The Ranch

The Ranch Dizi Konusu ve Oyuncuları

İsim:  The Ranch

Yayınlanma Tarihi: 2016-2020

IMDb Puanı: 7.5

Dizisel.com Puanı: 7.7

Tür: Komedi, Dram

Sezon Sayısı: 4 Sezon

Bölüm Sayısı: 80 bölümden oluşmaktadır.

Sonuç: İzlenebilir

The Ranch Konusu

Ashton Kutcher’in hayat verdiği Colt Bennet, geçmişinde futbolculuk (Amerikan Futbolu) olan birisidir. Yarı profesyonel, yarı amatör ve çok da başarılı olmayan futbol kariyeri sonrası, Colarado’ya, ailesinin yanına taşınır. Futbolculuk yıllarında çok büyük hayalleri olmasına karşın, bu hayallerini gerçekleştirememiştir. Artık yapması gereken, gerçeklerle yüzleşip yeni hayatına adapte olmaktır. Bennet’in eski, lise aşkı hala aynı yerde oturmaktadır. Bennet’in dönmesiyle iki eski aşığın arasında yeniden bir elektriklenme ihtimali de dizide ele alınan konulardan birisidir. Çerezlik niyetine izleyebileceğiniz bir yapım olarak karşımıza çıkan The Ranch, size 20-25 dakika boyuna keyifli anlar yaşatabilir. Keyifli seyirler dilerim.

Editör Yorumu

Online izleme platformlarından Netflix projesi olan The Ranch, oyuncu kadrosu ile ilgimi çeken yapımlardan biri olarak karşıma çıkmıştı. Hollywood’un önemli aktörlerinden Ashton Kutcher’ın yanı sıra Danny Masterson ve Sam Elliott gibi önemli oyuncuları barındıran dizi, 1 Nisan 2016 tarihinde yayınlanan ilk bölümüyle fena sayılmayacak bir giriş yapmıştı. 10 bölümlük ilk sezonun ardından, Netflix tarafından uzun yıllardır devam eden dizi, dram ve komedi türlerini birleştiren bir yapım olarak izleyiciyle buluşuyor.

Diziyi izlerken senaryonun ara sıra kendini tekrar ettiğini düşünebilirsiniz. Onun dışında gayet eğlenceli bir yapım olduğunu düşünüyorum. İlk sezondaki o atmosfer çoğu dizideki gibi zamanla kaybolsa da tavsiye edeceğim diziler arasındadır. Başlayacak herkese iyi seyirler dilerim.

The Ranch Dizisi Oyuncuları

Danny Masterson (Jameson "Rooster" Bennett) - The Ranch
Danny Masterson
Jameson “Rooster” Bennett
Ashton Kutcher (Colt Bennett) - The Ranch konusu
Ashton Kutcher
Colt Bennett
Sam Elliott (Beau Bennett)
Sam Elliott
Beau Bennett
Elisha Cuthbert (Abby Phillips-Bennett)
Elisha Cuthbert
Abby Phillips‑Bennett
Debra Winger (Maggie)
Debra Winger
Maggie

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir