GençlikKore DizileriRomantik

Twenty-Five Twenty-One

Twenty-Five Twenty-One konusu, oyuncuları, fragman ve dizi hakkında tüm bilgiler yer almaktadır.

Twenty-Five Twenty-One, 12 Şubat 2022’de prömiyerini tvN’de yapan bir Güney Kore dizisidir. Romantik, yaşam ve gençlik temalı dizinin senaristliğini Kwon Do Eun yaparken yönetmen koltuğunda ise Jung Ji Hyun oturmaktadır.

Twenty-Five Twenty-One konusu ve oyuncuları

 • Yönetmen: Jung Ji Hyun
 • Senarist: Kwon Do Eun
 • Kanal: tvN
 • Yayın Tarihi: 12 Şubat 2022 – 3 Nisan 2022
 • Bölüm Sayısı: 16
 • Bölüm Süresi: 1 saat 13 dakika
 • Tür: Romantik, yaşam, gençlik, dram

Twenty-Five Twenty-One Konusu

Twenty-Five Twenty-One, 1998 yılında geçiyor ve beş gencin ilk aşkları, dostlukları ve büyümenin acılarıyla mücadelelerini anlatıyor.

Kim Tae Ri, profesyonel bir eskrim umudu olan Na Hee Do adlı bir lise öğrencisi rolünü oynuyor. 1998’deki IMF mali krizi nedeniyle, Hee Do’nun okul eskrim takımı dağıtıldı; Ancak Hee Do hayallerinden vazgeçmeyi reddeder ve hedeflerine ulaşmak için daha da çok çalışır. Öte yandan, Nam Joo Hyuk, mali krizle ilk önce ailesi vurulan genç bir adam olan Baek Yi Jin rolünü üstleniyor. Ailenin en büyük oğlu olan Yi Jin, sonunda bir muhabir olarak iş bulana kadar, geçimini sağlamak için zor işlerin üstesinden gelir.

Twenty-Five Twenty-One (2022)

Fragman

Dizi Hakkında Notlar

 1. Kim Tae-ri, üç yıllık bir aradan sonra TV ekranlarında ilk kez göründü. En son 2018’de Mr. Sunshine’da rol almıştı.
 2. Dizinin çekimleri 7 Eylül 2021’de başladı.
 3. Twenty Five Twenty One, daha önce tvN’nin cumartesi ve pazar günleri “Bulgasal: Immortal Souls” tarafından işgal edilen 21:10 zaman dilimini devraldı.
 4. NCT Taeil, Bibi, Seventeen DK, TWICE Jihyo ve pek çok sanatçı dizi için OST seslendirdi.

Twenty-Five Twenty-One Oyuncuları

Başrol oyuncuları: Kim Tae Ri, Nam Joo Hyuk, Bona, Choi Hyun Wook, Lee Joo Myung

Yardımcı rollerde ise; Seo Jae Hee, Kim Hye Eun, Choi Min Young, Choi Myung Bin, Bang Eun Jung, Moon Woo Bin, Lee Yea Jin gibi oyuncular rol almıştır.

Kim Tae Ri (Na Hee Do)

Kim Tae Ri (Na Hee Do)

Hee Do, birçok zorluktan sonra Ulusal Eskrim takımı için profesyonel bir eskrimci olur. 1990’ların sonlarında Güney Kore’yi vuran IMF mali krizi nedeniyle lise takımı dağılmak zorunda kaldı. O nasıl pes edeceğini bilmeyen cesur bir insandır.

Nam Joo Hyuk (Baek Yi Jin)

Nam Joo Hyuk (Baek Yi Jin)

Yi Jin, IMF tarafından yok edilen bir ailenin en büyük oğludur. Bütün parasını kaybettikten sonra muhabir oldu. Geçimini sağlamak için yarı zamanlı bir kitap kiralama dükkanında ve gazete dağıtımcısı olarak da çalışmaktadır.

Bona (Go Yoo Rim)

Bona (Go Yoo Rim)

Yoo Rim en genç eskrim altın madalyacısı ve Na Hee Do’nun rakibi. Karizmatik bir eskrimcidir, ancak eskrim takımını çıkardığında sevimli, dışa dönük ve iradeli bir insandır.

Choi Hyun Wook (Moon Ji Woong)

Choi Hyun Wook (Moon Ji Woong)

Eşsiz bir kişiliğe ve stile sahip bir insandır. Ana hedefi, 2000’lerin başında Güney Kore’nin en iyi sosyal medya sitesi Cyworld’de “Bugünün Üyesi” rozetini almaktır.

Lee Joo Myung (Ji Seung Wan)

Lee Joo Myung (Ji Seung Wan)

“Joan of Arc” olarak bilinen, okulunda ve sınıf başkanında birincidir, ancak kalbi isyanla doludur. Yayıncılık bölümünün bir parçası ve DJ’in bu dönem, toplum, okul ve bireysel yaşamla ilgili endişelerini dinleyicilerle tutkuyla paylaştığı bir korsan radyo şovu.

Bu yazıda Twenty-Five Twenty-One konusu, oyuncuları ve dizi hakkında tüm bilgileri hazırladık. Diziyi beğendiniz mi? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu