Search: WWW Konusu ve Oyuncuları Kimdir?

2 dk okuma süresi

İsim: Search: WWW / Geomsaekeoreul Ibryeokhaseyo: WWW

Yayın Tarihi: 2019

Yapım Yeri: Güney Kore

IMDb Puanı: 7.8

Dizisel.com Puanı: 8.0

Tür: Romantik, Komedi, Dram

Bölüm Sayısı: 16

Yönetmen: Jung Ji-Hyun, Kwon Young-Il

Senarist: Kwon Eun-Sol

Search: WWW Konusu

Yıllardır bir portal sitesinin arama terimleri bölümünde çalışan bir kadının haksız yere işine son verilmesi ve devamında meydana gelen olayları konu almaktadır. İşinden kovulduktan sonra rakip firmadan teklif alan bu kadının yeni görevinde hedefini gerçekleştirme çabasına tanıklık ederken yaşadığı aşkı da izleyeceksiniz.

Fragman

Karakterler

Bae Ta‑mi: Unicon adlı arama motoru şirketinde arama yöneticisi olarak görev almaktadır. Yıllardır bu şirkette çalışmış ve büyük emekler vermiştir. Fakat şirketin hatası yüzünden kovulur ve rakip şirket olan Barro’da işe başlar. Burada Tammy ismini kullanır.

Park Morgan: Millim Sound isminde bir şirkette CEO olarak çalışmaktadır. Oyunlar için şarkı ve müzik hazırlamaktadır. Piyona ile ilgili ve yeteneklidir.

Song Ga‑kyeong: Unicon şirketinde genel müdürdür. UK grup tarafından verilen emirleri uygulayan biridir.  Şirketi internet arama terimlerine müdahale etmektedir bu yüzden suçlanırlar.

Cha Hyeon: Barro adı verilen arama motoru ve portal sitesinin sosyal departman bölümünde çalışmaktadır. Öfkesine hakim olamayan, sinirli bir kadın gibi gözükse de oldukça duygusaldır.  Aynı zamanda görev bilinci yüksektir. Hizmet reformu bölümü için özel olarak ekip halinde çalışmak zorundadırlar.

Search WWW poster

Search WWW konusu ve oyuncuları

Editör Yorumu

Artık hep aynı tarzda diziler izlemekten sıkıldıysanız bu diziye başlamanızı tavsiye ederim. Klasik kalıpların dışına çıkarak dizi tek gecelik bir ilişki yaşayan iki insanın daha sonra tekrar karşılaşmasını konu alıyor. Zamanla gelişen duygusal bir aşk yerine yetişkin insanların duygu hali ve iş yaşamında meydana gelen olayları iyi yansıttıklarını düşünüyorum. Oyuncular arasında yaş farkı olmasına rağmen dizide bu gizlenmemiş aksine konusu geçmiştir. Sonuç olarak internet dünyasına hitap eden bu diziye bir şans verebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dilerim.

Search: WWW Oyuncuları

Jang Ki-yong (Park Morgan) - Search WWW konusu
Park Morgan
Lee Da-hee (Cha Hyeon)
Cha Hyeon
Im Soo-jung (Bae Ta-mi) Search WWW
Bae Ta‑mi
Lee Jae-wook (Seol Ji-hwan)
Seol Ji‑hwan
Hye-Jin Jeon (Song Ga-kyeong)
Hye‑Jin Jeon
Song Ga‑kyeong

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu