GençlikKore DizileriRomantik

User Not Found

“User Not Found”, yapımcılığı Sung Do Kyung tarafından yapılan 2021 Güney Kore gençlik dizilerinden biridir. User Not Found konusu, oyuncuları, fragman gibi tüm detayları sizler için hazırladık.

User Not Found

  • Başlık: User Not Found / The Account Has Been Deleted
  • Tür: Romantik, Okul, Gençlik, Dram
  • Ülke: Güney Kore
  • Kanal: KOK TV, Watcha
  • Bölüm Sayısı: 22
  • Bölüm Süresi: 13 dakika
  • Yayın Tarihleri: 3 Aralık 2021 – 12 Şubat 2022

User Not Found Konusu

Yoo Min Jae (Shin So Hyun), her zaman bir yabancı olan 17 yaşında bir lise öğrencisidir. Popülarite ve kabul görmenin özlemini çekiyor ama bunu hiç başaramadı. Yeni bir liseye transfer olduğunda, transfer listesinde kendisiyle tamamen aynı isme sahip bir öğrenciyi (Han Ye Ji) görünce şaşırır. İki kız tanışmaya ve kaderlerinin zıt olduğunu fark etmeye karar verirler: “Diğer” Yoo Min Jae her zaman popüler bir “kraliçe” olmuştur, ancak şimdi eski sınıf arkadaşlarından bazılarıyla yaşadığı mutsuz bir olay nedeniyle, okuldan geri çekilmek ister. İki kız tanışır ve her ikisinin de yeniden başlayabilmesi için kimliklerini değiştirmeye karar verirler.

User Not Found oyuncu kadrosu

Yeni kızlar yeni okullarına yerleşirken, her şey iyi mi planlanacak yoksa daha mı kötü olacak?

User Not Found Fragman

Dizi Hakkında Notlar

  1. User Not Found, CIX’den Bae JinYoung’un oyuncu olarak ilk çıkışıdır.
  2. Aktris Han Ye Ji’nin bir dramadaki ilk başrolüdür.

User Not Found Oyuncuları

Başrol oyuncuları: Bae Jin Young, Shin So Hyun, Han Ye Ji

Yardımcı rollerde ise; Ahn Se Min, Jung Hyun Ji, Lee Jong Hyuk gibi oyuncular rol almıştır.

Bae Jin Young (Shin Yi Joon)

Bae Jin Young (Shin Yi Joon)

Yi Joon, soğuk ve keskin görünen, çekici ve tehlikeli söylentilerin merkezi olan “Dostluk Prensi”dir. Aslında o, bu söylentilerin tam tersidir. Oldukça kararsız ve kırılgandır. Flört ettiğine dair söylentiler, sadece başkalarının tekliflerini reddetme konusunda iyi olmadığı için ortaya çıkıyor.

İçine kapanık kişiliği nedeniyle, başkalarının kendisinden beklediği imaj ile gerçek benliğinden farklı olduğunu açıklama zahmetine girmez. Min Jae ile arasında yaşanan bir hata yüzünden dedikodular çıkar ve Min Jae’nin onu kullanmaya çalıştığını yanlış anlar.

Shin So Hyun (Yoo Min Jae)

Shin So Hyun (Yoo Min Jae)

Min Jae’nin okul günleri boyunca varlığı sadece havaydı, akranlarından aldığı notlarda “Seninle hiç konuştuğumu sanmıyorum” yazmıştı.

Yeni okulunda, yeni bir hayat yaşamak için içerdekilerin becerilerini özenle inceledi. Woojeong Lisesi’nde çok istediği popüler grubun bir parçası oldu ama bu biraz rahatsız edicidir.

Han Ye Ji (Yoo Min Jae)

Han Ye Ji (Yoo Min Jae)

İnsanların ilgi alanlarına aşina biri olarak, Nakwon Lisesi’nde liseli bir genç olarak kraliçe gibi bir hayat yaşadı. Ancak geçmişte yaşadığı bir olay nedeniyle arkadaşları tarafından çok incinmiş ve kalbini kapatmıştır.

Kısa süre önce Woojeong Lisesi’ne transfer olan ve popülerlik için umutsuzca arkadaşlarına tutunan Min Jae adında başka bir öğrenci ile anlaşma yapar.

Jung Hyun Ji (Han Ji Wan)

Jung Hyun Ji (Han Ji Wan)

Ji Wan, orta sınıf idol eğitim becerileri, güzelliği ve sevimli olması nedeniyle Woojeong Lisesi’ndeki herkes tarafından sevilir. Ta ki Min Jae transfer olana kadar…

Aslında Ji Wan, pozisyonunu yeni transfer öğrencisi Yoo Min Jae’ye kaptıracağından endişeleniyor. Bu yüzden önce Min Jae’ye yaklaşmaya karar verir.

Ahn Sae Min (Shin Hye Jun)

Ahn Sae Min (Shin Hye Jun)

Alıngan, soğuk görünümlü bir adam olan Yi Joon’un aksine, Hye Joon herkes tarafından sevilir. Herkese gülümsüyor ve esprili olduğu için iyi bir üne sahip.

Başkalarını doğal duyularla çabucak kavrayarak ve çıkarlarını hesaplayarak durumları kontrol etmede ve insanları kendi lehine çevirmede iyidir. Geçmişte yaşanan olayların ardından Yi Joon ile sorunlar yaşar.

Bu yazıda sizlere, sevilen genç oyuncuların rol aldığı User Not Found konusu ve oyuncuları hakkında bilgileri hazırladık. Diziyi beğendiniz mi? Yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu