The Veil

2 dk okuma süresi

The Veil, 17 Eylül 2021’de yayınlanan bir MBC orijinal drama dizisidir. Üst düzey bir NIS ajanının intikam hikayesini konu alıyor. “The Veil”in ana kadrosunda Nam Goong Min, Park Ha Sun ve Kim Ji Eun yer alıyor.

Bu aksiyon draması Kim Sung Yong tarafından yönetildi ve hikayesi Park Seok Ho tarafından kaleme alındı. Hafta sonunuzu renklendirebilecek bir casus, aksiyon ve gerilim dolu bir dizidir.

The Veil Kore dizi konusu, oyuncuları, fragman gibi tüm detayları sizler için hazırladık.

The Veil

Başlık: The Veil

Yönetmen: Kim Sung Yong

Kanal: MBC

Yayın Tarihi: 17 Eylül 2021

Bölüm Sayısı: 12

Tür: Aksiyon, Gizem, Gerilim, Suç

The Veil Konusu

NIS Dış İstihbarat Bürosunda çalışan Ji Hyuk, hiçbir görevde başarısız olmadı. Ancak, Kuzey Kore sınırından çok uzak olmayan Çin’in Liaoning kentinde bir görev sırasında kaybolduğu bildirildi. Bir yıl sonra, ölü olarak kabul edilen Ji Hyuk, aniden Çin’in Shenyang kentindeki Kore Konsolosluğu’nda korkunç bir durumda görünür ve geçen yıl olanlara dair hiçbir şey hatırlamaz. Hafızasını kaybeden Ji Hyuk, küçük görevlerle görevlendirilmiş bir ekibe atanır. Bu ekipte, hassas ve rahatlatıcı bir kadın olan, ancak acı dolu bir geçmişe sahip Je Yi ile tanışır. Ji Hyuk ilk kez insanları kurtarmaktan sorumludur. Bu insanların hikayelerini dinlerken kendi anılarıyla yüzleşir. Tüm ipuçlarını çözebilecek ve kaçırdığı yılı hatırlayabilecek mi?

The Veil Fragman

Dizi Hakkında Notlar

The Veil, MBC tarafından 2018’de en iyi Drama senaryo yarışmasını kazanan Park Soek-ho tarafından yazılan bir casus, aksiyon, gerilim televizyon dizisidir. Bu dizi MBC’nin kendisinden 15 milyar wonluk bir yatırım aldı ve “MBC’nin 60. yıl dönümü özel projesi” olarak etiketlendi.

Reyting Oranları

The Veil ilk bölümüyle % 7.2 reyting alarak ekranlara başarılı bir giriş yapmıştır. Final bölümüyle beraber ortalama reyting güncellenecektir.

The Veil Oyuncuları

Başrol oyuncular: Nam Goong Min, Park Ha Sun ve Kim Ji Eun

Yardımcı rollerde ise; Jang Young Nam, Kim Jong Tae, Kim Do Hyun, Park Jin Woo, Kwon So Hyun, Lee Kyung Young, Kim Min Sang ve Jung Ji Yoon gibi oyuncular yer almaktadır.

Nam Goong Min (Han Ji Hyuk)

Nam Goong Min (Han Ji Hyuk)

Han Ji Hyuk, Ulusal İstihbarat Servisi’ndeki en iyi ajandır. İnsanlar ona “Ölüm Tanrısı” da diyor çünkü etrafındaki meslektaşları alışılmadık derecede yüksek sayıda yaralanma ve hatta ölüm yaşıyor. Bir görevdeyken, hafızasını ve tüm meslektaşlarını kaybetmesine neden olan korkunç bir şey oldu. O gün olanlarla ilgili gerçeği ortaya çıkarmak için bir yıl sonra NIS’e geri döner.

Park Ha Sun (Seo Soo Yeon)

Park Ha Sun (Seo Soo Yeon)

Seo Soo Yeon ve Ji Hyuk aynı anda ajansa girdiler ve çatışmalı bir ilişki yaşadılar. Eskiden bir muhabirdi ve şimdi Suç İstihbarat Merkezinde saha çalışanlarını desteklemekten sorumludur. İnsanlara karşı derin bir sevgisi vardır ve ekibine her zaman iyi bakar.

Kim Ji Eun (Yoo Je Yi)

Kim Ji Eun (Yoo Je Yi)

Yoo Je Yi sıcak ve empati yapabilen bir insandır. KAIST’te bilgisayar bilimi ve fizik bölümünde uzmanlaştığı için teknoloji konusunda son derece akıllıdır. O, Yerinde Saha Destek ekibindedir ve Ji Hyuk’un kayıp anılarını kurtarmasına yardımcı olur.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu