The Catch Dizi Konusu – Tanıtım

1 dk okuma süresi

İsim: The Catch

Yayınlanma Tarihi: 2016 – 2017

IMDb Puanı: 7.2

Dizisel.com Puanı: 7.6

Tür: Dram, Gerilim, Suç

Sezon Sayısı: 2 sezon

Bölüm Sayısı: 20 bölümden oluşmaktadır.

SonuçBoş zamanda izlenebilir.

The Catch Konusu

The Catch dizisinde, ana karakter Alice Vaughan mesleki anlamda son derece yetenekli ve başarılı bir özel dedektif olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat bunun dışında sosyal hayatında, iş hayatındaki başarısını devam ettirdiğini söylemek ise pek mümkün değildir. Mutlu bir nişanlılık hayatı geçirmesine karşı, hayatında ters giden, yanlış olan bir şeylerin olduğunu içten içe hissetmektedir.

Gerçekleri öğrendiğinde ise her şeyin bir yalandan ibaret olduğunu anlaması pek uzun sürmeyecektir. Uzun zamandır peşinde olduğu dolandırıcı Mr. X’in kendi nişanlısı olduğunu anlaması sonucu her şeyi açık edip onu yakalamak yerine, oyuna devam etmeye karar vermiştir. Bundan sonra ise enteresan gelişmeler ve olaylar arka arkaya gelmeye devam edecektir. Keyifli seyirler dilerim.

Editör Yorumu

Son zamanlardaki dizi tanıtımları hep kitap uyarlamaları olan yapımlardan seçmiştim. Bugün de yine bir kitap uyarlaması olan dizi ile karşınıza çıkacağım. The Catch, İngiliz yazar Kate Atkinson’ın oldukça beğenilen romanlar serisi olan “Case Histories” de bulunan bir hikayeden televizyona uyarlanmıştır. ABC kanalında 24 Mart 2016 tarihinde yayına giren dizinin istenilen izleyici kitlesine ulaşamaması ve hak ettiği IMDb puanını alamaması bende şaşkınlık yaratmadı değil. Öyle mükemmel ve kaliteli bir yapım değil fakat 7.2 olan IMDb puanı da bence bu dizi için az olmuş diye düşünüyorum. Kaynaklar : (1)

The Catch Dizi Oyuncuları

Mireille Enos (Alice Vaughan) - The Catch
Mireille Enos
Alice Vaughan
Peter Krause (Benjamin Jones) - The Catch oyuncular
Peter Krause
Benjamin Jones
Jay Hayden (Danny Yoon)
Jay Hayden
Danny Yoon
Sonya Walger (Margot Bishop)
Sonya Walger
Margot Bishop
Rose Rollins (Valerie Anderson)
Rose Rollins
Valerie Anderson

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x