K-Wiki

TXT Fandom Adı Nedir? TXT Hayranlarına ne denir?

TXT‘yi destekleyen ve takdir eden milyonlarca hayran var, şimdi büyük MOA fandomunu oluşturuyorlar, hayran kitlelerine neden bu adı verdiklerini biliyor musunuz?

Zaman içinde TXT’de büyük bir büyüme gördük, çıkışlarından bu yana Big Hit Entertainment’ın bir sonraki grubu olarak birçok hayranın dikkatini çektiler. Stajyer olarak tanındılar ve sahneye çıktıklarında becerilerini sonuna kadar gösterdiler.

MOA, TOMORROW X TOGETHER’ın resmi fandom adıdır. 22 Ağustos 2019’da  resmi olarak açıklandı. 22 Ağustos 2019’da TXT, resmi Twitter hesabında bir gif resmi yayınladı.

TXT

 

Tomorrow X Together, dünya çapında kendilerini idol grubuna sevgilerini ve desteklerini göstermeye adamış milyonlarca hayrana sahip. Albümlerinin çok satması, şarkılarının en önemli listelerde yer alması ve hatta turnelerinin son derece başarılı olduğunu görüyoruz. MOA, çıkışından beri TXT’yi desteklemekten sorumlu olan fandomun adıdır, idoller bu büyük hayran kitlesine katılan insanların tüm sevgisine ve şefkatine sahiptir. Bunun da aynı göstergeyle büyümeye devam ettiğini biliyoruz ve bu erkek grubun daha fazla hayranı olduğunu görmekten memnunuz.

MOA (모아) anlamı nedir?

TXT Fandom Adı Nedir

Moments of Alwaysness kelimesinin kısaltmasıdır. Sonsuza dek süren anlar anlamına gelmektedir.

TXT (TOMORROW X TOGETHER) ve hayranlarımız tarafından paylaşılan her an, her zaman ve sonsuza dek. TOMORROW X TOGETHER ve hayranlarımız kendi hayallerimizi tamamlamak için hayallerimizin her bir parçasını bir araya getiriyor.

TXT Fandom Adını Değiştirdi mi?

25 Nisan’da grubun hayran kulübünün adının “YOUNG ONE” olacağı açıklandı. Ancak daha sonra Big Hit, Tiffany’nin fandom adı “Young Ones” ile benzerlikler nedeniyle adı revize edeceklerini duyurdu. 22 Ağustos’ta grubun yeni hayran kulübü adının “MOA” olacağı açıklandı.

TXT Fandom Rengi Nedir?

TXT Fandom Rengi Nedir

Yeonjun ve Soobin sarı temalıydı. Huening Kai ve Taehyun kırmızı temalıydı. Son olarak Beomgyu turuncu temalıydı. Birçok fan zaten buradaki bağlantıyı görecek, sarı ve kırmızıyı karıştırdığınızda turuncuyu oluşturmuş olursunuz.

 

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu