Song Joong Ki’nin ‘The Youngest Son of a Conglomeraate’ Güncellemesi

2 dk okuma süresi

Song Joong Ki, yeni dizisi “The Youngest Son of a Conglomerarate” için hazırlanırken nihayet uzun bekleyiş sona erdi.

Hallyu yıldızı, 7,5 milyon takipçisine yaklaşan diziyle ilgili bir güncelleme paylaştı.

Song Joong Ki

Song Koong Ji, Yeni Dizisi ‘The Youngest Son of a Conglomerarate’ Senaryosunu Paylaştı

Song Joong Ki, Instagram hesabında “The Youngest Son of a Conglomerate” senaryosunun bir fotoğrafını paylaştı. Açıklamasında hiçbir şey paylaşmasa da ekibin yapıma başladığı tahmin ediliyor.

Bununla birlikte, hayranlar oldukça heyecanlandılar ve Güney Koreli aktörün yaklaşan projesini dört gözle beklediklerini ifade ettiler.

The Youngest Son of a Conglomerate senaryo paylaşımı

Song Joong Ki’nin yeni draması JTBC kanalında, “She Was Pretty” ve “I Am Not a Robot” yönetmeni Jeong Dae Yun tarafından yönetilecek. Ayrıca, “Sungkyunkwan Scandal” ve “A Beautiful Mind”ı yazan senarist Kim Tae Hee tarafından kaleme alındı.

‘The Youngest Son of a Conglomerarate ‘ Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hallyu yıldızı, JTBC dizisinde başrol olmak için görüşmeler yaptıktan sonra,  nihayet fantastik dizide rol alacağını doğruladı.

Aktörün dışında,  pek çok ünlü isim “The Youngest Son of a Conglomeraate”e katılacak.

Shin Hyun Bin ve Song Joong Ki

Diğer başrol oyuncusu, sevilen tıp dizisi “Hospital Playlist”te Yuje’nin cerrahi asistanı Jang Gyeo Wool olarak tanınan Shin Hyun Bin olacak.

Ayrıca, oyuncular arasında Lee Sung Min, Kim Nam Hee, Jo Han Chul ve bu drama ile TV ekran çıkışını yapacak olan SNSD’den Tiffany de yer alıyor.

Yaklaşan fantastik dizi, uzun süredir çalıştığı işvereni tarafından kandırılan ve chaebol ailesinin oğlu olarak reenkarne olan sadık bir çalışanın hikayesini konu alıyor.

Song Joong Ki, zengin aileye sadakatten başka bir şey göstermeyen, ancak zimmete para geçirmekle suçlandıktan sonra yıkıcı bir duruma yakalanan ve patronunun adamları tarafından öldürülmesiyle sonuçlanan Jin Do Joon rolünü üstlendi.

Ancak, yeni kimliği Yoon Hyun Woo ile chaebol’ün en küçük oğlu olarak yeniden doğduktan sonra işler ilginç bir hal aldı. Artık kendisini küçümseyen insanlardan acı-tatlı intikamını almaya hazırdır.

Bu arada, savcı Seo Min Young karakterini üstlenen Shin Hyun Bin, Sunyang Group ailesinin yasadışı işlerini ve kalıtsal halefiyet uygulamalarını takip etmekten sorumludur.

Sunyang grubunun suç eylemlerini çökertme konusundaki istekliliği nedeniyle ailenin “ölüm meleği” olarak biliniyor.

The Youngest Son of a Conglomerate’in 2022’de JTBC kanalında yayınlanması planlanıyor.

Song Joong Ki’nin Vincenzo Başarısı

Song Joong Ki’nin yaklaşan fantastik dizisi, Mayıs 2021’de kara mizah türünde “Vincenzo“yu başarıyla tamamlamasının ardından ilk Kore dizisi olacak.

Vincenzo oyuncu kadrosu

Jeon Yeo Been, Jo Han Chul, Ok Taecyeon ve daha fazlasının yer aldığı en yüksek reytingli tvN dizisi milyonlarca izleyicinin ilgisini çekti.

Ne yazık ki, yayın ağı gişe rekorları kıran dizinin ikinci bir sezon için geri dönmesi için herhangi bir plan açıklamadı.

Daha fazla Kore dizi, Kore film ve ünlü haber güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri