KomediKore DizileriRomantik

Shooting Stars

Shooting Stars konusu, oyuncular, fragman ve dizi hakkında tüm bilgileri sizler için hazırladık.

“Shooting Stars” yöneticiler, halkla ilişkiler yetkilileri ve muhabirler gibi eğlence sektörünün ön saflarında çalışan insanlarla ilgili 2022 Kore dizilerinden biridir.

Shooting Stars

  • Başlık : Sh**ting Stars
  • Yönetmen: Lee Soo Hyun
  • Senarist: Choi Yeon Soo
  • Kanal: tvN
  • Yayın Tarihi: 22 Nisan 2022 – 11 Haziran 2022
  • Bölüm Sayısı: 16
  • Tür: Romantik, Komedi, Drama

Shooting Stars Konusu

Oh Han Byul karakteri bir “tanıtım tanrıçası”dır ve “yıldızları aydınlatan yıldız” olarak tanıtılır. Star Force Entertainment’da halkla ilişkiler ekibinin başıdır ve baştan sona gerçek bir profesyoneldir. Mükemmel konuşma ve kriz yönetimi becerilerine sahiptir. Han Byul masaya getirdiği becerilerle sektöre hükmediyor.  Gong Tae Sung, Star Force Entertainment’ın en iyi yıldızı ve ilk çıkışından beri popülaritesini korudu. Kusursuz bir üne sahip kusursuz bir ünlü imajını korudu. 

Shooting Stars konusu

Hayranlar, Tae Sung’u kendisi için yarattığı isme zarar veren herhangi bir skandalı bile olmayan mükemmel bir sanatçı olarak biliyor. Ancak durum böyle değil. İçinde saklı olan Tae Sung, son derece sıcakkanlı ve rekabetçidir. Oh Han Byul ve Gong Tae Sung’un bir çok anlaşmazlıkları var ama ilişkileri romantik bir şekilde büyümeye başlar.

Fragman

Dizi Hakkında Notlar

  1. 11 Mart 2022’de aktör Ha Do Kwon’un COVID-19’a yakalandığı doğrulandı ve tüm çekim programları iptal edildi.
  2. Daha önce Kim Young Dae, Penthouse’da hem Yoon Jong-hoon hem de Ha Do-kwon ile birlikte çalıştı. Bu, üç sezonluk Penthouse’un bitiminden sonraki ilk birleşme projesidir.

Shooting Stars Oyuncuları

Başrol oyuncular: Lee Sung Kyung, Kim Young Dae, Yoon Jong Hoon, Kim Yoon Hye, Park So Jin, Lee Jung Shin

Yardımcı rollerde ise; Ha Do Gwon, Lee Seung Hyub, Jung Ji Ahn, Yoon Sang Jung, Kwon Han Sol, Lee Shi Woo, Jin Ho Eun ve Jang Hee Ryung gibi oyuncular rol almıştır.

Lee Sung Kyung (Oh Han Byul)

Lee Sung Kyung (Oh Han Byul)

Oh Han Byul, Star Force Entertainment’ın halkla ilişkiler ekip lideridir. Olağanüstü bir becerisi ve mükemmel kriz yönetimi var. Hangi kelimelerin halkın aklını çelebileceğini içgüdüsel olarak bildiği için ona “Tanıtım Kraliçesi” lakabı takılmıştır.

Kim Young Dae (Gong Tae Sung)

Kim Young Dae (Gong Tae Sung)

Gong Tae Sung, hayranlarının kalbini titreten bir süperstar. Halk için, dik bir genç adam imajına sahiptir. Ancak, parlak gülümsemesinin ve kibar davranışının arkasında, her zaman kazanma arzusu ve numarasıyla doludur. Ayrıca halkla ilişkiler ekip lideri Oh Han Byul ile ileri geri bir ilişkisi var.

Yoon Jong Hoon (Kang Yoo Sung)

Yoon Jong Hoon (Kang Yoo Sung)

Kang Yoo Sung, yönetici dünyasının tek boynuzlu atı olarak adlandırılan Star Force Entertainment’ın ilk yönetim ekibi lideridir. Aynı zamanda, kibar tavırları ve zekasıyla Star Force’un en popüler adamıdır. Oh Han Byul ile yakın arkadaştır.

Kim Yoon Hye (Park Ho Yeong)

Kim Yoon Hye (Park Ho Yeong)

Park Ho Yeong, yönetim ekibindeki ikinci yöneticidir. Aynı zamanda Han Byul’un en iyi arkadaşıdır. Eskiden Taekwondo oyuncusuydu ve ünlülerin koruma ekibinin bir parçası olarak çalıştı. Atlet benzeri azmi ve çelik dayanıklılığı onun güçlü yönleridir.

Park So Jin (Jo Ki Peum)

Park So Jin (Jo Ki Peum)

Jo Ki Peum, şimdiki zamanda yaşamaktan bıkmış eğlence departmanından bir muhabirdir. Sinsi bir kişiliğe sahiptir. Han Byul’un bir diğer yakın arkadaşıdır.

Lee Jung Shin (Do Soo Hyuk)

Lee Jung Shin (Do Soo Hyuk)

Do Soo Hyuk, Star Force Entertainment’ın danışmanı ve hukuk firmasında avukattır. Sofistike bir görünümü ve stili var; her şeyi hızlı ve doğru bir şekilde elde etmekten gurur duyuyor.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu