UNIVERSE, 4 Aralık’ta ‘CRAVITY İmza Etkinliği’ Düzenleyecek

1 dk okuma süresi

Küresel fandom platformu UNIVERSE, CRAVITY için özel bir imza günü etkinliği düzenleyecek.

Küresel bir fandom platformu olan UNIVERSE, 22 Kasım tarihinde CRAVITY PLAYGROUND’u 4 Aralık’ta (Cumartesi) çevrim içi ve çevrim dışı olarak düzenleneceği açıkladı.

UNIVERSE, 4 Aralık'ta ‘CRAVITY İmza Etkinliği’ Düzenleyecek

CRAVITY hayran imza etkinliği aynı anda hem çevrim içi hem de çevrim dışı olarak gerçekleştirilecektir. Çevrimiçi etkinlik, sanatçılar ve hayranlar arasında bire bir görüntülü görüşmede gerçekleştirilecek ve sanatçılarla kişisel olarak tanışmak ve iletişim kurmak için çevrim dışı etkinlikler düzenlenecek.

UNIVERSE, hayran imzalama etkinliği için karantina operasyon yönergelerine tam olarak uyacak ve güvenli bir şekilde ilerleyecektir.

CRAVITY PLAYGROUND” hayran imza etkinliğine katılım başvuruları 22 Kasım (Pzt) ile 25 (Per) arasında yapılacak. Başvuru sahipleri, Universe uygulamasında bir katılım yöntemi seçerek başvurabilirler.

Canlı görüşme her üye için 15 kişi çekilerek toplam 135 kişi ile yapılacak olup, yüz yüze hayran imza etkinliğine 40 kişi davet edilecektir.

Bu arada, “CRAVITY PLAYGROUND” ile ilgili ayrıntılar, UNIVERSE uygulama bildirimi ve resmi SNS aracılığıyla bulunabilir.

cravity

CRAVITY hakkında

Dokuz üyeli Güney Koreli erkek grubu, Starship Entertainment tarafından kuruldu ve resmi olarak 14 Nisan’da EP’leri “Season1. Hideout: Remember Who We Are” ile çıkış yaptılar. LOEN Entertainment tarafından dağıtılan EP, ticari bir başarı elde etti ve yalnızca Temmuz 2020’ye kadar Güney Kore’de 150.000’den fazla fiziksel kopya taşıyarak Gaon Albüm Listelerinde zirveye ulaştı.

Daha fazla K-pop haber ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri