What's Wrong with Secretary Kim

What’s Wrong with Secretary Kim Konusu – Yorumlar – Oyuncular

İsim: What’s Wrong with Secretary Kim / Kimbiseoga wae geureolkka

Yayın Tarihi: 2018

IMDb Puanı: 8.2

Dizisel.com Puanı: 7.5

Tür: Romantik, Komedi

Bölüm Sayısı: 16

Devam Ediyor Mu: Hayır

Yönetmen: Park Joon-Hwa, Yoo Jong-Sun

Senarist: Jung Kyung-Yoon (novel), Jung Eun-Young

What’s Wrong with Secretary Kim Konusu

Dizi bir başkan yardımcısı ve sekreteri arasında geçen komik ve romantik anları konu almaktadır. Sekreter Kim, babasının borçları yüzünden ailesine yardım edebilmek için 9 yıldır başkan yardımcısının yanında sekreter olarak çalışmaktadır. Fakat bir gün işi bırakmaya karar verir. Başkan yardımcısı işi bırakmaması için elinden geleni yaparken hissettiği duyguları fark etmeye başlar.

Karakterler

Kim Mi-So: 9 yıldır sekreter olarak çalışmaktadır. Oldukça yetenekli ve güzeldir. Başkanın güvendiği az sayıda insanlardan biridir. Kişisel nedenlerden ötürü işi bırakacağını söyler. Örümcek fobisi vardır.

Lee Young-Joon: Ailesinin şirketini yönetmektedir. Oldukça yetenekli olsa da mütevazi bir insan değildir. Kendini aşırı beğenir ve sürekli övgü bekler. Narsist oluşu çevresindeki insanları usandırsa da kendi oldukça keyiflidir. Kendine fazla vakit ayırdığından kadınlara karşı uzaktır. Kablolara karşı fobisi vardır.

Lee Sung‑yeon: Başkanın kardeşidir. Ünlü bir kitap yazarıdır. Kore’ye geldikten sonra geçmişine dair birçok ayrıntı fark edecektir.

Kim Ji-A: Sekreter Kim’in yerine işe alınır. Bir süre staj eğitimi görecektir.

Park Yoo-Sik: Şirketteki yöneticilerden biridir. Lee Young-Joon ile yakın arkadaşlardır. Özel hayatları hakkında birbirlerine tavsiye verirler.

Kim Pil-Nam: Sekreter Kim’in ablasıdır. Psikolog olarak çalışmaktadır.

Editör Yorumu

Sekreter Kim’in nesi var şeklinde anlamı olan bu dizide bir başkan ile yardımcısı arasındaki komik ilişkiyi izliyoruz. Lee Young-Joon, narsist bir başkanı canlandırırken oldukça iyi bir oyunculuk sergilemiş. Park Min Young yine beğendiğim oyunculardan olsa da oynadığı karakterler birbirine çok benzediği için aşinayım diyebilirim. Dizi daha çok romantik ve komedi sahnelere yoğunlaşsa da geçmiş ve günümüz arasındaki bağlantılar da ileri bölümlerde karşımıza çıkıyor. İzlerken gayet keyif aldığım dizilerden biri oldu. Klişe konuları çok sevmesem de orijinal karakterler izlemek hoşuma gidiyor. Bu dizide de Lee Young-Joon karakteri izlemek için yeterli diyebilirim. Dizi 2018 yılında tvN kanalında yayınlanmıştır. Yayınlandığı dönem en yüksek reyting alan dizilerden biri olmayı başardı.

What’s Wrong with Secretary Kim Oyuncuları

Park Seo-joon (Lee Young-joon) - What's Wrong with Secretary Kim
Lee Young‑joon
Park Min Young (Kim Mi-so) - Secretary Kim
Kim Mi‑so
Lee Tae-hwan (Lee Sung-yeon) - What's Wrong with Secretary Kim
Lee Sung‑yeon
Hwang Chansung (Go Gwi-nam)
Go Gwi‑nam
Hwang Bo Ra (Bong Se-ra) - What's Wrong with Secretary Kim
Bong Se‑ra

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir