Work Later, Drink Now Yeni Fragman Yayınlandı

2 dk okuma süresi

Broadcast media TVING’in en yeni iş yeri romantik komedisi “Work Later, Drink Now” ilgi çekici yeni fragmanı yayınlandı.

Lee Sun Bin, Han Sun Hwa, Apink Eunji (Jung Eun Ji) tarafından oynanan üç kadın arkadaşın eğlenceli maceralarını konu almaktadır.

Work Later, Drink Now Yeni Fragman Yayınlandı

Yeni yayınlanan fragmanda gösterildiği gibi üç kadın arasındaki eğlenceli dostluk, diziyle ilgili beklentileri ve merakı artırdı.

Lee Sun Bin, Han Sun Hwa, Eunji ve Siwon Yeni Dizide Herkesi Bira Partisine Davet Ediyor

Lee Sun Bin, Han Sun Hwa, Apink Eunji ve Super Junior Siwon, yeni “Work Later, Drink Now” fragmanında potansiyel izleyicileri soğuk bir bardak birayla cezbediyor.

Yeni iş yeri romantik komedi-draması, işten sonra ölesiye soğuk bira içmenin günlük streslerini atmanın en iyi yolu olduğuna inanan üç arkadaşın hikayesini takip ediyor.

“Work Later, Drink Now”, Mikan’ın “Drunk City Maidens” adlı webtoon’una dayanmaktadır.

'City Girl Drinkers'

(Fotoğraf: TVING)

Yeni yayınlanan fragmanda, bir televizyon senaristi olan Ahn So Hee (Lee Sun Bin), bir yoga eğitmeni olan Han Ji Yeon (Han Sun Hwa) ve bir origami Youtuber’ı olan Kang Ji Goo işten sonra içmeyi seven, bir kaşıkla bira şişelerini açarken heyecanlanan en iyi arkadaşlar ve parti insanlarıdır.

Bu üç arkadaş sadece biralarının tadını çıkarmayı değil, aynı zamanda içecekleri mükemmel el teknikleriyle nasıl karıştıracaklarını da biliyorlar.

Canavarca içki içme alışkanlıkları nedeniyle, üçü farklı doğu tıbbı kliniklerine ve hastanelerine gider, ancak her zaman hizmet alamazlar.

Bir sonraki sahnede, kadınlar günlerini şehirde dolaşarak ve Seul sokaklarında akşamdan kalma bir şekilde koşarak karşılıyorlar.

Super Junior Siwon’un, aynı zamanda üç kadınla iyi arkadaş olan bir yapım yönetmeni olan Kang Bok Goo olarak diziye karizmatik bir çekicilik katması bekleniyor.

Beklenti, Lee Sun Bin, Han Sun Hwa ve Eunji’nin canlandırıcı kombinasyonu ve kimyasının yanı sıra oyunculara meydan okuyacak sarhoş oyunculuğuna odaklanıyor. Ayrıca, her zaman yakışıklı olan Siwon’un varlığının dramayı güçlendirmesi bekleniyor.

‘Work Later, Drink Now’ Yayın Tarihi ve Diğer Detaylar

'Work Later, Drink Now'

(Fotoğraf: TVING)

TVING’in yeni dizisi “Work Later, Drink Now“, potansiyel izleyicilerini eğlendirecek iyileştirici ve rahatlatıcı bir yaşam romantizm komedisini garanti eden Bon Factory tarafından üretildi.

“Moon Embracing the Sun” oyuncusu Jung Eun Pyo ve Han Ji Hyo da yeni diziye katılacak.

“Work Later, Drink Now” Ekim ayında TVING’de prömiyer yapacak.

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haber güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın. 

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu