Sizleri İyi Hissettirecek İzlemeniz Gereken 10 Kore Dizisi

4 dk okuma süresi

Kendinizi iyi hissettirecek, yüksek sesle güldürecek ve stresi azaltacak seriler düşünün. Ayrıca fazlasıyla motive edici olabilirler! Bu dizilerde hiçbir kötü adam yok, bu yüzden gerçek katilin kim olduğuna dair 99 teori bulmanız gerekmiyor. Bunun yerine, onları izledikten sonra iyi bir gece uykusu çekeceksiniz!

Sizleri İyi Hissettirecek İzlemeniz Gereken 10 Kore Dizisi

Aşağıda, baş ağrıtmayan, dinlendirici ve motive edici özellikleriyle izlemeniz gereken Kore dizileri  listemiz var:

Hospital Playlist (2020)

Hospital Playlist hakkında sevilecek çok şey var! Tipik hastane temalı Kore dizilerinden değil. Dürüst olmak gerekirse o kadar ilişkilendirilebilir ki, kendinizi kısa sürede karakterlerden birinde göreceksiniz. Ek olarak, OST de harika! Bu dizi, yaptığınız işte mola vermek istemenize neden olacak, böylece 12 bölümü kısa sürede bitireceksiniz.

Oyuncular: Jo Jung Suk, Yoo Yeon Seok, Jung Kyung Ho, Kim Dae Myung, Jeon Mi Do

True Beauty (2020)

True Beauty ile lise günlerinizi, hayatın o kadar zorlu olmadığı zamanlarda yeniden ziyaret edin! Bu webtoon uyarlamalı drama, yayınlandığı zaman popüler bir diziydi çünkü olay örgüsü basit olmasına rağmen size çok şey katacağı kesin. Güzel bir aşk hikayesi mi? Eğlenceli komik sahne var mı? şeklinde sorularınız varsa izlemenizi öneriyoruz.

Oyuncular: Moon Ga Young, Cha Eun Woo, Hwang In Yeop, Park Yoo Na

Mr. Queen (2020)

Sizi farklı bir dünyaya götürecek bir dizi mi arıyorsunuz? TVN’den Mr. Queen deneyin! Yer, Joseon dönemindedir, bu nedenle tarihin neye benzediğine bir göz atacaksınız. Kore dizisi, bir kazanın ardından aniden bir kraliçenin vücudunda mahsur kalan şef Jang Bong Hwan’ın hayatını konu alıyor. İlginç, değil mi? Süper komik sahnelere dikkat edin!

Oyuncular: Shin Hye Sun, Kim Jung Hyun, Cha Chung Hwa, Na In Woo

Run On (2020)

Daha romantik Kore dizileriyle ilgileniyorsanız, Run On size bunun daha yetişkin bir versiyonunu gösterecektir. Netflix‘in açıklamasına göre,  hayatına bir film çevirmeni girdikten sonra ilk kez bir sporcunun kendi hızını ve kalbini nasıl takip ettiğine odaklanıyor. Run On’un rahat bir havası var (bu yüzden strese girmeyeceksin) ve karakterlerin konuşmaları seni rahatlatacak! Bu dizi aynı zamanda görsel olarak da oldukça çekici duruyor.

Oyuncular: Shin Se Kyung, Im Si Wan

18 Again (2020)

Hollywood filmi 17 Again’in yeniden yapılan versiyonunun da oldukça iyi olduğunu söylemeliyiz! Şimdi 18 Again’i izlemeniz için nedenleri listeleyeceksek, tüm gün burada olacağız. Öyleyse seriyi üç kelimeyle özetleyelim: Hafif, hareketli, unutulmaz!

Oyuncular: Lee Do Hyun, Hwang In Yeop, Kim Ha Neul, Yoon Sang Hyun, Noh Jung Ui

Lee Do Hyun hayranı mısınız? Öyleyse Lee Do Hyun hakkında bilmeniz gereken 10 şeye bakmayı unutmayın.

Okumak isterseniz: https://www.dizisel.com/lee-do-hyun-hakkinda-bilmeniz-gereken-10-sey/

Her Private Life (2019)

Sevgili arkadaşlar, bu sizin için! Her Private Life hayatımızın hikayesidir. En sevdiğimiz K-pop idollerimiz ve Koreli aktörlerimiz yüzünden heyecanlanıyoruz. Ve elbette, nihai hayalimiz onlarla tanışmak olurdu. Dizi bunu ve daha fazlasını gösteriyor!

Oyuncular: Park Min Young, Kim Jae Wook, Jung Je Won, Ahn Bo Hyun, Kim Bo Ra

Welcome To Waikiki (2018)

Facebook akışınızda muhtemelen gördüğünüz bazı caps’ler için Welcome To Waikiki’ye teşekkürler! Welcome To Waikiki sadece eğlence odaklı, bu yüzden bu diziyi arka arkaya izledikten sonra strese girmenize gerek yok. 20 bölüm sizin için yeterli değilse endişelenmeyin çünkü bir de ikinci sezon var!

Oyuncular: Kim Jung Hyun, Lee Yi Kyung, Son Seung Won, Jung In Sun

Strong Woman Do Bong Soon (2017)

Olağanüstü bir güce sahip olduğunuzda ne olur? Başkalarına yardım etmek için kullanıyorsun! Bong Soon bu dizide bunu yaptı ve bir oyun şirketinin CEO’sunun koruması olduğunda hayatını daha da ilginç buluyor. Strong Woman Do Bong Soon, doğru miktarda sevimli ve romantik, bu yüzden tamamen başarılı bir dizi!

Oyuncular: Park Bo Young, Park Hyung Sik, Ji Soo

Weightlifting Fairy Kim Bok Joo (2016)

Weightlifting Fairy Kim Bok Joo, hikayeden sinematografiye, rahatlatıcı temasıyla şu anda sahip olduğunuz tüm sorunları ortadan kaldıracak. Arkadaşlık, aşk, aile ve hedefler ile bir dizide beklediğiniz her şey burada. Ayrıca, gece yarısı atıştırması için uzanmanızı sağlayacak mukbang sahnelerinden bahsetmek istiyoruz.

Oyuncular: Lee Sung Kyung, Nam Joo Hyuk, Lee Joo Young

My Girlfriend Is A Gumiho (2010)

Diğer tüm Kore dizi gumiholarıyla karşılaşmadan önce, bizi iki farklı türün sonsuza dek mutlu olabileceğine inandıran ilk kişi Mi Ho ve Dae Woong’du. My Girlfriend Is A Gumiho, 2010 yılında ilk kez yayınlandığında, oldukça popüler oldu! On yıldan fazla olmasına rağmen, bu dizi birçok izleyicinin favorisi olmaya devam ediyor. Yakında bunu da listenize ekleyeceksiniz!

Oyuncular: Shin Min Ah, Lee Seung Gi

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi
Notibell
Aynı Okullarda Eğitim Alan Koreli Ünlüler