Stan Against Evil

Stan Against Evil Konusu – Tanıtım

İsim: Stan Against Evil

Yayınlanma Tarihi: 2016-2018

IMDb Puanı: 7.3

Dizisel.com Puanı: 7.0

Tür: Komedi, Korku

Sezon Sayısı: 3 sezon

Bölüm Sayısı: 24 bölümden oluşmaktadır.

Sonuç: Boş zamanda bakılabilir.

Stan Against Evil Konusu

Stan Against Evil dizisi New England isimli küçük bir kasabada geçmektedir. Kasabanın şerifi olan Stan Miller’dan emekli olması istenmiştir. Bu konuda pek gönüllü olmayan Stan Miller’ın yerine oldukça güzel olan Evia Barret geçmiştir. Stan Miller, makamını ve otoritesini Evia Barret’e kaptırmıştır ve bu durumdan hiç memnun değildir. Ama kasabada olan bir takım doğaüstü olaylar sonucu yakınlaşmaya ve birlikte çalışmaya başlayacaklardır.

Editör Yorumu

Korkunun ve komedinin bir arada olduğu filmleri saymaya kalksak bir çırpıda birçok film sayabiliriz. Ama televizyon dünyası için bu durum ne yazık ki geçerli değil. Korku komedi türünde olan dizi sayısı sanırım bir elin parmaklarını geçmez. Bunların en önde geleni ise Ash vs Evil Dead. Bunun dışında benim henüz izlemediğim Screem Quinn ve küçük yaşlarda izlediğim Scooby Doo serisi çizgi filmleri var. Bu yüzden korku ve komedinin bir arada olduğu bir yapım görürsem hemen izleme gereği duyuyorum. Bu yazımda da sizlere 2016 yapımı bu diziyi tanıtmaya çalışacağım.

25-30 dakika süren bölümlerden oluşan dizide korkunun mu yoksa komedinin mi öne çıktığını tam olarak kestiremiyorum. Sanırım ikisini de dengelemeyi başarmışlar. Bunun dışında dizinin düşük bütçe ile çekildiği, yapılan özensiz işten ve kötü oyunculuklardan belli oluyor. Ama bunun dışında birkaç bölüm izleyince yapımın kendine çeken bir özelliği de yok değil. Ash vs Evil Dead‘i seven biriyseniz ve bu türde yapımların az olduğunu da göz önünde bulundurursak, Stan Against Evil dizisine bir şans verebilirsiniz. Bu tarz sevenler bir göz atabilir. Herkese iyi seyirler dilerim.

Stan Against Evil Oyuncuları

Janet Varney (Evie Barret) - Stan Against Evil
Janet Varney
Evie Barret
John C. McGinley (Stanley Miller) - Stan Against Evil
John C. McGinley
Stanley Miller
Deborah Baker Jr. (Denise Miller)
Deborah Baker Jr.
Denise Miller
Nate Mooney (Deputy Leon Drinkwater)
Nate Mooney
Deputy Leon Drinkwater
Mick Ignis (Haurus, Shriveled Corpse, Baphomet Demon, ...)
Mick Ignis
Haurus, Shriveled Corpse

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir