Stray Kids, TV Asahi ‘Music Station’ 35. Yıl Özel Gösterisinde Performans Gösterecek

2 dk okuma süresi

Stray Kids, Japonya’nın en uzun soluklu müzik programlarından birinde özel bir performans sergileyecek!

Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Stray Kids TV Asahi Music Station

Stray Kids, TV Asahi ‘Music Station’ Gösterisinde Sahne Alacak

TV Asahi’nin “Music Station” sosyal medya hesabına göre, JYP Entertainment’ın yükselen erkek grubu Stray Kids, 15 Ekim tarihinde uzun süredir devam eden Japon müzik şovunda yer alacak!

15 Ekim yayını, Ekim 1986’dan beri yayınlanmakta olan “Music S tation”ın 35. yıl dönümünü anacağından, bu gösteri oldukça özel olacak.

Sekiz üyeli grup, 13 Ekim’de resmi olarak yayınlanacak olan ikinci Japonca single albümleri “Scars/Thunderous“un iki başlık parçasından biri olan “Thunderous“un Japonca versiyonunu seslendirecek.

stray kids

Güçlü performansları ve güçlü şarkı söyleme becerileriyle benzersiz cazibelerini Japon izleyicilere gösterecekler.

Thunderous“, grubun Ağustos ayında piyasaya sürdüğü ikinci normal albümü “NOEASY“nin başlık parçasıdır.

Buna ek olarak, 4 Ekim’de Stray Kids, şarkının Japonca versiyonunun prömiyerini ilk kez TBS’nin “CDTV LIVE! LIVE!” programında seslendirdi. Ayrıca 12 Ekim’de popüler NHK şovu “Numa ni Hamatte Kiite Mita”da orijinal Japonca şarkıları ve ikinci başlık parçaları “Scars”ın prömiyerini yaptılar.

stray kids

15 Ekim’de Stray Kids, Japon aktörler Yudai Chiba ve Kei Tanaka’nın sunuculuğunda NTV’nin müzik programı “Music Blood”da bir performans daha sergileyecek.

Stray Kids’in ‘Scars’ ve ‘NOEASY’ ile Son Başarıları

Bu arada Stray Kids, çeşitli uluslararası müzik listelerinde iyi performans sergileyen başlık parçaları “Scars” ile inanılmaz bir büyüme gösteriyor.

Aslında, 6 Ekim’de önceden piyasaya sürülen “Scars”, şarkının yayınlanmasını takip eden sadece üç gün içinde Brezilya ve Singapur da dahil olmak üzere dünyanın en az 32 farklı bölgesinde ve ülkesinde iTunes En İyi Şarkılar listesinde zirveye yerleşti.

stray kids

Şarkı ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’ndeki iTunes En İyi K-Pop Şarkıları’nda 1 numara oldu ve Japonya’nın Line Music’in Günlük En İyi 100 Şarkı listesinde de üç gün üst üste birinci oldu.

İkinci uzun albümleri “NOEASY” da Gaon’a dayalı olarak satılan bir milyondan fazla albüm kopyası biriktirerek, Stray Kids’e ilk milyon sertifikalarını kazandırdı. Ayrıca, Gaon’un Perakende Albüm listesinde zirveye yerleşerek küresel bir başarı gösterdi.

Bununla birlikte, Stray Kids, çıkışlarından sadece üç yıl sonra “Million Seller” sanatçısı unvanını almanın yanı sıra, bir milyon albüm satışını aşan ilk JYP Entertainment sanatçısı olma rekorunu kırdı.

KAÇIRDIĞINIZ DURUMDA: Stray Kids, Red Velvet, NCT Dream ve Daha Fazlası: Gaon, Yeni Milyon ve Platin Albüm Sertifikalarına Sahip K-pop Gruplarını Açıkladı

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu