Touch Your Heart

Touch Your Heart Konusu ve Oyuncuları

İsim: Touch Your Heart / Reach of Sincerity

Yayın Tarihi:  2019

Yapım Yeri: Güney Kore

IMDb Puanı: 7.6

Dizisel.com Puanı: 6.7

Tür: Romantik, Komedi, Dram, Hukuk

Bölüm Sayısı: 16

Devam Ediyor Mu: Hayır

Yönetmen: Park Joon-Hwa

Senarist: Yegeo (web novel)

Touch Your Heart Konusu

Ünlü bir oyuncunun karıştığı bir skandal sonrasında gözden düşmesi sonrası kariyeri olumsuz olarak etkilenir. Olumsuz imajını düzeltmek için yeni yapımına başlamadan önce bir hukuk bürosunda 3 ay süre sekreter olarak çalışması gerekmektedir. Az da olsa hukuk bilgisine sahip ünlü oyuncunun burada yaşadıklarını konu almaktadır.

Karakterler

Oh Yoon Seo: Ünlü bir oyuncu olmasına rağmen bir skandala karışır ve kariyeri bitme noktasına gelir. Yeni dizisi için hukuk bürosunda 3 ay sekreter olarak çalışması gerekir. Daha önce hukuk bölümünde kısa bir eğitim almıştır. Kwon Jung‑rok ile başta anlaşamasa da zamanla ona aşık olur.

Kwon Jung‑rok: Always Hukuk Bürosunun en yetenekli avukatlarından biridir. İnsanlara karşı genelde mesafeli davranır. Oh Yoon Seo ile tanıştıktan sonra ona aşık olur.

Kim Se Won: Kwon Jung‑rok ile üniversiteden arkadaştır. Uzun bir süre sonra geri gelir ve ev arkadaşı olarak yanına yerleşir. Savcı olarak çalışmaktadır. Yoo Yeo Reum ile uzun bir ilişkisi olmuş fakat ayrılmışlardır.

Yoo Yeo Reum: Başarılı ve hırslı bir savcıdır. Kwon Jung‑rok geçmişte kendinden hoşlanmış fakat Kim Se Won’u seçmiştir.

Touch Your Heart konusu
Touch Your Heart konusu ve oyuncuları

Editör Yorumu

Dizi 2019 yılında tvN kanalında yayınlanmıştır. Goblin dizisinde her türlü olumsuzluğa rağmen birbirlerini sevmekten vazgeçmeyen bu ikiliyi 3 yıl sonra başrol olarak yan yana görüyoruz. Diziyi maalesef beğendiğimi söyleyemem. Oldukça basit bir senaryo ve klişe diyaloglar ile ilerliyor. Yer yer sıkılabilirsiniz. Dizinin odak noktası olaylar değil, karakterler olmuş. Hukuk draması olarak belirtilse de o yönden işlenmemiş. Fakat sempatik bir dizi olduğunu söyleyebilirim. Baş ağrıtmıyor, entrikalar yok, tamamen gülümsetmek üzerine bir yapım ortaya koymuşlar. Dizinin en başarılı olduğu kısım oyuncular ve şarkılar oldu. Başlayacak herkese iyi seyirler dilerim. Ayrıca Goblin dizisine göz atmak isterseniz;

Touch Your Heart Oyuncuları

Yoo In-na (Oh Jin-shim) - Touch Your Heart
Oh Yoon Seo
Lee Dong-wook (Kwon Jung-rok) - Touch Your Heart
Kwon Jung‑rok
Lee Sang-woo (Kim Se-won)
Lee Sang‑woo
Kim Se‑won
Shim Hyeong-tak (Choi Yoon-hyuk)
Shim Hyeong‑tak
Choi Yoon‑hyuk
Jeong-se Oh
Jeong‑se Oh

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir