Kore Filmleri

Seo In Guk ve Jang Dong Yoon, ‘Wolf Hunt’ Fotoğraflarıyla Dikkat Çekti

Seo In Guk ve Jang Dong Yoon, yeni filmleri “Wolf Hunt” için yeni yayınlanan fotoğrafları ile hayranlarını şaşırttı.

Film dağıtımcısı The Contents On, başrollerini Seo In Guk ve Jang Dong Yoon’un paylaştığı, merakla beklenen film “Wolf Hunt” için yeni fotoğraflar paylaştı.

Seo In Guk ve Jang Dong Yoon, 'Wolf Hunt' Fotoğraflarıyla Dikkat Çekti

Kore medyası, söz konusu filmin hala çekimlerin ortasında olduğunu bildirdi. Ancak izleyicileri bu konuda heyecanlandırmak için ilk fotoğrafları yayınlamaya karar verdiler.

Yıldızlarla Dolu Oyuncu Kadrosuyla ‘Wolf Hunt’

Bilim kurgu gerilim filmi “Wolf Hunt“, yurt dışındaki mahkumlara eşlik eden bir gemide neler olduğuyla ilgili hikayeyi anlatıyor. “Metamorphosis”, “Contributors”, “Technicians”, “The Chase”in yönetmeni Kim Hong Sun filmin yönetmeni olarak biliniyor.

Bu arada, Seo In Guk ve Jang Dong Yoon dışında, oyuncu kadrosu da başarılı kişilerden oluşuyor: Sung Dong Il, Park Ho San, Jung So Min, Ko Chang Seok, Choi Gwi Hwa, ve Jang Young Nam.

Yeni fotoğraflar, bu yılki Busan Uluslararası Film Festivalinin ‘Asya Film Pazarında’, yerli ve yabancı film yetkililerine dağıtıldı. İki oyuncunun herkesi hayrete düşüren görselleri, izleyicilerin ilgisini artırdı.

Wolf Hunt

Ayrıca seyircinin ilgisini çeken, ana oyuncu kadrosunun güçlü karakter dönüşümü oldu. Sadece fotoğraflarda olmasına rağmen, duyguları zaten rollerinin yüzleşmek üzere olduğu gerilimi anlatıyor.

Tüm ekibin yaz aylarında çekimlere başladığı ve şu anda kalan sahnelerle çekime devam ettiği söylendi.

jang dong yoon

“Tale of Nokdu” oyuncusu Jang Dong Yoon, Interpol Kırmızı Bülteninde birden fazla suç işlemiş bir suçlu olan Do Il rolünü üstleniyor. Bu rol ile şok edici bir dönüş yapmak üzere! Bu arada, Seo In Guk, bir suçlu olan Jong Doo karakterini canlandıracak.

Bu aynı zamanda Seo In Guk ve Jang Dong Yoon’un birlikte ilk projesidir. Ayrıca, “Doom at Your Service” aktörünün önceki ekran partneri Jung So Min ile yeniden bir araya geldiği söyleniyor.

seo in guk

 ‘Wolf Hunt’ Filminin Bazı Sahneleri Filipinler’de Çekildi

Filmin etkileyici konseptinin yanı sıra, “Wolf Hunt”un oyuncu kadrosu ve ekibinin, bazı sahneleri Filipinler adasında çektiği söyleniyor. Filmin çekildiği yer hakkında henüz onaylanmış bir duyuru olmamasına rağmen, hayranlar şimdiden filmi görmeyi bekliyorlar.

Buna ek olarak, filmin uzun zamandır beklenen galasını, çekimler tamamlandıktan sonra 2021’in son çeyreğinde duyurması bekleniyor.

Seo In Guk ve Jang Dong Yoon’un yeni filmi “Wolf Hunt” için heyecanlı mısınız? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi, Kore filmi, ünlü haberleri ve güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu