T.O.P Yeni Bir Saç Modeli Gösterdikten Sonra Hayranlar BIGBANG’in Geri Dönüşünü Merak Ediyor

3 dk okuma süresi

T.O.P’nin yeni saç modeli, hayranların uzun zamandır beklenen BIGBANG’in geri dönüşüne olan merakını artırdı.

20 Eylül’de BIGBANG T.O.P, Instagram hesabını yeni saç rengini ve saç stilini gösteren yeni bir fotoğrafla güncelledi. Birçoğu, bu fotoğrafın bir geri dönüşe işaret edip etmediğini ve geçmişte çekilip çekilmediğini merak ediyor.

BIGBANG T.O.P.

(Fotoğraf: Instagram: @bigbang_official)

BIGBANG T.O.P’nin Instagram hesabına yeni yüklenen fotoğrafta, lacivert takım giyiyor ve mor tonlarında gümüş gibi görünen ağartılmış saçlarını sergiliyor.

K-pop endüstrisinde, idoller saçlarını ve saç rengini değiştirdiğinde, bu genellikle yaklaşan bir geri dönüşe işaret eder.

BIGBANG, geçen yılın Nisan ayında Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir müzik festivali aracılığıyla geri dönüş yapmayı planlamıştı. Ancak etkinlik, COVID-19 salgını nedeniyle iptal edildi ve grubun geri dönüşünün geçici olarak ertelenmesine neden oldu.

BIGBANG T.O.P.

(Fotoğraf: Instagram: @choi_seung_hyun_tttop)
BIGBANG T.O.P’nin yeni saç modeli ve saç rengi

Bundan sonra YG Entertainment, BIGBANG’in geri dönüşüyle ilgili bir takip açıklaması yayınlamadı.

Geçen yılın Kasım ayında, raporlar, BIGBANG’in bu yılın ilk yarısında TREASURE ve BLACKPINK’in albüm satışları ve karlarıyla ilgili verdiği ivmeyi yakalamak için geri dönmesinin beklendiğini belirtti. Ancak “FANTASTIC BABY” şarkıcıları için herhangi bir tanıtım yapılmadı.

Yine de hayranlar, BIGBANG üyelerinin geçen yılın Mart ayında YGE ile sözleşmelerini yeniledikleri duyurulduğundan efsanevi erkek grubunun geri dönmesini umuyorlar.

BIGBANG’in 2006’daki çıkışından bu yana, bu YG Entertainment ile üçüncü sözleşme yenilemeleridir.

BIGBANG

(Fotoğraf: BIGBANG Facebook)

BIGBANG’in geri dönüşüne ek olarak, üye G-Dragon’un solo dönüşü de Kasım 2020’de onaylandı. Ancak YGE henüz bu konuda daha fazla ayrıntı vermedi.

Sizce T.O.P’nin yeni saç modeli olası bir BIGBANG geri dönüşüne işaret ediyor mu? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bize bildirin.

BIGBANG’in En Son Geri Dönüşü Ne Zaman?

BIGBANG’in K-pop sahnesine en son dönüşü, 2018’de “Flower Road” single’ını yayınladıklarında oldu. Bu şarkı, grup olarak uzun bir aradan önce, üyeler birer birer askere gittiği için hayranlara bir hediye ve veda olarak hizmet etti.

BIGBANG

(Fotoğraf: Instagram: @bigbang_official)

Üyeler G-Dragon ve T.O.P tarafından yazılan BIGBANG’in “Flower Road”u, üyelerin gelecekteki askere alınması düşünülerek yapıldı. Şarkı, hayranların onları beklemesi için bir istek içeriyor.

Parçanın yayınlanmasından sonraki iki saat içinde, “Flower Road” tüm Kore müzik listelerinde 1 numaraya yükseldi. 2018’de haftalık en yüksek puana ulaştığı Gaon Digital Chart dahil olmak üzere üç Gaon listesinde 1 numaradan giriş yaptı. Ayrıca dijital listede art arda üç hafta kaldı.

BIGBANG’in “Flower Road” şarkısı da İndirme ve BGM listelerinde birinci olurken, Mobil Grafikte ikinci sırada ve Akış Tablosunda üçüncü sırada yer aldı.

BIGBANG

(Fotoğraf: BIGBANG Facebook)

Çin’de “Flower Road”, Çin’in en büyük müzik akışı platformu olan QQ Music’te sadece üç gün ve 14 saatte bir milyon kopya satan en hızlı Kore şarkısı oldu.

BIGBANG’in son single’ı üç günden az satışla Billboard World Digital Song Sales listesinde de zirveye yerleşti. Hatta Billboard Japan Hot 100’ün ilk 10’unda yer aldı.

Diğer K-Pop haberleri hakkında daha fazla haber güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu