K-Pop

SEVENTEEN, “Super” ile merakla beklenen geri dönüşünü yaptı

SEVENTEEN, “Super” ile merakla beklenen geri dönüşünü yaptı. Detaylar için okumaya devam edin.

SEVENTEEN, ‘SUPER’  Müzik Videosu İle CARAT’ları Etkiledi

SEVENTEEN

24 Nisan saat 18.00’de. KST, SEVENTEEN nihayet 10. mini albümleri “FML” ve “Super” ve “F*ck My Life” çift başlık parçaları ile geri dönüşlerini yaptı.

SEVENTEEN, enstrümantal, vokal, rap ve keskin koreografisi nedeniyle sert müzik içeren “Super” için resmi müzik videosunu yayınladı.

“Super” müzik videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Parça listelerine göre şarkı, SEVENTEEN üyeleri Woozi, S.Coups ve Vernon ile BUMZU ve August Rigo tarafından bestelenip yazılıyor.

“Super” müziği, SEVENTEEN’in şarkılarına uyguladığı ve zamanla gelişmeye devam edecek gelişen sesi gösteriyor. Hayranlar bop almaktan heyecan duydular ve yorumlarla ilgili düşüncelerini dile getirdiler.

CARAT‘lar, şarkının canlı doğasını överken, performansları ve enerjileri için üyeleri övdü. Diğerleri, SEVENTEEN’in yeni müziğinin yıl sonu performanslarına nasıl harika bir katkı olacağına dikkat çekti.

Yorumlarını buradan okuyun:

“Bu müzik çok enerji dolu, ne güçlü bir koreografi!”

“Süper” Görsel, “Süper” Vokal, “Süper” Çekicilik, “Süper” Takım, “Süper” Ekip, “Süper” Hayranlar CARAT’larına bakın demek istiyorum.”

“Bir CARAT değil ama bu MV muhteşem. Umarım yükselmeye devam ederler.”

“Benim biasım Jun ama aman Tanrım, Jeonghan ve Boo’nun ikisi de yanıyor! Bu vokaller canavar gibi dans ediyor. Seventeen bizi her zaman şaşırtıyor!”

“Bu çok güçlü bir geri dönüş. Her zamanki gibi!”

“Bu şarkı çok yoğun ve ritmi seviyorum. CARAT olmaktan gurur duyuyorum.”

“Bu MV’de sadece bir ayar var, ancak prodüksiyon açısından her şeylerini vermeyi başardılar.”

“Aman Tanrım, bunun arkasındaki insanlar ne kadar profesyonel ve harika!”

SEVENTEEN’in Yeni Albümü ‘FML’ K-pop Tarihindeki En Yüksek Stok Ön Siparişlerini Aldı

SEVENTEEN

Öte yandan SEVENTEEN’in “FML” albümü yayınlanmadan önce kayda değer başarılar elde etti. 23 Nisan’da PLEDIS Entertainment, SEVENTEEN’in 4.64 milyon ön siparişi aştığını ve K-pop tarihinde yeni bir rekoru kırdığını açıkladı.

Stok ön sipariş sayıları, albümün resmi olarak yayınlanmasından önce üretilen albüm stoğu miktarıdır. Genel sonuç, hayranların ön sipariş sayısından elde edilen verilerin analiz edilmesiyle belirlenir. İlk olarak 13 Nisan’da SEVENTEEN’in “FML”si 4 milyon stok ön siparişi aştı.

Bu da grubun Şubat 2020’de “Map of the Soul: 7” ile aynı rakamı aşmayı başaran BTS’i takip etmesine yol açtı.

Bu 2023, CARATs ve SEVENTEEN’in, grubun harika başlangıcında görüldüğü gibi, harika bir yıl geçirmeleri bekleniyor. Dünyanın her yerinden hayranlar, “F*ck My Life” adlı diğer “FML” başlık şarkılarının da keyfini çıkarabilirler.

Şarkıyı buradan dinleyin:

SEVENTEEN’in yeni müziğini sevdiniz mi? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu