Kore Filmleri

Shin Hye Sun, Yeni Filmi ‘Brave Citizen’ ile Geri Dönüş Yapıyor

Kraliçe sonunda geri dönüyor! tvN’in sevilen dramalarından biri olan “Mr. Queen”de olağanüstü bir performans sergileyen Shin Hye Sun, beyaz perdeye geri dönüş yapmaya hazırlanıyor!

Shin Hye Sun’ın, So Si Min adlı bir kahramanın zorlu hikayesini anlatan, aynı isimli webtoon’a dayanan bir film olan “Brave Citizen” üzerinde çalıştığı doğrulandı.

Shin Hye Sun, Yeni Filmi 'Brave Citizen' ile Geri Dönüş Yapıyor

Lee Jun Young ve Shin Hye Sun, ‘Brave Citizen’ın Başrollerini Paylaşacak

Si Min, lise yıllarında yükselen bir boks yıldızı olarak olağanüstü yeteneğiyle ülkeyi etkiledi. Ancak hayatta başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşadıktan sonra tam zamanlı olma hedefiyle yarı zamanlı bir öğretmen olarak çalışmaya karar verdi.

Başarılı aktris, So Si Min rolünü üstleniyor ve filmde ona, yakında düşmanı olacak olan Han Soo Kang karakterini canlandırması beklenen idol aktör Lee Jun Young katılıyor.

Shin Hye Sun

Yapımcılığın yanı sıra, “Closer to Heaven”ın yönetmeni Park Jin Pyo ve OCN’nin rekorlar kıran dizisi “The Uncanny Counter”ın senaryosunun arkasındaki kişi olan yazar Yeo Jin Ah, gelecek filmin yapımında güçlerini birleştirecek.

“Brave Citizen”ın çekimlerinin Aralık ayında başlayacağı ve 2022‘de izleyiciyle buluşması planlanıyor.

“Brave Citizen”, Shin Hye Sun‘ın 2020’deki “Innocence” ve “Collectors”ün ardından iki yıl sonra beyaz perdeye geri dönüşü anlamına geliyor.

Lee Jun Young

Öte yandan, yakında kendisine eşlik edecek olan Lee Jun Young, şu anda Kore dizi endüstrisinde meşgul.

U-Kiss üyesi Lee Jun Young, KBS2’nin “Imitation“, Netflix’in orijinal dizisi “D.P“de rol aldı. Son olarak ise SBS’nin yeni yayınlanan draması “Let Me Be Your Knight” da Yoon Tae In rolünü oynuyor.

Shin Hye Sun, ‘Open the Door’da Kang Tae Oh’a Katılabilir

Shin Hye Sun ayrıca “Doom at Your Service” ve “Run On” oyuncusu Kang Tae Oh ile başka bir film üzerinde çalışmak için görüşmelerini sürdürüyor.

Shin Hye Sun ve Kang Tae Oh

Kang Tae Oh, temmuz ayında “Open the Door” filmine katılımını zaten onayladı ve Dedektif Na rolünü oynayacak. Shin Hye Sun, başrolü kabul edip etmeyeceğini henüz açıklamadı.

Brave Citizen” filminde Shin Hye Sun ve Lee Jun Young’ı izleyeceğin için heyecanlı mısın? Yorumlarınızı bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haberleri ve güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu