Kore Filmleri

Shin Hye Sun’ın ‘Brave Citizen’ Filminde Başrol Olacağı Açıklandı

Shin Hye Sun, çok beklenen beyaz perde dönüşünü gerçekleştirebilir! 9 Ekim’de YTN tarafından yayınlanan özel bir rapora göre, “Mr. Queen” oyuncusu, yakında çıkacak olan “Brave Citizen” filminde başrol oynayacak.

Shin Hye Sun'ın 'Brave Citizen' Filminin Başrolünde Olacağı Açıklandı

Aynı gün, Shin Hye Sun’ın ajansı YNK Entertainment, aktrisin “Brave Citizen” için bir teklif aldığını ve projeyi olumlu düşündüğünü doğruladı.

Shin Hye Sun, ‘Brave Citizen’ Filminde Muhtemelen Bir Sporcu Rolünü Oynayacak

Eğer teklifi kabul ederse filmde, lise günlerinde mükemmel hapkido becerileriyle ülkeyi etkileyen bir kahraman olan So Si Min’in rolünü oynayacak.

Yıllar sonra yarı zamanlı bir öğretmen olur ve beklenmedik bir şekilde So Si Min, kendisini Si Min’in önceden tanıdığı, kötü bir öğrenci olan Han Soo Kang’ın bir sonraki hedefi olarak bulur.

Shin Hye Sun

“You Are My Sunshine” ve “Closer to Heaven” filmlerinin yönetmeni Park Jin Pyo, “Brave Citizen”ın yönetmenliğini üstlenecek.

“Brave Citizen”, aynı adı taşıyan orijinal bir webtoon hikayesine dayanan bir uyarlamadır.

Bu arada, resmi açıklama tam olarak geldikten sonra çekimlere başlayacak. Geçici olarak çekimlerin Aralık 2021’de planlandığı söylendi.

Kang Tae Oh, Yeni Bir Projede Shin Hye Sun ile Başrol Oynamak İçin Görüşmelerde

Temmuz ayında “Doom at Your Service” oyuncusu Kang Tae Oh‘un yeni korku-gerilim filmi “Open the Door“da Shin Hye Sun’a katılacağı bildirildi. “Run On” yıldızı bir dedektif rolünü canlandırabilir.

Shin Hye Sun ve Kang Tae Oh

Bu arada Shin Hye Sun’ın potansiyel rolü, yalnız yaşamakta zorlanan bir kadın olan Soo Hyun olarak adlandırılıyor. Ne yazık ki, yeni ikinci el çamaşır makinesini internetten satın aldığında bir suçun bir sonraki hedefi olur.

Shin Hye Sun’ın Yaklaşan Bir Kore Dizisi Var mı?

“Mr. Queen”in başarısının ardından Shin Hye Sun’ın henüz onaylanmış bir Kore dizisi yok. Hayranlar şimdiden onun drama dönüşünü bekliyor. Shin Hye Sun’ın başka bir zorlu rolü canlandırmasını görmekten heyecan duyuyorlar.

Bu arada, Shin Hye Sun marka onayları ve dergi fotoğraf çekimlerinde aktif. Son etkinliklerinin çoğu YNK Entertainment’ın resmi Instagram’ında bulunabilir.

Shin Hye Sun’ın potansiyel filmleri için heyecanlı mısınız? Yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Kore dizi ve ünlü güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu