Stray Kids Seungmin, BTS Jungkook ve Daha Fazlası: K-Pop’taki En İyi Ana Vokalistler

2 dk okuma süresi

MBC M’nin müzik programı Show Champion için resmi oylama uygulaması olan Idol Champ, kullanıcılara K-pop’taki en iyi ana vokalin kim olduğunu soran anket sonuçlarını yayınladı. İlk 10’da kimin olduğunu görmek için okumaya devam edin!

K-Pop'taki En İyi Ana Vokalistler

Stray Kids Seungmin, K-Pop’ta En İyi Ana Vokalist Seçildi

27 Eylül’den 11 Ekim’e kadar Idol Champ, “En İyi Konum – Ana Vokalist” başlıklı bir anket düzenledi. Ankette, hayranlardan K-pop’taki en iyi ana vokal olduğuna inandıkları kişiye oy vermelerini istediler.

Anketin galibi, 17 Ekim ile 16 Kasım arasında sürecek olan Gangnam İstasyonu’nda bir reklam alacak.
Metro istasyonu reklamı 2178 x 1578 piksel genişliğinde olacaktır. Anketi kazanan kişinin reklam materyallerini Idol Champ’ın resmi e-posta adresi olan [email protected]’a göndermesi gerekecek.

AYRICA OKUYUN: Stray Kids, TV Asahi ‘Music Station’ 35. Yıl Özel Gösterisinde Performans Gösterecek

İlk sırada toplam oyların %37,54’ünü alan Stray Kids üyesi Seungmin yer alıyor. Stray Kids’in herhangi bir resmi pozisyonu olmasa da, genellikle grubun ana vokalisti olarak görev yapıyor.

seungmin

Hatta I.N üyesi ile birlikte Vocal Racha alt biriminde çıkış yaptı ve bir vokalist olarak yeteneklerini kanıtladı.

Seungmin, sahnede olmayı sevdiği ve şarkı söyleme imajını herkese göstermek istediği için şarkıcı olmak istediğini açıkladı. K-pop rol modelleri DAY6, B1A4 üyesi Sandeul, EXO üyesi Baekhyun ve Kim Dong Ryul’dur. Ayrıca GOT7 üyesi Jinyoung’un hayranıdır. Batı müziği için Seungmin, Shawn Mendes’in hayranıdır.

AYRICA OKUYUN: Stray Kids, Red Velvet, NCT Dream ve Daha Fazlası: Gaon, Yeni Milyon ve Platin Albüm Sertifikalarına Sahip K-pop Gruplarını Açıkladı

İdolün sesine çok dikkat ettiği biliniyor. Seungmin, bir programda sesine dikkat etmediğinde burundan ses çıkarma eğiliminde olduğunu açıkladı. Eğitimi ve tekniği sayesinde Seungmin artık sesini en iyi şekilde sergileyebiliyor!

Birinciliği kazandığınız ve metro reklamı için tebrikler Seungmin!

BTS Jungkook, K-Pop’ta En İyi İkinci Ana Vokalist Seçildi

İkinci sırada yer alan ve birinciliği kıl payı kaçıran, toplam oyların %37,41’ini alan BTS üyesi Jungkook. Jungkook BTS’in sadece ana vokalisti değil, aynı zamanda grubun baş dansçısı, alt rapçisi, merkezi ve maknaesidir.

jungkook

Jungkook şarkı söylemede her zaman doğal olarak yetenekli olmuştur. Ortaokulda Superstar K için seçmelere katıldı ve IU‘nun Lost Child şarkısını söyledi. Eleme turlarını geçememiş olsa da, sekiz farklı eğlence ajansı tarafından keşfedildi. Doğal yeteneklerine rağmen, Jungkook her zaman şarkıcı olmak istemedi.

Şaşırtıcı bir şekilde, BTS üyesi başlangıçta bir badminton oyuncusu olmak istedi! Ancak lisenin ilk yılında Jungkook G-Dragon’un şarkılarını dinledi. O kadar duygulandı ki, badminton oyuncusu olma hayalini şarkıcı olmaya dönüştürdü.

Idol Champ’a Göre Bunlar K-Pop’taki En İyi 10 Ana Vokalist

1. Stray Kids Seungmin – 37.54%

2. BTS Jungkook – 37.41%

3. ATEEZ Jongho – 9.39%

4. NCT 127 Taeil – 6.31%

5. iKON Jay – 2.92%

6. TXT Taehyun – 2.49%

7. SEVENTEEN Seungkwan – 2.34%

8. BLACKPINK Rosé – 1.53%

9. BTOB Eunkwang – 0.57%

10. STAYC Sieun – 0.45%

En sevdiğin idol ilk 10’a girdi mi? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu