Start-up Aktrisi Stephanie Lee Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey

3 dk okuma süresi

Start-up hayranları, nasılsınız? Bu diziyi çok sevdiğiniz için, size sürekli olarak onun hakkında yeni bilgiler veriyoruz! Bae Suzy , Nam Joo Hyuk , Kim Seon Ho ve Kang Han Na hakkında zaten çok şey biliyorsunuz. Şimdi size Samsan Tech’ten Jung Sa Ha’nın arkasındaki Koreli aktris Stephanie Lee’yi tanıtmamıza izin verin.

O bir Başak burcu

Korece adı Lee Jeong Ah olan Stephanie Lee, 14 Eylül 1993’te ABD’de doğdu. Büyürken, Güney Kore’ye geri dönmeden önce Amerika’da yıllar geçirdi.

16 yaşında modellik yapmaya başladı

Fila, Adidas, Tom Ford, Guess ve Chanel dahil olmak üzere bir dizi uluslararası markayla iş birliği yaptı. Stephanie Lee, bu markaları Gong Yoo ve Lee Min Ho gibi en çok sevilen ünlülerle birlikte reklam filmlerinde tanıttı.

lee min ho ve stephanie lee

Tyra Banks bir keresinde ondan modeli olmasını istedi

Düzeltme: Moda fotoğrafçısı olarak da zaman geçiren THE Tyra Banks, Stephanie Lee’den model olmasını istedi. Bu, Elit Model Yönetimi’nden ajanların onu en kısa sürede keşfetmesini sağlayan şeydi!

İşte o zaman en iyi model zinciri ajansı ile modellik yapmaya başladı!

Elit Model Yönetimi tanıdık geliyor mu? Bunun nedeni, Tyra Banks’in lisedeyken imzaladığı ajansın aynısı! Stephanie’nin başlangıçta pistte yürümeye dair herhangi bir planı yoktu, ancak ajansın New York şubesini ziyaret ettiği anda onlarla hemen sözleşme imzaladı.

Stephanie Lee

The Korea Times ile yaptığı röportajda Stephanie Lee, modellik geçmişini hatırladı: “Elite Model Management ile Debuting, America’s Next Top Model’in büyük ödülüydü. Tanıdığım tek ajans buydu. Oraya gidip Model olmak istiyorum bunu nasıl yaparım? ‘ Ve ‘Tamam, size nasıl yapılacağını göstereceğim. Burayı imzalayabilirsiniz’ dediler ve tamam dedim. “

Şöhret iddiası, Neutrogena reklamıdır

CF, ” Neutrogena Kızı ” olarak bile tanındığı için viral oldu! Bu klipte neden popülaritesinin bu onay yüzünden fırladığını görebilirsiniz – o kadar çok karizma ile sızıyor, yüz ifadeleri yerinde ve Neutrogena’nın ne kadar hayranlık uyandırdığını söylüyor!

Stephanie Lee’nin etkileyici boyu pizza sayesindedir

Stephanie Lee - instagram-

177 cm boya sahip Koreli model, Amerikan yemeklerinin onu tam anlamıyla nasıl büyüttüğünü paylaştı: “Sanırım Amerika’da yediğim yemek beni uzun yaptı. Kore’deyken çok uzun değildim. Çok az yedim ve oldukça zayıftım. Ama Amerika’ya geri döndüğümde hamburger, pizza ve her şey gibi yemekler harikaydı. Açıkçası genlerim de büyük bir rol oynadı. ” Hmmm, sanırım bu akşam yemeğinde pizza yiyorum.’’

2014 yılında Stephanie Lee oyunculuk kariyerine başladı

Sunam Girls High School Detectives, Yong Pal, The Last Empress, Partners For Justice ve When I Was The Most Beautiful gibi birçok dizinin kadrosuna katıldı. Bir InStyle dergisi röportajına göre, 27 yaşındaki aktris, model olduktan sonra oyuncu olmaya geçişte zorlandı. “Oyunculuğa ilk başladığımda, en zor şey kendimle karakterim arasındaki kopukluktu. Yong Pal’da, gerçekten Cynthia olarak yaşayabilmek için çekimlerden önce ‘Ben Cynthia’ım’ diyerek kendimi hipnotize etmeye çalışıyorum.”

Start-Up karakteri karamsar olabilir ancak gerçek hayatta Stephanie Lee tam tersidir

Stephanie Lee instagram

Stresi azaltmak için çok güldüğünü ve gülümsediğini ve çoğu zaman iyimser olmaya çalıştığını söyledi. Ayrıca “biraz kaçık” olabilir ve bu paylaşımları bunun kanıtı! O en tatlısı!

İdeal tipi Gong Yoo’dur

Tıpkı BLACKPINK Lisa gibi (tamam, aslında herkes gibi), Stephanie, Goblin oyuncusuyla şahsen tanıştığı zaman aurasına, görünümüne ve kişiliğine hayran kaldığını açıkladı!

Geçen yılın başlarında Stephanie Lee’nin Güney Koreli Rapçi Loco ile çıktığı doğrulandı

Stephanie Lee -start up

Söylentiler yayılmaya başladığında, ajansları haberi yalnızca ayrıldıklarını duyurmak için onaylamak zorunda kaldı.

Bonus: Henüz bilmiyorsanız, Stephanie Lee model arkadaşı ve Start-Up oyuncu kadrosu üyesi Nam Joo Hyuk ile iyi arkadaştır! İkili, YG ‘Entertainment’ın yetenek ajansı bünyesindedir.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x