TWICE, ABD Billboard Listelerinde İlk 10’a Girdi

2 dk okuma süresi

TWICE, ABD Billboard’un ana listelerinde ilk 10’a girmeyi başardı. Popüler kız grubu, “Formula of Love: O+T=<3” ile yabancı listeleri domine ediyor.

Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

TWICE, 'Formula of Love' ile Billboard 200'de 3. Sırada

TWICE, ‘Formula of Love: O+T= <3’ Albümüyle ABD Billboard Listelerinde İlk 10’a Girdi

Billboard, 23 Kasım’da TWICE’ın 3. tam albümü “Formula of Love: O+T=<3″ün “Billboard 200“de üçüncü sırada yer aldığını ve kendi rekorunu kırdığını duyurdu.

Ayrıca albüm, sanatçıların performanslarını kapsamlı bir şekilde sıralayan bir başka Billboard ana tablosu olan “Billboard Artist 100” listesinde 10. sırada yer aldı. Bu, TWICE’ın “K-Pop temsilcisi kız grubu” olma gücüne sahip olduğunu kanıtlıyor.

TWICE

TWICE, “Billboard 200“, “Artist 100” ve “Hot 100“de yer alarak küresel popülerliğini daha da artıran “Billboard ana grafiği” listesinde kendini kanıtladı.

Haziran ayında piyasaya çıkan 10. mini albümleri “Taste of Love“, “Billboard 200” listesinde 6. ve “Artist 100” listesinde 9. sırada yer aldı. Özellikle, bir K-Pop kız grubu olarak kariyerlerinde ilk kez, iki albümleri “Billboard 200″ün ilk 10’unda yer aldı.

Ayrıca, geçen Ekim ayında yayınlanan ilk İngilizce single’ları “The Feels” bu yıl “Billboard Hot 100” listesine girdi. “The Feels”, “Billboard Global” ve “Billboard Global 200” listelerinde art arda yedi hafta kaldı.

TWICE - 2021

TWICE’ın ‘Formula of Love: O+T=<3’ Dünya Rekorları Kırdı

“Formula of Love: O+T=<3” albümü 700.000 ön sipariş rekoru ile dikkatleri üzerine çekti. Ayrıca, albüm toplama sitesi Hanteo Chart’a dayalı Initial Chodong’da 318.840 kopya elde etti. Bir kez daha istikrarlı bir yükseliş eğilimi gösteren önceki albüm “Taste of Love” ile belirlenen 277.531 kopyaya kıyasla 40.000’den fazla kopya sattı.

Yeni albümde, TWICE’ın çıkışlarından sonra yayınladığı ilk birim şarkı da dahil olmak üzere toplam 17 şarkı var. Ayrıca albümde Nayeon, Jihyo, Dahyun ve Chaeyoung‘un beste yaptığı şarkılar ve tüm ONCE’lara adanmış bir hayran şarkısı (TWICE fandom) yer alıyor.

twice formula of love

TWICE’ın yeni albümünün başlık şarkısı “SCIENTIST“, Ariana Grande ve Tommy Brown ile birlikte K- Pop hit şarkı yapımcısı Shim Eun-ji gibi parlak müzik yapımcılarından oluşan bir ekip tarafından yaratıldı.

OKUMAK İSTERSENİZ: ‘Butter’, ‘SCIENTIST’, ‘LALISA’ ve Daha Fazlası: Bu Hafta Twitter’da En Çok Konuşulan Şarkılar

Daha da önemlisi, TWICE, ONCE’larla tanışmak için merakla beklenen dördüncü dünya turunu düzenleyecek. “TWICE 4. Dünya TuruIII” konserlerinin ilk durağı 24-26 Aralık tarihlerinde Seul Songpa-gu’daki KSPO Dome’da (Olimpik Park Jimnastik Stadyumu) ​​üç gün boyunca gerçekleştirilecek.

TWICE

Daha sonra Şubat 2022’de özellikle ABD şehirlerinde sahne alacaklar; Los Angeles, Oakland, Dallas, Atlanta ve New York. Gelecekte daha fazla konser mekanı açıklanacak ve kesinlikle tüm dünyadaki ONCE’ları heyecanlandıracak.

TWICE’ın “SCIENTIST” müzik videosunu buradan İzleyin!

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri