Song Kang ve Park Min Young, ‘Office Romance Cruelty’nin Çekimlerinde Göründüler

2 dk okuma süresi

Park Min Young ve Song Kang, yaklaşan JTBC romantik dramaları “Office Romance Cruelty“nin çekimlerini yaparken görüntülendiler!

Hayranlar, Park Min Young ve Song Kang’ı ekibin geri kalanıyla birlikte dizi setinde görünce şaşırdılar. Fotoğraflar hemen çeşitli portal sitelerinde paylaşıldı.

song kang park min young

İkili, sahnelerini Kore’de farklı yerlerde çekerken görüldü. Sosyal medyada daha önce yapılan hayran paylaşımlarında “Office Romance Cruelty”nin oyuncu kadrosu temmuz ve ağustos ayları arasında çekimlere başlamıştı.

Song Kang ve Park Min Young

Fotoğraflara ek olarak, Song Kang ve Park Min Young‘ın yeni çift olarak güçlü bir kimya sergiledikleri görüldü. Her ikisinin de çok yönlü olduğu ve ekrandaki ortaklarıyla anında kimya oluşturduğu bilindiği için, hayranlar şimdiden yeni diziyi merakla bekliyorlar.

Office Romance Cruelty Çekimleri

‘Office Romance Cruelty’ Hakkında Şimdiye Kadar Bildiklerimiz

JTBC’nin “Office Romance Cruelty”, Kore’de ulusal bir hava tahmin servisi olan Kore Meteoroloji İdaresi’nde çalışan kişilerin romantik ve iş hikayelerini anlatıyor. Jin Ha Kyung (Park Min Young) ve Lee Si Woo (Song Kang) günlerinin çoğunu çalışarak geçiriyorlar.

Hayata farklı bakış açılarına sahip olmanın yanı sıra, sonunda bir proje için işbirliği yaptıklarında birbirlerini daha  yakından tanırlar.

Park Min Young, Song Kang, Park Yoon, Yura

Bu arada, “You Are My Spring” oyuncusu Yoon Park, neredeyse her şeye sahip olan yakışıklı bir adam olan Han Ki Joon rolünü üstleniyor. Bazıları için bir rol model olarak bilinir.

Girl’s Day Yura, izleyiciler için ilgi çekici içerikler ve heyecan verici haberler üretmeyi hayal eden bir hava durumu muhabiri olan Chae Yoo Jin’dir.

Yeni romantik dramanın 2022’nin ilk yarısında gösterime girmesi planlanıyor.

Song Kang ve Park Min Young Instagram’da Yeni Fotoğraflarını Paylaştı

Song Kang ve Park Min Young yakın zamanda Instagram güncellemeleri yaparak yeni dizilerinin çekildiği yeri ima etti.

Song Kang
Song Kang, taze yaz esintisinin tadını çıkarırken görülüyor. Başlığında, yüzüne vurmaya devam eden rüzgar yüzünden gözlerini açamadığını yazdı. Fotoğraftaki şu anki konumunun, hayranların diziyi çekerken oyuncu kadrosunu gördüğü yerle aynı olduğu söylendi.

Park Min Young

Bu arada “What’s Wrong with Secretary Kim” oyuncusu, Instagram’da yazdığı an itibariyle 1 milyona yakın beğeni alan selfie’lerini yayınladı.

“Office Romance Cruelty” Song Kang ve Park Min Young’ın birlikte ilk draması olacak . Her iki oyuncunun hayranları da dizide aşk hikayelerinin nasıl gelişeceğini dört gözle bekliyorlar.

Song Kang ve Park Min Young’ın rol aldığı”Office Romance Cruelty” dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi ve ünlü haberi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri