W – Two Worlds konusu

W – Two Worlds Konusu

Bugün sizlere oldukça ilginç bir konuya sahip olan W – Two Worlds konusu ve oyuncuları hakkında bilgi vereceğim. Öncelikle dizinin detaylarına bakalım. Dizinin senaristi olan Jae-Jeong Song birçok ünlü diziye imza atmış kişidir. Özellikle Memories of the Alhambra ve W – Two worlds gibi konuları çok ilgi çekici, farklı yapımları bizlere sunmuştur.

IMDb Puanı: 8,2

Dizisel.com Puanı: 8.0

Dizi Çıkış Yılı: 2016

Yayınlanmış Sezon Sayısı: 1

Bölüm Sayısı: 16

Tür: Fantastik, Dram, Gizem, Romantik

Devam Ediyor mu: Hayır

Yönetmen: Dae Yoon Jung

Senarist: Jae-Jeong Song

W – Two Worlds Kore Dizi Konusu

En iyi Kore dizileri tanıtımlarında bu hafta yönetmenliğini Dae Yoon Jung’un, senaristliğini ise Jae-Jeong Song’un üstlendiği W – Two Worlds dizisi ile devam ediyor. IMDB’den 8,2 puan alan W Kore dizisi asya dizi önerileri ve en iyi yabancı dizi önerileri arasında yer almaktadır.

Two Worlds (İki Dünya) dizisi, orta yaşlarda iki kişinin aşk hikâyesini ekranlara yansıtmaktadır. Aynı dönemde farklı iki dünyada yaşayan insanların hikâyesidir.

Oh Yun Joo babasını çok sevmektedir. Ünlü bir çizgi roman yaratıcısı olan babasının birden ortadan kaybolmasıyla işler karışır. Oh Yun Joo babasını bulabilmek için webtoon atölyesine gider lakin babasını bulayım derken kanlar içinde başka bir kişiyi, Kang Chul‘u bulur. Kang Chul, Oh Yun Joo’yu yanına alıp farklı bir boyuta yani webtoona geçiş yapmasıyla işler iyice kontrolden çıkar.

W – Two Worlds dizisi konusu itibariyle ‘’ Fantastik kore dizileri, en iyi kore dizileri listesi, mutlaka izlenmesi gereken kore dizileri, tamamlanmış kore dizileri ve W Kore Dizisi ’’ listesinde kendine yer buluyor. W – Two Worlds Netflix üzerinden tüm bölümlere rahat bir şekilde erişebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dilerim.

Diziyi izledikten sonra yorumlardan kısmından bizlerle paylaşarak diziyi izlemeyenler fikir verebilirsiniz. İsterseniz bir önceki kore dizi önerimiz olan Cheese in the Trap konusu ve oyuncuları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

W – Two Worlds Oyuncuları

Lee Jong-suk (Kang Cheol)
Kang Cheol
Han Hyo-joo (Oh Yeon-joo)
Oh Yeon‑joo
Jung Yoo-jin
Jung Yoo‑jin

2 Replies to “W – Two Worlds Konusu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir