Song Kang Hayranıysanız İzlemeniz Gereken 8 Kore Dizisi

4 dk okuma süresi

Bu sezon en son Kore dizilerini takip ediyorsanız, Song Kang‘ın kim olduğunu kesinlikle biliyorsunuzdur. Sektörde nispeten yeni olmasına rağmen, kaçınılmaz olarak kendini adamış ve yetenekli bir oyuncu olduğunu kanıtlayarak öne çıkmayı başardı. Bu yıl 3 başarılı dizi ile hayranlarını sevindirmeye devam ediyor. En çok Love Alarm ve Sweet Home’daki rolleriyle tanınan aktör, birçok kişi tarafından takip edilmeye başlandı.

Song Kang Hayranıysanız İzlemeniz Gereken 8 Kore Dizisi

Başarılı genç aktörün yeni dizilerini merak ediyor musunuz? İşte kesinlikle izlemeye değer Song Kang’ın yer aldığı bazı diziler:

The Liar and His Lover (2017)

Kang Hang-gyul, depresyonla mücadele ettikten sonra kimliğini değiştiren yetenekli bir besteci ve müzisyendir. Sonunda, büyüleyici bir sese sahip, yetenekli genç bir şarkıcı olan Yoon So-rim ile tanışır. İkisi yakınlaştıkça, Hang-gyul sonunda ona karşı hisler geliştirir, ancak yalanlarının ona yetişmeye başlaması an meselesidir. Dizide Song Kang bir gitarist ve So-rim’in çocukluk arkadaşı Baek Jin-woo’yu oynuyor.

Diğer Oyuncular: Lee Hyun Woo, Joy, Lee Seo Woon, Lee Jung Jin

Man Who Sets the Table (2017-2018)

Tüm endişelerini geride bırakmaya karar veren Lee Roo-ri, eşyalarını toplar ve Guam’a bir kaçış için rezervasyon yapar. Gezisinin ortasında, tüm dünyasını alt üst eden kaygısız göçebe Jung Tae-yang ile yolları kesişir. Kang dizide Tae-yang’ın üvey kardeşi Kim Woo-joo’yu canlandırır.

Diğer Oyuncular: Joo Wan, Sooyoung, Seo Hyo Rim, Park Jin Woo

Touch Your Heart (2019)

Ünlü aktris Oh Jin-shim itibarını yok eden bir skandalın ardından, bir zamanlar başarılı olan kariyerini yeniden şekillendirmeye kararlıdır. Devasa bir televizyon dizisinde rol almaya çok yakındır, seçmelere katıldığı rol hakkında ilk elden bir fikir edinmek için duygusuz bir avukatın sekreteri olarak çalışıyor. Bu romantik komediye bir şans vermeye karar verirseniz, gözlerinizi dört açın çünkü Kang, dizinin 13. bölümünde teslimatçı olarak konuk oyuncu olarak rol alıyor.

Diğer Oyuncular: Yoo In Na, Lee Dong Wook, Lee Sang Woo, Son Sung Yoon

When the Devil Calls Your Name (2019)

Ünlü söz yazarı Ha Rib’in çoğu kimsenin bilmediği karanlık bir sırrı var: Şöhret ve prestij karşılığında ruhunu şeytana sattı. Şimdi sözleşmesinin süresi dolmak üzereyken, bencil eylemlerinin gerçek masrafını öğrenmeye başlıyor. Kang, Ha Rib’in amatör asistanı Lucca rolü ile karşımıza çıkıyor.

Diğer Oyuncular: Jung Kyoung Ho, Park Sung Woong, Lee Seoul, Lee El

Love Alarm (2019-2021)

Love Alarm adlı uygulamanın, insanların insanların aşk hayatını yönettiği bir dünyada geçen konu, çocukluğunun yaralarıyla yaşayan lise öğrencisi Kim Jojo’nun etrafında dönüyor. Kısa süre sonra transfer öğrenci Hwang Sun-oh ile tanışır ve çok geçmeden kendisini şık model ile uzun süredir Jojo’ya aşık olan Lee Hye-yeong arasındaki bir aşk üçgeninde sıkışmış bulur.

Diğer Oyuncular: Kim So Hyun, Jung Ga Ram, Go Min Si

Sweet Home (2021)

Popüler bir webtoon’dan uyarlanan Sweet Home, korkunç bir kıyametin insanlığı tehdit ettiği şekilde başlıyor. İnsanlar canavara dönüşmeye başladığında, perişan haldeki yalnız bir adam ve yeni komşuları hayatta kalmak için bir araya gelerek vahşi yaratıklar ile savaşmalıdır.

Diğer Oyuncular: Lee Jin Wook, Lee Si Young, Lee Do Hyun, Kim Nam Hee, Go Min Si

Navillera (2021)

70 yaşındaki Sim Deok-chool her zaman olağanüstü bir balerin olmayı hayal etmiştir. Ne yazık ki, ailesini geçindirebilmek için özlemlerini yıllarca bekletmek zorunda kaldı. Şimdi emekli olan Deok-chool, sonunda hayallerinin peşinden gitmeye ve bale dersleri almaya karar verir. Zorluklar karşısında mesleğini bırakmanın eşiğinde olan 23 yaşındaki yetenekli balerin Lee Chae-rok ile tanışır.

Diğer Oyuncular: Hong Seung Hee, Park In Hwan, Jo Sung Ha

I Know, But (2021)

Song Kang ve Han So Hee Yaklaşan Romantik Bir Dizide Başrolde Yer Alacak

Bu yılın sonlarında yayınlanacak, I Know, But merkezde iki kişi var: flört etmeye yemin etmiş bir adam ve geçmişte yaşadığı üzüntüden sonra artık aşka inanmayan bir kadın. İkisinin yolları kesiştiğinde ve birbirlerinin aşk ve flört konusundaki bakış açısını daha iyiye doğru etkilemeye başladığında her şey değişir.

Diğer Oyuncular: Han So Hee

Song Kang dizileri yeterli gelmediyse Song Kang hakkında bilmeniz gereken 10 şeyi sıraladığımız yazımıza bakabilirsiniz.

Okumak isterseniz: https://www.dizisel.com/song-kang-hakkinda-bilmeniz-gereken-10-sey/

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi
Notibell
Aynı Okullarda Eğitim Alan Koreli Ünlüler