DramKomediKore DizileriRomantik

Woori The Virgin

Woori The Virgin”, bakire olmasına rağmen tıbbi bir kaza sonucu hamile kalan bir kadın hakkında bir Güney Kore dizisidir.

Woori The Virgin konusu, oyuncuları, fragman ve dizi hakkında tüm bilgileri Dizisel takipçileri için hazırladık. Hazırsanız başlayalım.

Woori The Virgin

  • Başlık: Woori The Virgin
  • Yönetmen: Jung Jung Hwa
  • Senarist: Jung Jung Hwa
  • Kanal: SBS
  • Yayın Tarihi: 9 Mayıs 2022 – 21 Haziran 2022
  • Bölüm Sayısı:14
  • Tür: Komedi, Romantik, Melodram

Woori The Virgin Konusu

Woori The Virgin konusu

Woo-ri, katı büyükannesinin rehberliğinde düz bir hayat yaşayan 29 yaşında bir kadındır. Yazar olmayı hayal ediyor. Evlilik öncesi saflığa bağlı olmasına rağmen, anlayıştan daha fazlası olan Kang-jae ile iki yıllık bir ilişki içindedir. Ancak, kadın doğum doktorunu ziyaret ettikten sonra, kendini suni olarak döllenmiş ve hamile olarak bulur! Özellikle Kang-jae ile evlendiğinde, hayalleri ve hırsları alt üst olur. Daha da kötüsü, Woo-ri’nin bebeğinin biyolojik babasının Raphael olmasıdır. Raphael, Diamond Cosmetics’in CEO’su ve sevmediği Lee Ma-ri ile evlidir. Ruh eşini bulmak için can atıyor. Bu ters durum nasıl sonuçlanacak?

Fragman

Dizi Hakkında Notlar

  • Woori The Virgin“, daha önce SBS kanalında “Business Proposal” tarafından işgal edilen Pazartesi ve Salı 22:00 zaman dilimini devraldı.
  • Kore dizisi, 2014’ten 2019’a kadar The CW’de yayınlanan ABD televizyon dizisi “Jane the Virgin“in yeniden çevrimidir.

Woori The Virgin Oyuncuları

Başrol oyuncuları: Im Soo Hyang, Sung Hoon, Shin Dong Wook, Hong Ji Yoon

Yardımcı rollerde ise; Lee Min Ji, Hong Eun Hee, Kim Sa Kwon, Ahn Shin Woo, Yun Woon Kyung, Park Sun Young ve Han Jae Yi gibi oyuncular rol almıştır.

Im Soo Hyang (Oh Woori)

Im Soo Hyang (Oh Woori)

Oh Woori, popüler bir dramanın yardımcı yazarlarından biridir. İki yıldır Lee KangJae ile çıkıyor. Büyürken babasının yokluğu nedeniyle katı büyükannesi tarafından büyütüldü. Beklenmedik bir duruma yakalanır, ancak bu süreçte kendi seçimleriyle mutlu bir şekilde bağımsız bir kadına dönüşecektir.

Sung Hoon (Raphael)

Sung Hoon (Raphael)

Raphael, Woori’nin çocuğunun biyolojik babasıdır. Soğuk bir izlenimi ve şık bir kişiliği var ama aslında biriyle tanışıp mutlu olmak isteyen bir romantik!

Shin Dong Wook (Lee Kang Jae)

Shin Dong Wook (Lee Kang Jae)

Lee Kang Jae, şiddet suçları biriminde çalışan bir dedektiftir. Kız arkadaşı Oh Woori’nin evlenmeden önce bakire kalma kararının farkındadır, ancak bu konuda sessiz kalır. Prensipleri ve vicdanı olan dürüst bir dedektiftir, ancak Woori’nin önünde silahsızlanmış bir romantiktir.

Hong Ji Yoon (Lee Ma Ri)

Hong Ji Yoon (Lee Ma Ri)

Lee Ma Ri, Diamond Medical Foundation’da bir ekip lideridir. Görünüşü dışında onunla ilgili her şey sahtedir.

 

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu