The Imperial Coroner

3 dk okuma süresi

The Imperial Coroner, Qing Xian Ya Tou ve Qian Xiao Bai tarafından yazılan tarihi, medikal ve romantik türünde 2021 Çin dizilerinden biridir. Konusu, oyuncular ve fragman gibi tüm detaylar için okumaya devam edin.

The Imperial Coroner

Başlık: The Imperial Coroner

Yönetmen:  Lou Jian

Yayın Tarihi: 29 Nisan 2021

Tür: Tarihi, Gizem, Romantik, Medikal

Bölüm Sayısı: 36

The Imperial Coroner Konusu

Chu Chu, resmi bir adli tabip olmak için sınavı geçme umuduyla Chang’an’a gelir. Qian Zhou’dan bir adli tabip ailesinden geliyor. Chu Chu, bir prensesin oğlu olan ve Yargı Dairelerinin başındaki Jin Yu ile tanışır. Onun yeteneğini fark eder ve birkaç cinayet vakasını çözmesi için onu işe alır. Bu davaları araştırırken, Jin Yu’nun uzun süredir öldüğü varsayılan babasıyla ilgili eski bir davayla bağlantı bulmaya başlarlar. Jin Yu, babasına ait bir kolyeye sahip olduğu için Chu Chu’nun babasıyla olan ilişkisinden de şüpheleniyor.

Gerçeğin amansız arayışıyla, Qian Zhou’ya işaret eden tüm ipuçlarını bulurlar. Düşmanlar izlerini saklamaya çalışırken, Jin Yu ve Chu Chu sürekli olarak zarar görme riski altındadır. Bu nedenle, sadece araştırmalarını yapmak zorunda değiller, Jin Yu da düşmanlarının hareketlerini önceden yapmalıdır.

The Imperial Coroner Fragman

The Imperial Coroner Oyuncuları

Başrol oyuncular; Su Xiao Tong, Wang Zi Qi, Zhao Yao Ke ve Yang Ting Dong

Yardımcı rollerde ise; Ma Jian Xun, Wang Yan Bin, Guo Qiu Cheng, Mu Huai Hu, Zong Feng Yan ve Guo Jun gibi oyuncular rol almaktadır.

Su Xiao Tong (Chu Chu)

Su Xiao Tong -Chu Chu-

Chu Chu bir adli tabip ailesinden geliyor ve bu alanda nadir bulunan bir yetenek. O, Güneybatıdaki Qian Zhou’dan. Zeki ve yetenekli bir adli tabip iken, ailesinin uğursuz sayılan mesleğinin bir sonucu olarak arkadaş eksikliğinden dolayı naif ve basit fikirli de olabilir.

Wang Zi Qi (Prens An / Xiao Jin Yu)

Wang Zi Qi (Prens An - Xiao Jin Yu)

Jin Yu, 3 Adli Daireyi denetler ve suçları çözme konusunda uzmandır. İyi bir hafızaya sahip çok dikkatli ve zeki bir genç adamdır. Sosyalleşmeyi sevmiyor ve dik kişiliği ona kraliyet sarayında pek arkadaş kazandırmıyor. Jin Yu’nun annesi bir prenses iken, ikiz bir erkek kardeşi vardır.

Zhao Yao Ke (Leng Yue)

Zhao Yao Ke (Leng Yue)

Leng Yue, Jin Yu’nun uzak kuzeni ve Güneybatı’daki bir savaş ağasının torunudur. Jin Yu’nun annesi tarafından büyütüldü. Leng Yue dövüş sanatlarında iyidir ve nefret ettiği büyükbabasından uzakta özgür bir hayat sürer. Jin Yu’yu abisi olarak görüyor.

Yang Ting Dong (Jing Yi)

Yang Ting Dong (Jing Yi)

Jing Yi, Adli İnceleme Mahkemesi Bakan Yardımcısıdır. Jin Yu’nun astı ve birlikte büyüdükleri için iyi bir arkadaş. Ayrıca dövüş sanatlarında da iyidir. Jing Yi bir playboy olarak görünse de, sadece Leng Yue ile ilgileniyor. Babası kraliyet mahkemesinde Büyük Öğretmendir.

Wang Yan Bin (Xiao Jin Li)

Jin Li, Güneybatı’da bir askeri liderdir. Aynı zamanda Jin Yu’nun kardeşçe ağabeyi. Jin Li dövüş sanatlarında iyidir ve çocukken onu boğulmaktan kurtaran Jin Yu’ya karşı çok koruyucudur. Jin Yu’nun sağlığı, olayın sonucu olarak zayıfladı ve bu nedenle Jin Li, onun için yaygara koparmayı seviyor.

Guo Qiu Cheng  (Xue Ru Cheng)

Royal Scholar Xue bir akademisyen ve Jin Yu ve Jin Li’nin öğretmenidir. Kraliyet sarayında gücünü ve nüfuzunu genişletmeye ilgisi olmayan, hırssız bir adam gibi görünüyor. Bilgin Xue genellikle Jin Yu’nun bakanlarla olan düşmanca ilişkisini yumuşatmaya yardımcı olur.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu