Listeler

Üç veya Daha Fazla Görsel Üyesi Olan 8 K-pop Erkek Grubu: EXO, BTS ve Daha Fazlası

Her K-pop idolünün kendine has bir şekilde benzersiz ve güzel olduğunu kimse inkar edemez. Ancak, insanların K-pop endüstrisindeki bir sanatçıda aradığı belirli özellikler vardır ve bir gruptaki görsel üye belirlenirken bu özellikler göz önünde bulundurulur. İşte hem “resmi” hem de “resmi olmayan” üç veya daha fazla görsel üyeye sahip sekiz K-pop grubu!

Üç veya Daha Fazla Görsel Üyesi Olan 8 K-pop Erkek Grubu

EXO

EXO’nun şu anki dokuz üyesinden sadece biri grubun “resmi” görseli ve bu da Sehun. Ekip hala 12 üyeye sahipken, Luhan diğer “resmi” görsel üyeydi. Ancak bazı siteler Suho, Kai ve Chanyeol’un da grupta bu pozisyonda olduğunu söylüyor.

EXO

Ama EXO’nun tartışmasız hepsi görsel çizgiye ait üyelere sahip. Beklendiği gibi, EXO, K-pop hayranları tarafından tamamen görsel üyelere sahip K-pop gruplarından biri olarak seçildi.

BTS

BTS

Küresel erkek grubu BTS de, Kore güzellik standartlarına en çok uyduğu için çıkışlarından bu yana “resmi” görsel olarak “Worldwide Handsome” Jin‘e sahipler. Ancak tüm BTS üyelerinin kendi tarzlarında çarpıcı görsellerle övündüğü bilinen bir gerçektir. EXO gibi, yedili de tamamen görsel üyelere sahip bir K-pop grubu olarak kabul ediliyor.

SEVENTEEN

Tabii ki popüler üçlü EBS, SEVENTEEN olmadan tamamlanmış sayılmaz. (EBS-EXO, BTS ve SEVENTEEN-, Koreli hayranlar tarafından, bu üç K-pop’un üçüncü neslinin en popüler erkek gruplarını düşündükleri için uydurulmuş bir terimdir).

SEVENTEEN

Bu kaynağa göre SEVENTEEN, Jeonghan, Joshua, Mingyu ve Vernon olmak üzere dört görsele sahip. Ancak birçok hayran, 13 üyenin hepsinin yakışıklı adamlar olduğunu iddia ediyor, bu nedenle her birine “görsel” pozisyon verilebilir.

ATEEZ

ateez

ATEEZ, Seonghwa, Yeosang ve Wooyoung olmak üzere üç “resmi” görsele sahip listemizdeki gruplardan biri. Ancak grubun geri kalanının cazibesi de göze çarpıyor. Hayranların neden ATEEZ’i görsel boşlukları olmayan bir K-pop grubu olarak görmelerine şaşmamalı.

TXT

TXT

TXT, Big Hit Music’in keşif ajanlarının ajansın yeni yetenekleri için iyi gözlere sahip olduğunun bir başka kanıtı. Aslında, K-pop hayranları TXT’yi tüm üyeleri görsel çizgiye ait olan bir grup olarak görüyor. Ancak TXT’nin “resmi” görsel üyesinin kim olduğunu bilmek istiyorsanız, grubun üyeleri için resmi pozisyonları olmadığı için cevap yoktur.

Stray Kids

Stray Kids

Listemizdeki bir diğer dördüncü nesil K-pop erkek grubu, Hyunjin’in “resmi” görsel üye olduğu Stray Kids. Ancak STAY’ler, takımın Danceracha adlı dans grubunu (Felix, Lee Know ve Hyunjin‘den oluşan) görsel üyeler olarak görüyor. Ama yine de, K-pop hayranları Stray Kids’i görsel boşlukları olmayan bir idol grubu olarak tanıyor.

The Boyz

the boyz

ATEEZ gibi, The Boyz’un da üç “resmi” görsel üyesi var: Juyeon, Younghoon ve Hyunjae. Bu üçü “Bermuda Şeytan Üçgeni” olarak adlandırılıyor, çünkü “bir kez içeri girdiniz mi, asla dışarı çıkamazsınız” – yani bir kez fandoma girmeye başladığınızda, bu üçünü ve hatta tüm grubu sürekli olarak ayakta tutacaksınız demektir.

AYRICA OKUYUN: Hangi Grupların Lideri Yok veya Birden Fazla Lideri Var

NCT

NCT

NCT‘nin üç mevcut alt birimi olduğu biliniyor ve her birinin kendi görsel üyeleri var. NCT 127’de Taeyong ve Jaehyun, NCT Dream’de Jeno ve Jaemin ve WayV’de Lucas, Winwin ve Hendery var. Toplamda, NCT’nin yedi görsel üyesi var.

Üç veya daha fazla görsel üyesi olan başka hangi K-pop erkek gruplarını tanıyorsunuz? Aşağıya yorum yapın!

Daha fazla K-pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu