derece popüler romantik komedi dizi olan What’s Wrong with Secretary Kim‘in senaryosundan sorumlu olan Baek Sun Woo ve Choi Bo Rim tarafından yazılıyor. Ek olarak, ekibin başında Ki Yong’un 2019 aksiyon gerilim dizisi Kill It‘teki çalışmalarıyla tanınan yönetmen Nam Sung Woo da var.

İlk fragman geçen hafta yayınlandı!

My Roommate is a Gumiho, Mayıs 2021’de ekranlara geliyor

Heyecanla yaklaşan diziyi bekliyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz? Hikaye ve oyuncu kadrosunu beğendiniz mi? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Size İlham Verecek Başarı Hikayeleri Hakkında 10 Kore Dizi
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi