SHINee Minho’nun Netflix Dizisi ‘Fabulous’da Başrol Olacağı Onaylandı

2 dk okuma süresi

SHINee’den Minho, Chae Soo Bin ile birlikte yaklaşan Netflix dizisi “Fabulous“da başrol olacak.

Oyuncunun ajansı SM Entertainment, sosyal medya üzerinden haberi doğruladı ve başarılı idolün önümüzdeki yıl başka bir Kore dizide rol alacağını duyurdu.

SHINee Minho

Choi Minho, Netflix dizisi “Fabulous”ta “Ji Woo Min” karakterini canlandıracak

Hatırlamak gerekirse, hem 29 yaşındaki idol hem de “Where Stars Land” yıldızı Eylül ayında oyuncu kadrosuna liderlik etmek için teklif aldılar ve teklifi olumlu bir şekilde gözden geçirdiler.

Netflix’in ‘ Fabulous ‘ Çıkış Tarihi ve Şimdiye Kadar Bildiklerimiz

Chae Soo Bin ve SHINee Minho’nun yeni draması Kim Hee tarafından kaleme alındı ​​ve yapımcılığını “One the Woman” ve “Hot Stove League”in arkasındaki firma olan Gil Pictures üstlendi.

Fabulous“, 30’lu yaşlarında moda endüstrisinde çalışan insanların tutkularına, kariyerlerine, dostluklarına ve tabii ki gerçek aşkı bulmalarına giden yolculuklarının hikayesini anlatıyor.

Chae Soo Bin ve SHINee Minho

Biraz önce belirttiğimiz gibi, Minho, serbest fotoğraf rötuşçusu olarak çalışan Ji Woo Min‘i canlandırıyor. Çarpıcı görünüşü, yadsınamaz cazibesi ve herkese karşı sıcak olması nedeniyle genellikle playboy olarak adlandırılır.

Bir kaynağa göre, SHINee üyesi yeni dizisi üzerinde çalışmaktan heyecan duyuyor ve “harika yönetmenler, yazarlar ve seçkin oyuncularla” tanışmayı dört gözle bekliyor. Ayrıca, iyi bir iş çıkarmak ve hazırlanmak için çok çalışacağım” dedi.

Öte yandan Chae Soo Bin, üst düzey bir moda ajansında uzun süredir çalışan Pyo Ji Eun karakterini üstlenmeye hazırlanıyor. Herkese karşı olumlu bir tavrı ve parlak bir enerjisi var. Ayrıca herhangi bir meydan okumadan geri adım atmıyor.

Netflix’in dizisi özellikle SHINee Minho ve Chae Soo Bin’in ekran kimyası olmak üzere, izleyicilerin kesinlikle ilgisini çekecek olan gerçekçi romantizmi vurguluyor. Ancak, “Fabulous” çıkış tarihi 2022 olarak belirlendiği için hayranların biraz daha beklemesi gerekiyor.

SHINee Minho’nun ‘Yumi’s Cells’ Karakteri

29 yaşındaki idol, Yumi rolünde Kim Go Eun ve Goo Woong’u oynayan Ahn Bo Hyun ile birlikte webtoon tabanlı Kore dizi “Yumi’s Cells“de güçlü bir etki yarattı.

yumis cells Minho

Minho, tvN dizisinde Kim Yumi’nin ofis arkadaşı ve aynı zamanda Goo Woong’un arkadaşı olan Chae Ugi rolünü üstlendi. SHINee’den Minho, dizi finalinin ardından, bir aktör olarak farklı yönünü öne çıkarabildiğini paylaştı.

“Sanırım bu proje sayesinde çok farklı görüntüler gösterebildim, bu yüzden çok mutlu oldum ve bu iyi bir setti. Teşekkürler” dedi.

“Yumi’s Cells” ikinci sezonu için geri dönecek. Ne yazık ki, K-pop yıldızı kadroya katılamayacak.

SHINee’den Minho, yaklaşan Netflix dizisi dışında, yeni Kakao TV orijinal draması “Goosebumps” da yer alacak. Sekiz bölümlük dizide Choi Ji Woo, Jung Dong Won, Hwang Seung Eon ve Block B’den P.O. ile birlikte rol alacak.

Daha fazla Kore dizi, Kore film ve ünlü haber güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri