Seo In Guk, Yeni Dizisi “Beautiful Man”de  Oh Yeon Seo ile Rol Alacak

2 dk okuma süresi

Tecrübeli yıldızlar Seo In Guk ve Oh Yeon Seo, merakla beklenen KBS2 gizem komedisi “Beautiful Man” ile TV ekrana geri dönüyor.

Seo In Guk, Yeni Dizisi Beautiful Man Oh Yeon Seo ile Birlikte Rol Alacak

Seo In Guk, Oh Yeon Seo ile Birlikte Ekranları Süsleyecek

KBS2’nin yaklaşmakta olan soruşturma draması “Beautiful Man“, eski bir profilci ve dolandırıcı ile bir adalet dedektifinin romantik hikayesini konu alıyor.

Dizi, Seo In Guk ve Oh Yeon Seo tarafından romantizm, kahkaha ve başarılı aksiyon sahnelerini garanti ediyor.

seo in guk

Dizide, “Shopping King Louis”in yıldızı Seo In Guk, kendisini dolandırıcı Park Soo Dang olarak tanıtan eski profilci Nam Han Jun rolünü oynayacak. Bağlayıcı işine rağmen, inanılmaz bir yeteneğe sahiptir.

Nam Han Jun, müşterilerinin ne istediğini doğru bir şekilde anlamak için profil oluşturma becerilerini kullanır.

seo in guk

Çok sayıda ödülü olan aktör Seo In Guk’un yeni oyunculuk rolüyle cazibesini en üst düzeyde göstermesi bekleniyor. Başarılı aktör daha önce “The 38th Squadron”, “One Hundred Million Stars from the Sky” ve “Pipeline” gibi birçok üst düzey dizide rol aldı.

Oh Yeon Seo

A Korean Odyssey yıldızı Oh Yeon Seo ise adalet dedektifi Han Jae Hee’ye dönüşüyor. İşi gereği açık sözlü, çekingen ve biraz ciddidir.

Bununla birlikte, kendi tuhaflıklarına da sahiptir. İlkelerini ve felsefelerini korurken yine de kendi kişiliğiyle barışık bir dedektiftir.

Ortaklık yaptığı kişilerle olan sınırsız kimyasıyla tanınan Oh Yeon Seo’nun başrol oyuncusuyla muhteşem bir uyum sağlarken rolünü mükemmel bir şekilde yansıtması bekleniyor. Başarılı aktris daha önce “Please Come Back, Mister”, “My Sassy Girl” ve “Hwayugi” gibi dizi ve filmlerde rol aldı.

Oh Yeon Seo

“Beautiful Man” yapım birimine göre, Seo In Guk ve Oh Yeon Seo, kesinlikle eğlence, heyecan ve unutulmaz drama performansı getirecek.

‘Beautiful Man’ Hakkında Şimdilik Kadar Bildiklerimiz

Yaklaşan Kore dizi “Beautiful Man”, ” Shall We Have Dinner Together?” yönetmeni Ko Jae Hyun tarafından yönetilecek. Aynı yönetmen, daha önce “Player” ve “Ruler of the Mask”ı yöneterek mükemmel becerilerini kanıtladı.

“Beautiful Man”, Ko Jae Hyun ve senarist Park Hye Jin arasındaki bir işbirliğidir.

Seo In Guk ve Oh Yeon Seo’nun yaklaşan gizemli komedi draması “Beautiful Man”in çekimleri yakında başlayacak ve yapım ekibi diziyi 2022’nin ilk yarısında yayınlamayı hedefliyor.

Dizi ve oyuncular hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Daha fazla Kore dizi, Kore film ve ünlü güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri