‘Squid Game’de Tamamen Kazanabilecek 10 K-Pop İdolü

2 dk okuma süresi

Squid Game, dünyayı kasıp kavuran ve Netflix’in şimdiye kadarki en çok izlenen Kore dizilerinden biri olmayı başardı. Dizinin popülaritesi ile birçok kişi idollerin oyunlarda olsaydı nasıl dayanacağını merak etti.

'Squid Game'de Tamamen Kazanabilecek 10 K-Pop İdolü

Squid Game’de olsalar büyük ihtimalle kazanacak ilk 10 idolü sizler için hazırladık.

Super Junior Kyuhyun

Super Junior Kyuhyun

Kyuhyun atletizmi veya zekası nedeniyle kazanmazdı; bunun yerine, bir sonraki mücadeleyi kazanmak için tamamen şans ve motivasyon nedeniyle kazanacaktı. Kyuhyun arkadaşlarını sevse de, oyunlarda acımasız olabiliyor ve ödülü eve götürmek için ne gerekiyorsa yapmakta hiç sorun yaşamıyor!

SEVENTEEN Jeonghan

SEVENTEEN Jeonghan

SEVENTEEN’de Jeonghan’ın oyunlar sırasında hile yaptığı biliniyor… ve bundan paçayı sıyırıyor! Jeonghan zeki ve hızlıdır. Erkek idol, oyunları kazanmasına yardımcı olabilecek stratejileri çabucak düşünebilir.

BTS V

BTS V

BTS üyesi V, zeki ve oyunlarda harikadır. Ama aynı zamanda harika bir poker yüzü de var! İdol cazibesini harekete geçirebilir ve insanlar onun gerçek olup olmadığını veya oyunlarda sizden bir adım önde olmaya çalışıp çalışmadığını asla bilemezler. ARMY’ler, dikkat edin!

TXT Soobin

TXT Soobin

TXT üyeleri bunu kendileri tartıştı ve Soobin’in şans eseri sonuna kadar hayatta kalacağı konusunda hemfikirler! Ayrıntılara girmemiş olsalar da Soobin, hayatta kalmak için kendi yolunda savaşacağını belirtti. Oyun bitmeden hemen önce öleceğini düşündükleri üye Huening Kai!

SHINee Minho

SHINee Minho

Minho, oyunlarda son derece rekabetçi olması ve kazanmak için her şeyi yapmasıyla bilinir. Bireysel ve takım halinde çalışmayı bilir. Minho’nun harika bir fiziksel kondisyona sahip olmasına kesinlikle yardımcı oluyor. Vücudu güçlüdür ve birçok zorluğa karşı dayanabilir. Minho, rekabet gücü dışında kesinlikle hayatta kalacaktı!

WayV Ten

WayV Ten

WayV üyesi Ten, ne kadar işbirlikçi olabileceğinden dolayı kesinlikle sonuna kadar gidebilir! WayV’in Dream Plan ve WayVision gibi programlarını görmüş olanlar, kazanmak istediğinde Ten’in ne kadar stratejik olduğunu kesinlikle görmüşsünüzdür!

Red Velvet Irene

Red Velvet Irene

Red Velvet üyesi Irene, oyunlarda usta olan bir kadın K-pop idolü olarak biliniyor. Sessiz ama rekabetçi ve kazanmak için ne gerekiyorsa yapacak. Çabuk öğrenen ve hızlı düşünen biri ve oyunlarda muhtemelen en çok başkaları ondan korkacak!

TWICE Tzuyu

TWICE Tzuyu

TWICE üyeleri ayrıca Squid Game’de rekabet edeceklerse olası sonuçları tartıştılar ve Tzuyu’nun hayatta kalma şansının yüksek olacağı konusunda anlaştılar! Sessiz olmasına rağmen, idol hızlı ve zekidir ve muhtemelen tüm oyunun favorisi olacaktır. Dikkat etmiyorsanız, farkında olmadan Tzuyu’ya kaybedebilirsiniz!

NCT Haechan

NCT Haechan

NCTzen’ler, Haechan bir oyun oynadığında kaybetmeyi reddettiğini biliyor. İkna edicidir ve büyük olasılıkla insanların kendisine inanmasını sağlayabilir. Ardından ödülü kazanmak için onlara sırtını dönebilir. Kişisel bir şey değil elbette – bu sadece bir oyun.

EXO Chanyeol

EXO Chanyeol

EXO üyesi Chanyeol, oyun sırasında geri adım atmadığı bilinen başka bir erkek K-pop idolü. Kaba kuvveti ve birlikte çalışma isteği, oyunlarda sabır göstermesine izin verecek ve sonunda galip gelecek!

AYRICA OKUYUNEXO Üyesinin Yeni Bir Askeri Müzikalde Oynadığı Bildirildi

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu