SHINee Key, İlk Solo Müzik Şovunu ‘BAD LOVE’ ile Kazandıktan Sonra Gözyaşlarını Tutamadı

2 dk okuma süresi

SHINee üyesi Key, solo çıkışını yapmasından iki yıl sonra ilk solo müzik şovunu BAD LOVE ile kazandıktan sonra gözyaşlarına boğuldu. Tüm detaylar için okumaya devam edin.

SHINee Key, İlk Solo Müzik Şovunu ‘BAD LOVE’ ile Kazandı

SHINee Key, İlk Solo Müzik Şovunu 'BAD LOVE' ile Kazandı

27 Eylül’de SHINee üyesi Key mini albüm ve single BAD LOVE ile resmi geri dönüşünü yaptı. Bu, Key’in yaklaşık iki yıl sonra ilk geri dönüşü oldu. Son olarak 26 Kasım 2018’de yayınladığı ilk albümü FACE olmuştu. BAD LOVE, canlı ve güçlü bir melodiye sahip retro bir şarkıdır.

10 Eylül öğleden sonra Key, Show’da performans sergiledi! Music Core ve Red Velvet’in Queendom ve ITZY’nin LOCO’suna karşı birincilik için aday gösterildi. K-pop’taki en iyi kız gruplarına karşı olmasına rağmen, Key bu hafta 6.419 puanla birinci oldu. Red Velvet 6.002 puanla ikinci sırada yer alırken, ITZY 5.960 puanla üçüncü sırada yer aldı.

Bu, Key’in kariyerindeki ilk solo müzik şovu galibiyetini işaret ediyor. Erkek idol kesinlikle bunu beklemiyordu, çünkü sunucular adını duyurduklarında şok olmuş ve kafası karışmış görünüyordu.

Duyurudan hemen sonra gözyaşlarına boğuldu ve encore sahnesinde gözyaşı dökmeye devam etti. İdol, ağlamasına rağmen, profesyonel kişiliğini kanıtlayarak elinden gelenin en iyisini yaparak BAD LOVE şarkısını söyledi.

Ancak sahnede gözyaşları durmadı! Key, stüdyonun dışında kendisini bekleyen hayranları görünce ağlamaya devam etti. SHINee üyesi hayranlarının ilk müzik şovu galibiyetini kazanmasına yardım etmesinden son derece etkilenmiş görünüyor.

Shawols (SHINee’nin fandomu) ilk müzik şovu galibiyetini kutlamak için Twitter’da #BadLove1stWin ve #Key1stWin trendlerini oluşturdu. Ayrıca Girls’ Generation üyesiTaeyeon, Key’i ilk galibiyetinden dolayı tebrik etmek için Instagram’da hikaye paylaştı. Daha önce, Taeyeon ve Key, 30 Ağustos’ta piyasaya sürülen ön yayın single’ı Hate That… üzerinde işbirliği yaptı.

İlk müzik şovunu kazandığın için tebrikler, Key!

SHINee Önemli Son Etkinlikler

27 Eylül 2021’de Key, ilk mini albümü BAD LOVE’ı yayınladı. Albüm, aynı adı taşıyan çıkış single’ı ve ön yayın single’ı Hate That dahil olmak üzere altı şarkı içeriyor.

Mini albüm çıkışının ardından, BAD LOVE Gaon Albüm Listesinde zirveye ulaştı. BAD LOVE, Japonya’da Oricon Albüm Listesi’nde 28 numarada ve Billboard Japan Hot Albums listesinde 16 numarada zirveye ulaştı.

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu