K-Pop

Stray Kids Yaklaşan 3. Albümü ‘5-STAR’ İçin Resmi Şarkı Listesini Açıkladı

Stray Kids, STAY’lerin büyük bir merakla beklediği üçüncü tam uzunluktaki albümleri “5-STAR”ın resmi şarkı listesini yayınladı.

Detaylar burada.

Stray Kids Üçüncü Tam Uzunluk Albümü ‘5-STAR’ için Parça Listesini Duyurdu

Stray Kids şarkı listesi 5 star

30 Nisan’da Stray Kids, üçüncü tam uzunluktaki albümleri “5-STAR” ile ilgili yeni güncellemeleri duyurdu.

Stray Kids, resmi Twitter hesaplarında nihayet parça listesini açıkladı. “Hall of Fame”, “ITEM”, “Super Bowl”, “TOPLINE (Feat. Tiger JK),” “DLC”, “GET LIT,” B-side parçalarının yanı sıra “S-Class” başlık parçası gibi şarkılar içerir. “Collision”, “FNF”, “Youtiful”, “THE SOUND (Kore Versiyonu)” ve “Mola Aşımı (Mixtape: Time Out).

Parça listesi ayrıca tüm şarkıların Bang Chan, Changbin ve Han üyelerinden oluşan Stray Kids’in hip hop alt birimi 3RARACA’nın lirik yaratıcılığını içerdiğini ortaya çıkardı.

Ek olarak, Stray Kids geri dönüş promosyonları için bir takvim de yayınladı. Fotoğrafta grup, aktivitelerini birbirine bağlıyormuş gibi görünen bir takımyıldızı sergileyen program ekranının ilginç bir görüntüsünü sunuyordu.

İlk duyuru, Koreli haber kuruluşu SPOTV News tarafından 24 Nisan’da, Stray Kids’in Haziran başında geri dönüş yapacağını bildirdiklerinde yapıldı. Bu, raporları doğrulayan ve resmi geri dönüş tarihlerini takip eden grubun ajansı JYP Entertainment tarafından dikkat çekti.

“Stray Kids Haziran başında geri dönüş yapacak. Çıkış tarihi daha sonra ayrı bir duyuru ile duyurulacak.”

Bunun ardından Stray Kids, 28 Nisan’da yayınlanan “5-STAR” için bir geri dönüş fragmanı ile hayranlarını şaşırttı. Geri dönüşün 2 Haziran’da saat 13.00’te yayınlanacağı da açıklandı. KST. Fragmanda üyeler, benzersiz güvenleri ve karizmalarının yanı sıra şık bir şekilde öne çıkıyor.

“5-STAR”ın tam fragmanını buradan izleyin:

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu