Unforgettable Love

3 dk okuma süresi

Unforgettable Love, 2021 yılında çıkan ve Mango TV’de yayınlanan 24 bölümden oluşan romantik Çin dizilerinden biridir. Roman uyarlaması olarak çekilmiştir. Dizi konusu, oyuncular, fragman ve tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Unforgettable Love

Başlık: Unforgettable Love

Yönetmen: Li Yu Lei

Bölüm: 24

Tür: Romantik, Komedi, Dram, Aile

Yayın Tarihi: 10 Temmuz 2021

Unforgettable Love Konusu

Qiao Yan, özel ihtiyaçları olan oğlu Xiao Bao’ya sahip bekar bir babadır. Ailesinin şirketinin CEO’su ve sürekli iş başındadır. Xiao Bao akıllı ve yaramaz bir çocuk ama birkaç yıl önce bir araba kazası geçirdiğinden beri konuşmayı reddediyor. Ayrıca yabancılardan hoşlanmaz ve başkalarıyla mesafesini koruması gerekir. Qiao Yan, Xiao Bao’yu seviyor ama onun katı ve aşırı koruyucu ebeveynlik tarzı her zaman çocukta işe yaramıyor. Yi Yue bir çocuk psikoloğudur ve kazara Xiao Bao ile karşılaşır. Oğlan şaşırtıcı bir şekilde ondan hoşlanır ve onu annesi olarak görür. Qiao Yan, oğlu için bir çocuk psikoloğuna ihtiyaç duyduğundan ve iyileşmesi için ona sevgi sağlamak istediğinden, Yi Yue’yi sahte eşi olmak için işi üstlenmesi için ikna etmeye çalışır.

Unforgettable Love (2021)

Yi Yue, Qiao Yan’ın ona verdiği pahalı alyansını kaybettiğini düşündüğünde borcunu ödemek için sözleşmeyi imzalar. Yi Yue ve Qiao Yan başlangıçta birbirlerinden hoşlanmadılar. Ama yavaş yavaş birbirlerine karşı hisler geliştirirler. Qiao Yan’ın halası ilişkiye karşı çıkar ve Lin Wei ile evlenmesi için ona baskı yapar.

Unforgettable Love Fragman

Unforgettable Love Oyuncuları

Başrol oyuncular: Miles Wei ve Hu Yi Xuan

Yardımcı rollerde ise; Lennon Sun, Jerry Yu, Sheng Hui Zi, Wu Cheng Xu, Shi Qing Yan, Xie Xin Tong ve Wang Jin Duo gibi oyuncular yer almaktadır.

Miles Wei (He Qiao Yan)

Miles Wei (He Qiao Yan)

Qiao Yan, He Shi Grubunun CEO’sudur. Her şeyi analitik ve sayılar açısından gören çok rasyonel ve düzenli bir adam. İş ve küçük oğlu etrafında dönen monoton bir hayat sürüyor.

Hu Yi Xuan (Qin Yi Yue)

Hu Yi Xuan (Qin Yi Yue)

Yi Yue, Ya De Hastanesinde çocuk psikoloğudur. Yaptığı işte iyi ve işini seviyor. Başkalarından kolay kolay etkilenmeyen, pozitif ve neşeli bir kadındır. Ama Yi Yue de çok dağınık olabilir. Aşk hayatı konusunda her zaman endişeli olan sevgi dolu ebeveynleri var.

Lennon Sun (He Wei Fei / Xiao Bao)

Lennon Sun (He Wei Fei - Xiao Bao)

Xiao Bao, Qiao Yan’ın sevimli oğludur. 5 yıl önce korkunç bir kazadan sonra PTSD’li özel ihtiyaçları olan bir çocuk. Xiao Bao konuşmayı reddediyor ve başkalarıyla iletişim kurmak için kartlara güveniyor. Ayrıca yabancılara karşı temkinlidir.

Jerry Yu (Wen Gu)

Jerry Yu (Wen Gu)

Wen Gu, Qiao Yan’ın iyi arkadaşıdır. Zengin bir aileden geliyor ve babası bir holding işletiyor. Wen Gu, işini asla ciddiye almayan bir playboydur.

Sheng Hui Zi (Yang Ruo)

Sheng Hui Zi (Yang Ruo)

Wei Ruo Wei, Yi Yue’nin en iyi arkadaşı ve ev arkadaşıdır. Aynı zamanda Ya De Hastanesi’nde yöneticidir. Ruo Wei kendine güvenen ve akıllı bir kadındır.

Wu Cheng Xu (Ning Fang)

Wu Cheng Xu - Ning Fang -2021

Ning Fang aynı zamanda bir psikolog ve Yi Yue’nin üniversitede son sınıf öğrencisidir. Yi Yue’yi seviyor ve onun mutluluğunu gerçekten önemsiyor.

Shi Qing Yan (Lin Wei)

Shi Qing Yan (Lin Wei)

Lin Wei bir moda tasarımcısı ama Qiao Yan’a pazarlama departmanında yardım etmek için imza attı. Lin ve He aileleri arkadaştır. Lin Wei ve Qiao Yan birlikte büyüdüler ve iş çıkarları nedeniyle evlenmeleri için aile baskısı var.

FAQ

Dizinin çekimleri Eylül 2020'de Çin'in Changsha kentinde başladı ve Kasım 2020'de sona erdi.

Dizi mutlu sonla bittiği için 2. sezon ile ilgili beklentiler düşük kalmaktadır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu