Uncanny Counter, 2021 Kablo TV Yayın Ödüllerinde Büyük Ödül Kazandı + 2. Sezon Güncelleme

2 dk okuma süresi

Aksiyon-gizem Kore dizisi “The Uncanny Counter“, bittikten aylar sonra yeni rekorlar getirme konusunda hala tutarlı! Başrollerini Yoo Joon Sang, Kim Sejeong, Go Byeong Gyu ve Yeom Hye Ran’ın paylaştığı rekor kıran OCN dizisi, 2021 Kablo TV Yayın Ödülleri’nde Büyük Ödülü kazandı!

Uncanny Counter, 2021 Kablo TV Yayın Ödüllerinde Büyük Ödül Kazandı

2021 Kablo TV Yayın Ödüllerinde ‘Uncanny Counter’ Büyük Ödülü Kazandı

Yakın zamanda Kore Kablo TV Yayıncılık Derneği’nin ev sahipliğinde düzenlenen 2021 Kablo TV Yayın Ödüllerinde “Uncanny Counter” drama kategorisinde Büyük Ödülü aldı.

“Uncanny Counter”, yayınlandığı süre boyunca OCN orijinalleri arasında en yüksek izlenme reytinglerini kaydetti.

Aynı zamanda günümüzde toplumda var olan yolsuzlukların, aile içi şiddetin, çocuk istismarının ve iç güç istismarının üstesinden gelen Sayaçları tanıtarak Kore tarzı bir kahramana sahip olduğu için birçok kişi tarafından övülen bir dramaydı.

the uncanny counter

Buna ek olarak, yayın şirketi OCN, Im Siwan ve Lee Dong Wook‘un oynadığı 2019 dizisi “Strangers from Hell”in ardından üst üste ikinci yıl Büyük Ödülü kazandı.

“Uncanny Counter” oyuncularını ve ekibini tebrik ederiz!

Yeom Hye Ran Kim Sejeong’a Kahve Kamyonu Gönderdi

13 Ekim’de Kim Sejeong, Instagram’da bir gönderi paylaştı ve yaklaşmakta olan dizisi “The Office Blind Date”in çekim setinde olduğu bir dizi fotoğraf paylaştı. “The Uncanny Counter” başrol oyuncusu Yeom Hye Ran tarafından kendisine gönderilen kahve kamyonunun önünde poz verdi.

kim sejeong

Kim Se Jeong, eski başrol oyuncusunu nasıl özlediğini gösteren pankartı bile kucakladı. Se Jeong, başlığına “Seni seviyorum ve seni özlüyorum, Kıdemli” yazdı.

Bu arada, “The Office Blind Date”in 2022’nin ikinci yarısında galası planlanıyor. Kim Se Jeong ayrıca müzikal oyunu “Red Book”u da başarıyla bitirdi.

Kim Se Jeong Yaklaşan ‘Uncanny Counter’ 2. Sezonunu Açıkladı

Eylül ayında idol-aktris Kim Se Jeong hayranlarını selamlamak için V Live’a gitti. Onları mevcut ve yaklaşan faaliyetleri hakkında bilgilendirdi.

kim sejeong

Ünlü kadın oyuncu, canlı yayınının ortasında beklenmedik bir şekilde romantik draması “The Office Blind Date”in çekimlerini bitirdikten sonra Cho Byeong Kyu ile birlikte “Uncanny Counter” Sezon 2’nin çekimlerinin nihayet başlayacağını açıkladı.

Bu nedenle hayranlar, devam sezonunda oyuncu kadrosunu tekrar görmekten heyecanlandılar.

Ocak 2021’de “Uncanny Counter” ekibi dizinin 2. sezonunun olacağını doğruladı. Ancak 1. sezon bittikten sonra çeşitli projelerde yer aldıkları için sanatçıların programlarında ayarlamalar yapmaları gerekiyordu.

“Uncanny Counter” Sezon 2’ye hazır mısınız? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haberleri ve güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri