Song Joong-ki’nin yeni filmi Space Sweepers Sinemalar yerine Netflix’te Yer Alacak

2 dk okuma süresi

Song Joong-ki’nin yeni filmi Space Sweepers sinemalar yerine Netflix’te Yer Alacak. Covid-19 tarafından ertelenen Güney Koreli bilim kurgu filmi Space Sweepers, Netflix’te galası için artık sinemaları tamamen es geçmeye karar verdiler.

Bu, aktör Song Joong ki‘nin 2019’daki Arthdal ​​Chronicles’dan sonraki ilk projesidir.

 Song Hye kyo’nun iki yıllık bir aradan sonra ekranlarımıza dönme haberi aldıktan sonra, hayranlar hemen gözlerini eski kocası ve Descendants of the Sun başrol oyuncusu Song Joong-ki’ye çevirdiler. Oyuncu, 2019’da K-film kraliçesi Kim Tae-ri ile başrol oynadığı, TVN’nin tarihi fantastik draması Arthdal ​​Chronicles‘dan bu yana ilk projesi olan Space Sweepers üzerinde çalışıyor.

Film, 2092 yılında uzay molozları toplayan bir gemi olan The Victory’nin mürettebatına odaklanıyor. Güney Kore’nin ilk uzay gişe rekorları kıran filmi olarak kabul edilen filmin yaz gösterimi Covid-19 nedeniyle ertelendi, ancak bekleyiş artık son buldu. Geçen ay, Space Sweepers’ın Netflix’te yayınlanacağı duyurulmuştu. Güncel verilere göre Kore dizisi Netflix üzerinde 5 Şubat 2021 tarihinde yer alacak. Filmin süresi 2 saat 16 dakikadan oluşmaktadır.

İşte şu ana kadar film hakkında bildiklerimiz ve K-drama kralımızdan bekleyebileceklerimiz.

 Space Sweepers, Joong-ki’nin boşandıktan sonraki ilk filmi

Space Sweepers, Song’un boşandıktan sonraki ilk filmi

 Song, başarılı dizi seçimlerinden dolayı “K-drama kralı” olarak adlandırıldı ve Sungkyunkwan Scandal, A Werewolf Boy, Hearty Paws 2, Descendants of the Sun gibi başarılı K-dizileri ve filmlerinde önemli roller üstlendi. Bir asker, bir kurt adam ve bir Konfüçyüsçü bilim insanı gibi çok çeşitli karakterleri canlandırarak çekiciliğini çeşitli şekillerde göstermesine rağmen, hayranlar, uzay gemisi pilotu rolünde oyuncunun yeni taraflarını görmeyi dört gözle bekliyorlar.

Ancak film başka bir nedenle de özeldir. Hayranlar, Song Joong-ki’nin Descendants of the Sun’da ve Song Hye kyo ile Ekim 2017’de evlenmeden hemen önce The Battleship Island filminde rol aldığını hatırlayacaklar. Arthdal ​​Chronicles, evlilikleri sırasında başrol oynadığı ilk ve son diziydi. “Song-Song çifti” dizi yayınlanırken boşandıklarını duyurdu. Bu, Space Sweepers’ın ertelenmesinden bu yana ekrandaki ilk görünümü olacağı anlamına geliyor.

 İlk kez bir Koreli film doğrudan Netflix’e gidiyor

İlk kez gişe rekorları kıran bir Koreli film doğrudan Netflix'e gidiyor

 Hayranlar sinemalarda Space Sweepers’ın keyfini çıkarmayı dört gözle bekliyor olabilirlerdi, ancak salgın nedeniyle süregelen belirsizlik nedeniyle nihayet filmi Netflix’te gösterme kararı alındı.

 

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell

Başarılı Aktris Shin Hye Sun’un Rol Aldığı 10 Kore Dizisi

Notibell
Genç Yaşta Başrol Olmayı Başaran 10 Kore Dizi Oyuncusu
Notibell
Song Kang Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey