Stray Kids Bang Chan ve Felix, Güney Kore’deki Hayata Uyum Konusunda Konuştular

2 dk okuma süresi

Stray Kids üyeleri Bang Chan ve Felix, Rolling Stone Australia ile bir röportajda Güney Kore’deki hayata adapte olma hakkında konuştular.

Tüm detaylar için okumaya devam edin.

felix ve bang chan

Stray Kids Bang Chan ve Felix, Rolling Stone ile Röportaj Yaptı

11 Ekim’de Rolling Stone Australia, Stray Kids üyeleri Bang Chan ve Felix ile röportajlarını yayınladı. İki üye Avustralya’da doğup büyüdüler. İdol olma hayallerinin peşinden gitmek için Güney Kore’nin Seul kentine taşındılar. İkili, röportajlarında yeni bir ülkede hayata uyum sağlama deneyimlerini tartıştı.

Tüm Stray Kids üyeleri yakın olsa da, Bang Chan ve Felix’in ikisi de Avustralya’dan geldikleri için özel bir bağı var. İkili, K-pop endüstrisine benzer şekilde girdi. Büyürken, hem Bang Chan hem de Felix K-pop dinledi ve 2PM (ileride şirket arkadaşları olacak) gibi gruplara baktı.

felix ve bang chan

Müzik tutkuları nedeniyle, Avustralya’daki küresel seçmeler sırasında JYP Entertainment için seçmelere katıldı ve sonunda stajyer oldular.

K-pop stajyerleri, yorucu bir ders programı veya şarkı söyleme, dans etme ve daha pek çok şeyden geçerler ve şirketin katı kurallarına uyarlar. Bang Chan, çıkış yapmadan önce yedi yıl eğitim aldı. Ancak, Güney Kore’ye uyum sağlamanın zor olduğunu düşünmedi.

Röportajda, şirkete girdiğinde herkesin ona iyi baktığını çünkü “gerçekten fazla bir şey bilmediğini” açıkladı.
Ancak Felix için yaşam tarzı değişikliği çok daha belirgindi.

Felix, “Avustralya’dayken okula giderdim, eve gelirdim, ödevlerimi yapardım ve o gün içindi. Kore’ye geldiğimde antrenman yapıyordum ve pratik yapıyordum. Yeni bir deneyimdi.”

felix ve bang chan

AYRICA OKUYUN: Stray Kids Seungmin, BTS Jungkook ve Daha Fazlası: K-Pop’taki En İyi Ana Vokalistler

Ancak Bang Chan sayesinde uyum sağlayabildi. Felix, tıpkı büyük bir arkadaş ya da bir hyung gibi herkesle ilgileneceğini açıkladı. Bang Chan, Felix stajyer olduğunda onunla ilgilendiğinden emin olduğunu itiraf etti. Ancak, ondan daha fazlasını istediği için Felix’i de azarlardı.

Bang Chan, Felix ile yakınlaşmak istediğini de itiraf etti. Böylece ikisi bütün gece uyanık kalır ve çok konuşurdu. İkisi birlikte ağlayacaklardı. Daha sonra en zor anlarında Felix’in de onunla ilgilendiğini açıkladı.

AYRICA OKUYUN: Stray Kids, TV Asahi ‘Music Station’ 35. Yıl Özel Programında Performans Gösterecek

İki Stay Kids üyesi, Avustralya’da büyüdükleri için ne kadar şanslı hissettiklerini dile getirdiler. Bang Chan, tüm dünyada STAYS (grubun fandomu) ile etkileşime girebilmeleri için İngilizce konuşmanın şart olduğunu söylüyor. Ana dillerinden biri olduğu için hayranlarıyla iletişim kurmak onlar için daha kolay ve bunun için minnettarlar.

Stay Kids Son Aktiviteler

stray kids

23 Ağustos’ta Stray Kids, ikinci stüdyo albümleri Noeasy’yi çıkış single’ı Thunderous ile yayınladı. Albüm Gaon Chart’a bir numaradan giriş yaptı. Ayın sonunda Noeasy 1.1 milyonun üzerinde kopya sattı ve Stray Kids’i JYP Entertainment bünyesinde bir milyondan fazla albüm satan ilk sanatçı yaptı.

Thunderous, Gaon Digital Chart’a 33 numaradan ve Billboard Global 200’e 80 numaradan giriş yaptı. Buna ek olarak, şarkı Stray Kids’e altı müzik şovu kazandı.

AYRICA OKUYUN: Stray Kids, Red Velvet, NCT Dream ve Daha Fazlası: Gaon, Yeni Milyon ve Platin Albüm Sertifikalarına Sahip K-pop Gruplarını Açıkladı

13 Ekim’de Stray Kids, Thunderous (Japonca Ver.) yayınlandı.

Daha fazla K-Pop haber güncellemesi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu