Use for My Talent

3 dk okuma süresi

Use for My Talent, 2021’de çıkan bir Çin romantik dizisidir. Use for My Talent” yıldızları Shen Yue ve Jasper Liu, dizinin prömiyerinden önce Çin varyete programı “Day Day Up”da yer aldı.

Use for My Talent

Başlık: Use for My Talent

Yönetmen: Cai Cong

Tür: Romantik, komedi, dram, iş, arkadaşlık

Yayın Tarihi: 9 Mayıs 2021

Bölüm: 24

Use for My Talent Konusu

Use for My Talent olay örgüsü, bir şirketin CEO’su ve çalışanı olarak Gu Ren Qi ve Shi Shuang Jiao’nun etrafında dönüyor. Biri temiz, diğeri ise tam tersi, temizliği pek umursamaz. Ancak ikisi de karşılaşır ve yavaş yavaş aşık olmaya başlamışlardır. Gu Ren Qi, eksik ailesi nedeniyle kapalı ve sıkı bir kişiliğe sahip germofobiye sahiptir. Shi Shuang Jiao, bir araba kazası annesinin hayatını aldıktan sonra bakımsız bir insan oldu. Araba kazasından önce onun da mutlu ve eksiksiz bir ailesi vardı.

Use for My Talent (2021)

Gu Ren Qi’nin bir temizlik şirketi var ve Shi Shuang Jiao şirkette bir çalışan oldu. Böylece beklenmedik durumlarda karşılaşırlar. Yavaş yavaş birbirlerini tanıdılar ve daha da yakınlaştılar. Onlar da birbirlerinin etkisiyle geçmişlerini unutmaya ve yaralarını sarmaya başladılar. Ancak iyiliklerini ve hayallerini yıkmaları fazla zaman almadı. Ne yazık ki kader de onlardan yana değildi. Bir şekilde, Shi Shuang Jiao, Gu Ren Qi’nin büyükbabasının annesinin ölümüyle olan bağlantısını öğrendi. Dizi, Gu Ren Qi ve Shi Shuang Jiao’nun zıt karakterlere sahip olmalarına rağmen nasıl tanıştıklarını ve aşık olduklarını anlatacak. Üstelik sorunları anlatacak ve birlikte üstesinden gelebilecekler mi, yoksa aynı mücadeleler onları ayıracak mı?

Use for My Talent Fragman

Dizi Hakkında Notlar

Çekimler 30 Mayıs 2020’de Wuxi Stüdyolarında başladı.

Başrollerini Kim Yoo Jung ve Yoon Kyun Sang’ın paylaştığı Koreli romantik komedi “Clean with Passion for Now“ın Çin versiyonu olduğu söyleniyor.

Use for My Talent Oyuncuları

Başrol oyuncuları: Jasper Liu, Shen Yue ve Dai Yun Fan

Yardımcı rollerde ise; Charles Lin, Huang Si Rui, Su Meng Di, Yan An, Li Xiao Chuan, Xiao Ran, Tan Quan, ViVi Yue, Daniel Zhu ve Hank Qi gibi oyuncular yer almaktadır.

Jasper Liu (Gu Ren Qi)

Jasper Liu (Gu Ren Qi)

Ren Qi, Clean First adlı bir temizlik şirketinin kurucusu ve başkanıdır. Aşırı derecede kir ve kontaminasyon korkusuna sahip olmasına neden olan psikolojik bir bozukluk olan mizofobiden muzdariptir. Bu nedenle, her yerde kirlilik gördüğü için başkalarına kolay kolay yaklaşamaz. Ren Qi de büyükbabasıyla anlaşamaz ve aralarında çok gergin bir ilişki vardır.

Shen Yue (Shi Shuang Jiao)

Shen Yue (Shi Shuang Jiao)

Shuang Jiao yeni mezun ama temizlikçi olarak çalışıyor. Fakir ailesini geçindirmek istediği için maaşı yüksek olduğu için işe başlar. Ancak Shuang Jiao, parlak bir gülümsemeyle iyimser ve sert bir işçidir. İyi bir babası var, annesi ise bir yıldan fazla bir süre önce bir kaza sonucu öldü.

Dai Yun Fan (Lu Xian)

Dai Yun Fan (Lu Xian)

Lu Xian bir psikolog ve Shuang Jiao’nun yeni komşusu. Ailesine yakın olur ve onlara karşı her zaman yardımcı olur. Lu Xian, Shuang Jiao’ya aşık olduğu için onu da çok koruyor.

Yan An (Shi Jun Jie)

Yan An (Shi Jun Jie)

Jun Jie, Shuang Jiao’nun küçük erkek kardeşidir. Üniversiteye girmek üzere olmasına rağmen hala oyuncu ve biraz olgunlaşmamış. Jun Jie kız kardeşine değer veriyor ve onun aile için çok çalıştığını biliyor.

Charles Lin (Li Dong Xian)

Charles Lin (Li Dong Xian)

Dong Xian, Ren Qi’nin kişisel asistanıdır. Ren Qi’ye sadık ve minnettardır. İkisi de birbirine güveniyor ve aynı zamanda iyi arkadaşlar.

 

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu