Yakın Zamanda Evlenerek Hayranlarını Şaşırtan 7 K-pop İdolü

3 dk okuma süresi

Sevgili olma veya evlenmenin hayranlar tarafından tam olarak desteklenmediği K-pop sahnesinde birçok ünlü, romantik ilişkilerini saklama eğiliminde oluyor. Ancak bu yedi K-pop idolü, evliliklerini halka duyuracak kadar cesurdu.

K-pop idollerinin romantik ilişkilerini ifşa etmek K-pop endüstrisinde tipik bir durum değil ve çoğu zaman hayranlar onları tebrik etmekten çok eleştirdiler. Ve aldıkları nefret yüzünden çoğu idolün kariyeri mahvoluyor.

Yakın Zamanda Evlenerek Hayranlarını Şaşırtan 7 K-pop İdolü

Dünyadaki her sıradan insan gibi, K-pop idolleri de hayatlarında kendi ailelerini kurmak isteyecekleri bir noktaya ulaşır ve bunlardan birkaçı aşağıda listelenmiştir.

2020-21’de Evlenen (veya Evlenecek) 7 K-pop İdolü

TVXQ Changmin

TVXQ Changmin

Changmin, geçen yıl 12 Haziran tarihinde, hayranlarını şaşırtan el yazısı bir mektupla evliliğini duyurdu. Mektubunda, hayranlara söyleyecek bir şeyi olduğu için yazmaktan çekindiğini belirtti.

TVXQ Changmin, o sırada çıktığı kişiyle hayatına devam etmek istediğini sürdürdü.

Aralık 2019’da, kendisinden daha genç olduğu bildirilen ünlü olmayan biriyle ilişkisi olduğu doğrulandı.

Changmin resmi olarak 26 Ekim 2020’de kız arkadaşıyla evlendi. Evlenen ilk TVXQ üyesi oldu.

EXO Chen

EXO Chen

Geçen yıl evliliğini açıklayan bir diğer SM sanatçısı EXO Chen ve bazı hayranların “Growl” şarkıcısına nefret mesajları atması ve erkek grubundan çekilmesini talep etmesiyle K-pop sahnesindeki en tartışmalı konulardan biriydi.

TVXQ Changmin gibi Chen de Ocak 2020’de hayranlarına bir mektup yazarak ünlü olmayan ve o sırada hamile olan kız arkadaşıyla evleneceğini açıkladı.

EXO üyesi Chen’in düğünü gizli tutulurken ve tarih açıklanmazken, ilk çocuklarının doğum tarihi olarak 29 Nisan 2020 açıklandı.

Wonder Girls Hyerim

Wonder Girls Hyerim

Mart 2020’de eski Wonder Girls üyesi Hyerim, ünlü olmayan biriyle çıktığını ve ilişkilerinin yedi yıl önce başladığını el yazısıyla yazdığı bir mektupla duyurdu.

Dört ay sonra başka bir duyuru yaptı ve bu sefer uzun zamandır erkek arkadaşı olan tekvando sporcusu Shin Min Chul ile evliliği hakkında olduğunu açıklama yaptı.

Hyerim ve Shin Min Chul’un düğünü 5 Temmuz’da Seul’ün Gangnam Bölgesi’nde özel bir törenle gerçekleşti.

Crayon Pop Gummi

Crayon Pop Gummi

Gummi, 2020’de evlenen başka bir eski K-pop idolü. Geçen yılın Şubat ayının başlarında, aynı yaşta ünlü olmayan bir iş adamıyla evleneceğini ve onların da ilk bebeklerini beklediklerini açıkladı.

Çift aynı yılın 23 Şubat’ında resmen evlendi ve Crayon Pop Gummi Ağustos ayında ilk çocuklarını dünyaya getirdi.

Rainbow Jisook

Rainbow Jisook

Jisook, Ekim 2019’dan beri bir programcı ve iş adamı ile ilişki içindedir. İkisi, daha sonra Haziran 2020’de MBC’nin “Don’t Be Jealous” reality programı aracılığıyla evlilik planlarını açıkladılar.

Eski Rainbow üyesi Jisook ve erkek arkadaşı Lee Doo Hee, 31 Ekim 2020’de sadece aileleri ve yakın arkadaşlarının katıldığı törenle resmen karı koca oldular. Özellikle, Rainbow’un tüm üyeleri özel etkinlik için tekrar bir araya geldi.

Shinhwa Jun Jin

Shinhwa Jun Jin

Mayıs 2020’de Shinhwa Jun Jin, Twitter’da el yazısıyla yazdığı bir mektupla, uçuş görevlisi olarak çalışan ünlü olmayan kız arkadaşıyla evleneceğini kişisel olarak duyurdu.

Erkek idol ve nişanlısı, 27 Eylül’de Seul’de nikahlarını gerçekleştirdi. Jun Jin, Temmuz 2017’de aktris Na Hye Mi ile evlenen Eric’in ardından evlenen ikinci Shinhwa üyesi oldu.

iKON Bobby

iKON Bobby

iKON Bobby henüz evli olmasa da ünlü olmayan kız arkadaşıyla evlenme planlarını çoktan açıkladı. Duyurusu birçok insanı şok etti çünkü kimse onun bir ilişki içinde olduğunu bile bilmiyordu.

Bu yılın ağustos ayında Instagram’da hayranlarına el yazısı bir mektup göndererek sevdiği kişiyle evleneceğini ve Eylül’de baba olacağını açıkladı.

27 Eylül’de iKON Bobby ve nişanlısı ilk erkek bebeklerini karşıladılar.

Bu çiftleri tebrik ediyoruz!

Diğer K-Pop haberleri hakkında daha fazla haber güncellemesi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu