‘Royal Secret Inspector Joy’ Yıldızları Taecyeon ve Kim Hye Yoon Yeni Dergi Resimlerinde Kimyalarını Gösterdi

2 dk okuma süresi

Yeni Kore dizilerden ‘Royal Secret Inspector Joy‘ oyuncuları Ok Taecyeon ve Kim Hye Yoon, yeni dergi fotoğraflarıyla izleyicileri heyecanlandırıyor.

15 Ekim’de 1st Look Korea, Ok Taecyeon ve Kim Hye Yoon’un inkar edilemez kimyasını gösteren dergi fotoğraflarını yayınladı. Onlar tvN’nin 8 Kasım’da prömiyer yapacak olan Pazartesi-Salı dizisi “Royal Inspector Joy”un başrol oyuncuları olarak karşımıza çıkacak.

Taecyeon ve Kim Hye Yoon Yeni Dergi Resimlerinde Kimyalarını Gösterdi

Ayrıca söz konusu moda dergisinin Kasım sayısında yer alacaklar.

Taecyeon ve Kim Hye Yoon ‘1st Look’ için Harika Bir Ekip Çalışması Sergilediler

Yeni yayınlanan fotoğraflarda başrol oyuncuları dizideki ana kostümleri olan hanboklarını çıkararak modern ve doğal çift görünümlerini sergilediler. Ok Taecyeon ve Kim Hye Yoon, triko ve sıcak bej kabanlarla kaplıyken rahat bir görünüm göstermeyi başardılar.

ok taecyeon ve kim hye yoon

2PM’den Taecyeon, klasik ve şık siyah ceket ve pantolon tasarımı giyerken mükemmel bir erkek arkadaş havası sergiledi. Bu arada Kim Hye Yoon, siyah bir kürk manto ile kombine edilmiş çiçek desenli bir elbise ile kadınsı bir karakteri canlandırıyor.

Dergi ekibinden birine göre, Ok Taecyeon ve Kim Hye Yoon, fotoğraf çekimi boyunca samimi bir atmosfer yarattılar. Molalarda bile, ikisi birbirleriyle rahatça konuşuyorlardı.

ok taecyeon ve kim hye yoon

Royal Secret Inspector Joy Hakkında Bilgiler

tvN, 2PM’den Taecyeon ve Kim Hye Yoon’un başrollerini paylaştığı, yaklaşmakta olan tarihi drama “Royal Inspector Joy”un çeşitli fotoğraf ve video tanıtımlarını yayınladı. Klipler sayesinde izleyiciler diziden ne bekleyeceklerini gördüler.

Bu birlikte ilk dizileri olacağı ve “Vincenzo” ve “Extraordinary You”nun ardından geri dönüşleri olacağı için Kore dizi hayranları, Taecyeon ve Kim Hye Yoon’un kimyasını dört gözle bekliyorlar.

Taecyeon ve Kim Hye Yoon’u geleneksel hanboklarla göreceğiz. İkili, Ra Yi Eon ve Kim Jo Yi olarak yeni karakterlerine şimdiden bir bakış attı.

Dizinin ilk senaryosu okunurken bile Kim Hye Yoon ve Taecyeon rollerine dalmışlardı ve takım çalışmalarının ne kadar harika olduğunu gösterdiler.

Ok Taecyeon ve Kim Hye Yoon’un yakında çıkacak olan dizisi “Royal Secret Inspector Joy” hakkında  heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haberleri ve güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri