True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi

4 dk okuma süresi

True Beauty dizisi sona erdi ve şimdi ne izleyeceğiniz konusunda emin olamıyorsanız doğru yerdesiniz. Moon Ga Young, Cha Eun Woo ve Hwang In Yeop arasında ortaya çıkan aşk üçgeni düşünüldüğünde kesinlikle aynı temayı bulmak zor olacak. Bu üçlüyü yakın zamanda birlikte ekranda göremeyecek olsanız da, ayrı olarak TV dizilerinde parlamalarını izleyebilirsiniz.

True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore dizisi

Aşağıda Ga Young, Eun Woo, In Yeop ve True Beauty kadrosunun geri kalanının da yer aldığı 10 Kore dizisini sizler için hazırladık.

Find Me in Your Memory (2020)

Kim var: Moon Ga Young

Lee Jung-hoon, ilk aşkı da dahil olmak üzere hayatının neredeyse her ayrıntısını hatırlamasına izin veren bir durum olan hipertimezi ile popüler bir haber spikeridir. Bu arada Yeo Ha-jin, etkili bir model-aktris olsa da bir sır saklıyor. Onun da anıları yok oluyor. Bu çift zıt bir hayat yaşarken, hiç göz göze gelebilirler mi?

Diğer oyuncular: Kim Dong Wook, Kim Seul Gi, Yoon Jang Hoon

The Great Seducer / Tempted (2018)

Kim var: Moon Ga Young

Kwon Si-hyun adlı zengin bir chaebol varisi, arkadaşlarıyla bir iddiaya girer: Aşka inanmayan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Eun Tae-hee’yi baştan çıkarmak! Si-hyun’un planı, kıza karşı, ironik bir şekilde gerçek hisler geliştirmeye başladığında, istemeden bir engelle karşılaşır.

Başroldekiler: Woo Do Hwan, Park Soo Young, Kim Min Jae

My ID Is Gangnam Beauty (2018)

Kim var: Cha Eun Woo

Hayatı boyunca görünüşü yüzünden zorbalığa uğrayan Kang Mi-rae, üniversiteye yeni bir başlangıç ​​umuduyla estetik ameliyat olmaya karar verir. Ne yazık ki, yeni kazandığı popülaritesi, operasyonuyla ilgili gerçek ortaya çıktığında hızla raydan çıkar. Etrafında dolaşan söylentilere rağmen, Mi-rae sonunda yakışıklı ama görünüşte uzak görünen Do Kyung-suk ile yakınlaşınca bazı şeyler değişmeye başlar

Diğer oyuncular: Im Soo Hyang, Jo Woo Ri, Kwak Dong Yeon

Rookie Historian Goo Hae-ryung (2019)

Kim var: Cha Eun Woo

Dizi, kadınların erkeklerden daha aşağı görüldüğü 19. yüzyılın başlarında Joseon’da geçmektedir. Özgür ruhlu stajyer saray tarihçisi Goo Hae Ryung, her iki cinsiyetin de eşit düzeyde olduğunu kanıtlamaya kararlıdır. Sonunda, kraliyet sarayında kendi sırlarını barındıran Eun Woo’nun canlandırdığı Prens Lee Rim ile yolları kesişir.

Diğer oyuncular: Shin Se Kyung, Lee Ji Hoon, Park Ki Woong

18 Again

Kim var: Hwang In Yeop

Hong Dae-young, bir zamanlar lisede önemli bir basketbol yıldızıydı. Kız arkadaşı Jung Da-jung’u henüz ergenlik çağındayken evlendikten sonra kariyerinden vazgeçer. Şimdi alkol sorunları ve öfke yönetimi sorunları olan 37 yaşında bir adamdır. Hayatı, karısı ona karşı boşanma davası açtığı zaman yokuş aşağı gitmeye devam ediyor. Gençliğine geri dönebilmeyi dileyen Dae-young, sihirli bir şekilde 18 yaşındaki haline döner ve hayatta ikinci bir şans elde eder.

Diğer oyuncular: Lee Do Hyun, Kim Ha Neul, Yoon Sang Hyun

The Tale of Nokdu (2019)

Kim var: Hwang In Yeop

Muhteşem bir kılıç ustası olan Jeon Nokdu, Joseon hanedanlığı döneminde bir adada babası ve abisi ile huzurlu bir hayat yaşamaktadır. Bilinmeyen nedenlerle ailesini hedef alan bir grup kadın suikastçı tarafından rahatsız edilmesiyle başlarlar. Nokdu, bunun nedenini ortaya çıkarmak için saldırganların peşinden gider. Kendi de kadın kılığına girerek sadece dul kadınların yaşadığı bir köye kadar onları kovalar.

Diğer oyuncular: Jang Dong YoonKim So HyunKang Tae Oh

Hotel Del Luna (2019)

Kim var: Park Yoo Na

Seul şehir merkezinde bulunan tuhaf Hotel del Luna, birkaç bin yıldır kayıp ruhlara hizmet vermektedir. CEO’su Jang Man Wol, bir günahın cezası olarak tesisi sonsuza kadar yönetmeye lanetlenmiştir. Kendini bu cezadan kurtarmaya çalışmaktadır. Tam umudunu kaybetmeye başladığında, oteldeki rutin hayatı Goo Chan-sung’u otelin yeni müdürü olarak kabul edince değişir.

Diğer oyuncular: IU ve Yeo Jin Goo

Sky Castle (2018)

Kim var: Park Yoo Na

Bu dizi, Sky Castle’ın seçkin yerleşim bölgesinde yaşayan dört ev hanımının etrafında dönüyor. Acımasızca hırslı olan kadınlar, çocuklarını Seul Ulusal Üniversitesine götürmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecekler.

Diğer oyuncular: Yeom Jung Ah, Lee Tae Ran, Yoon Se Ah, Oh Na Ra, Kim Seo Hyung

Shopping King Louis (2016)

Kim var: Im Se Mi

Büyük bir iş imparatorluğunun zengin bir alışverişkoliğin varisi olan Louis, hafıza kaybı yaşadıktan sonra evsiz bir adam olunca hayatı altüst olur. Talihsiz olay, daha sonra, ona sadece basit ihtiyaçlarla hayatta kalmayı öğreten Koh Bok Shi ile tanışmasına neden olur.

Diğer oyuncular: Seo In Guk, Nam Ji Hyun, Yoon Sang Hyun

Crash Landing on You (2020)

Kim var: Jang Hye Jin

Bir yamaç paraşütü kazasının ardından Kuzey Kore topraklarına inen Güney Koreli bir zengin bir kadın ile Kuzey Koreli bir subay karşılaşırlar. İkili, Kuzey Koreli askerlerin ve yerel köylülerin şüphelerini ortadan kaldırmaya çalışırken, birbirlerine karşı hisler de beslemeye başlarlar. Birlikte başaracaklar mı yoksa birçok sorunla mı karşılaşacaklar? Jang Hye-jin dizide Ko Myeong-eun’u canlandırıyor.

Diğer oyuncular: Hyun BinSon Ye JinSeo Ji Hye, Kim Jung Hyun

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Kore Medya Kuruluşuna Göre En Zengin 7 Kadın K-Pop İdolü
Notibell
Reklam Dünyasını Ele Geçiren 8 K-Pop Kız Grubu Maknaesi
Notibell
BTS ‘Dynamite’ Rolling Stone’un ‘Tarihin En İyi 500 Şarkısı’ Listesine Girdi